Skocz do zawartości

Fanatycy Clippers i Warriors, łączmy się!


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Birdman, Nene a nawet Al Harrington to dla mnie ogromna przewaga na zbiórkach.

No zeruję Nene z Lopezem i zostaje Birdman i Small Al wiec nie ma dramatu, zresztą nie chodzi mi tu tylko o zbiórki ale o obronę delikwentów z przeciwnej drużyny.

 

swoją drogą mam pytanie Chytry - tak krytykowany za obronę David Lee wypada tu bardzo dobrze (Amare zresztą też jest lepszy niż przeciętna). masz jakiś pomysł jak to wyjaśnić?

Mam - Lee jest underrated w obronie o czym pisałem tu już chyba ze sto razy, ale nikt mi nie chciał wierzyć - na zawsze pozostanie dla mnie zadziwiające jak ludzie wokół NBA skupiają się na reputacjach. Chociaż jest tutaj podejrzanie wysoko, ale przecież wszyscy wiemy, że statystyki kłamią.

 

Amare nie wiem, może i jest w miarę wysoko ale prawie wszyscy znaczący PF/C są nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to shavlik powiedział rok temu clippers w top5 zachodu, no bo kto tam ma ich niby pokonać? ;]

dzisiaj juz nic nie gada, wiec może sie w końcu uda... uda być zdrowym.

ja tylko kompletnie nie wierze w jakikolwiek defense tam. same k**** retardery a defensywne możliwości griffina ciągle pozostają nieznane. fakt atakiem i dominacją ryżego murzyna wygrają nie jeden mecz ale obroną mogą przegrać znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs Lakers luznym hujem w playoffs kto by sie nie polamal

Denver nawet jak opierdola Melo to maja caly sklad w contracy yearze wiec mysle ze playofy na luzaku pierdolna

Oklahoma jak Durant sie nie polamie

 

na papierze i w mojej glowie Clippersi klepia Suns, Jazz, Blazers w 7 meczowej serii ale k**** w mojej glowie jest wiele rzeczy

jak dla mnie Del Ngro dostal Bulls Zachodu, ma Gordona-Gordona, ma lepszego rozgrywajacego od Rose'a ale gorszego penetratora, ma lepszego podkoszowego(wych) Noah - Taj-Miller < Kaman- Griffin - Jordan Smith

jak dla mnie wytrzepia te srednia krajowa - nie chodzi o bilans ale w bezposrednich starciach powinni byc lepsi, u siebie zajebia na pewno wyjebsty wynik- dobre ludzie , Griffin , Baron = daje im jakies 31-10 w LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym chciał żeby Clipps weszli do PO...wyżej niż 8 seed ich nie widzę, ale możemy mieć dzięki temu derby LA - i będzie fajnie, nikt się nie najeździ, nikt się nie zmęczy...:) ale patrząc realnie to zaraz się połamią, a jak się nie połamią to ktoś zrobi burdę, a jak nie będzie brudy to Baron oleje, a jak Baron nie oleje to przylecą kosmici i ukradną im talenty... już rok temu czy dwa jak spojrzałem na ich roster to stwierdziłem że powalczą o PO... teraz roster jest nawet troszkę mocniejszy, ale to w dalszym ciągu są starzy, dobrzy clipps:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryffin to jest jakaś masakra. Nie spodziewałem się czegoś aż takiego. To będzie chyba pierwszy rookie od Yao, który wejdzie do ASG :shock: Te zbiórki ofensywne i dunki, gość jest niesamowity na deskach, a Camby i Aldridge to przecież nie taki własnie słaby froncourt. Poza tym obrona na Aldridge też przejebana, jeśli to co pokazał w tym meczu to jest jego prawdziwy poziom, już wiemy kto za 2-3 lata jest najlepszym PF w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że przeceniany wg wielu tutaj Monta Ellis napierdacza 46 pkt przy 18/24 z gry przeciwko temu samemu matchupowi co noc wczesniej ten swietny, one of the best ever Kobe rzucal 8/20?

 

PS. Dzisiaj po obejrzeniu wsyzstkich recapów stwierdzam, że przydaloby sie zrobić TOP 20 plays, bo w TOP 10 mało sie tego stuffu zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że przeceniany wg wielu tutaj Monta Ellis napierdacza 46 pkt przy 18/24 z gry przeciwko temu samemu matchupowi co noc wczesniej ten swietny, one of the best ever Kobe rzucal 8/20?

yeah nie ma to jak odpowiednie wnioski hatera :D a jak durant rzuci na kims 5/15 i na tym samym gosciu na drugi dzien chandler trzepnie 40 przy 15/20 to jak to podsumujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że przeceniany wg wielu tutaj Monta Ellis napierdacza 46 pkt przy 18/24 z gry przeciwko temu samemu matchupowi co noc wczesniej ten swietny, one of the best ever Kobe rzucal 8/20?

yeah nie ma to jak odpowiednie wnioski hatera :D a jak durant rzuci na kims 5/15 i na tym samym gosciu na drugi dzien chandler trzepnie 40 przy 15/20 to jak to podsumujesz?
Niech najpierw się tak stanie...co niestety dla ciebie nie nastąpi.

Dla mnie wlaśnie Monta jest niedoceniany, bo mimo, że walił 25ppg calyczas sie go uważa za słabszego niz jest, tylko dlatego bo gra w Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOU miało B2B po ciężkim spotkaniu z LA bez Yao!!!

 

Poza tym Kobe jak sam mówił jest gotowy w 60% do gry.

 

Żadna jakaś wielka filozofia.

Yao akurat nie ma nic do tego, że Monta walił pull up jumpery, fadeawaye in matchup's face, albo punktował w kontrze. Battiera to wczoraj trenował niesamowicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się napaliłem na mecz Blake'a, a tu kurna na torrentach ni c***a, za to jakieś Pistonsy, Bobcatsy i inne Mavericksy to w pięciu wersjach pouploadowane.

 

Ale Warriors sobie obczaiłem i grają bardzo przyjemnie dla oka, prześliczne picki i cudowny ball movement, to co powinni grać Heat jak już mówiłem, Curry po picku do do Lee, schodzi do niego pomoc, to piłka na trójeczkę do niepilnowanego Wrighta i bam (szkoda, że nie zatrzymali Morrowa), do tego Ellis jak włączy prędkość to jest tylko uch i ach. Biedrins na całe szczęście nie nosi już fryzury na europejskiego piłkarzynę więc nawet jego obecność nie psuje wrażeń estetycznych. Oczywiście pod koszem nie dadzą rady zatrzymać nawet inflacji pełzającej, ale przynajmniej już ich nie będzie dymał na zbiórce każdy, co trochę głową wystaje spośród traw. Walczą na deskach jak szaleni, zapieprzają wszędzie z niesamowitą prędkością, a jak wróci mój człowiek Sweet Lou Amundson to będą wyglądać jeszcze fajniej.

 

Zapewne zniszczy ich pierwsza lepsza kontuzja, bo na ławce grubsza bieda, Carney, Brandan Wright, Radmanovic, Gadzuric, Reggie Williams i reszta no-names (o ile ci wymienieni to są jacyś yes-names), chyba nikogo, kto gwarantowałby co mecz jakieś 7 punktów. No i w ogóle fajny to team i coś się działo na hali, bo jak oglądałem Wolves, to tam cisza jak maczkiem zasiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.