Skocz do zawartości

Przyszlosc Cavs


Lord

Rekomendowane odpowiedzi

Cleveland nie skonczylo dzialalnosci na rynku transferowym, tudziez wolnych agentow. Podobno na rzeczy jest proba sign&trade z Clippers. Do LA powedrowalby Gooden, w odwrotnym kierunku Marko Jaric. Cavsi 4 sila Wschodu? Czy moze wyzej...

Czyli jednak Jasikievicius po za Cavs. Tyle juz sie tym mowilo, ze to juz pewne ze czeka sie tylko na mozliwść podpisywania wolnych agnetow(co sie odwleka, mialo sie juz wczoraj pdpisywac, jednak dopiero od nastepnego tygodnia bedzie mozna podpisywac kontrakty), a tu jednak nie Litwin a Chorwat. Jesli sign and trade za Goodena, czyli Jaric moze dostac cos kolo 4-5 baniek za pierwszy sezon gry w Cavs, czyli za 5 lat coś kolo 30 baniek. LAC zsykuja rezerwoego dla Branda, choc dbrze ze wogole cos zyskuja bo znajac własciciela LAc to by Jaricia nie pdpisal, wiec lepszy rydz niz nic, a jednak Gooden to 14/10, choc w Kaliforni tyle na pewno nie bedzie wykrecal ze wzgledu na obecność Branda, moze szykują jakis kolejny trade?

 

Jasikieviciusem natomiast bardzo interesuje sie Jazz o czym mozna przeczytac na jazz.e-nba i Indiana, która ma juz chyba powoli dość tych wiecznych kontuzjii Tinsleya i szuka dla niego dpowiedniego zmiennika (jesli Tinsley jest zdrowy) i zastepcy gdy ten jest kontuzjowany, w grę wchodzi również Juan Dixon, który rowniez mze grać na SG, co jest ważne ze wzledu na brak Reggiego. IMHO stanie sie tak : Jaric w Cavs, Dixon w Indianie, a Sarunas w Jazz, wszystkie wymienione zespoly zlozyly mu jednakowe propozycje warte 10 mln $ za 3 lata gry(Jasikieviciusowi). Nie wiadomo jednak czy d gry nie wlacza sie Nets, ktorzy chcieli miec Doolinga, ae ten sie dogadal z Magic i w ostatecznosci LAL, którzy poluja na każdego solidnego i jeszce dostepnego PG.

 

Jesi juz jestesmy przy rozgrywajacych to Rockets po pozyskaniu Swifta chca jeszcze skusic do swojego zespolu Stoudamire'a za LLE, wiecej mu dac nie moga ze wzgledu na to ze sa powyzej salary cap, a MLE sporzytkowali na Swifta. Chyba ze jakis sign and trade np. za picki, bo po ruchac letnich PTB widac ze ida ku głębokiej przebudowie opartej na Randolphie, Milesie, Telfairu i czolowych graczach z ostatniego naboru- Jacku i Websterze.

 

PS, cos jakoś malo slychac o innym dobrym rzgrywajacym na rynku Fa, mianowicie o Earlu Watsonie, slyszalem jedynie tyle ze West by go z chcecia wymienil w jakims tradzie na zasadzie sign and trade, zeby cos za niego dostac, bo tak naprawde nie jest on w tej chwili koniecvzny gdyz na PG maja J-Willa, Bobby'ego i jesli uda im sie namowic do zostania w NBA- Lopeza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że Nets uderzą do Milta Palacio bo i jest tam dobrze znany, to on zafundował w barwach Celtics 2000/2001 kontuzję Kenyonowi Martinowi :wink: A poważnie to byłby to trzeci obok Vaughna i Besta solidny back - up dla Kidda i to za LLE.

Co do Jasikieviciusa to jak stwierdził jego agent, najbardziej skłania się ku ofercie Jazz. Podobno wisi ona przez cały dzień na poczesnym miejscu i pobudza Litwina do myślenia :wink: :P Ale na pewno jednen argument może przemawiać za Utah - to jedna z najbardziej białych i europejskch druzyn z NBA no i pogadać z AK-47 po rusku sobie będzie mógł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie to byłby to trzeci obok Vaughna i Besta solidny back - up dla Kidda i to za LLE.

 

Tyle ze juz Besta nie ma, tzn jest FA, a chyba Nets nawet nie rozmawiali o przedluzeniu umowy z Bestem. A co do tego Palacio to pamietma go z jakis meczy Raps ze ma szybkie rece i ze notuje sporo przechwytów i jest szybki, słaby rzut, a jak wchodzi pod kosz to jest prawie pewne ze spudluje layupa :wink:. jesli ma to byc zawodnik za milion dolarów za sezon gry to rozumiem, więcej to on warty nie jest. Wkońcu Nets może MLE wykorzystaja na kgos pd kosz, w koncu tam mimo zakupu Szeryfa jest kiepsko, jest Krstic, Collins, Wujek (a mże juz dziadek :P) Robinson. Przydalby sie jeszcze jakis solidniak typu Skinnera czy kgos takiego d walki w obrnie i na deskach.

 

Znalazłm cos na potwierdzenie teg ze Grizz cos chca dostac za Watsona:

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... and_trade/

Podobno mial on byc kandydatem do gry w Miami w pierwszej piatce u boku Wade'a, ale chyba narazie t przycichlo, czy sa nim zainteresowane jakieś kluby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiepskie informacje na temat Cavs czytam w ostatnich dniach. Otóz wszystko wskazuje na to, że głównym celem Ferry'ego jest teraz Damon Jones. :( Najpierw miał być Saras (na forum e-basketu ktoś nawet napisał, że to oficjalne info), ale ten wybrał większą kasę i mniejszą konkurencję na obwodzie w Pacers. Później mówiło się o Jaricu, który zajebiście pasuje mi do teamu z Cleveland, lecz on chce chyba dużej kasy, której Kawalerzyści nie mogą mu zaoferować po zakontraktowaniu Hughesa, Ilgauskasa i Marshalla. Tak sobie myślę, czy gdyby doszło do sign'n'trade z Clippers, gdzie w drugą stronę powędrowałony dwóch z trójki Jackson-Pavlovic-Newble, to czy nie zwolniłoby się dostatecznie dużo miejsca w salary cap. Wydaje się, że szanse na Jarica są tylko wtedy, kiedy Denver pozyska Finleya, którego wolą od Jarica. Wtedy Jaric raczej chciałby przjeść do Cavs, gdzie w przeciwieństwie do gry w Nuggets miałby pewne miejsce w S5.

 

Co do DJ-a, to koleś jak dla mnie jest żadnym rozgrywającym, a umie tylko rzucać zza łuku i na tym koniec jego umjejętności. Owszem, punkty za 3 są potrzebne Cavsom, ale nie za 3.9 mln rocznie (ponoć Ferry zaoferował mu taki kontrakt!). Poza tym Jones jest dobry, ale jedynie na ławkę (jeśli przyjdzie, to wolę już Snowa w S5). Dla porównania Jaric, który też stwarza zagrożenie rzutem jest również niezłym obrońcą (gorszego w obronie od DJ-a ze świecą szukać) i potrafi naprawdę dobrze rozgrywać, a o tym też DJ nie ma pojęcia, bo jako PG gra tylko z racji niskiego wzrostu.

 

Teraz już pozostaje mi mieć nadzieję, że Denver szybko podpiszą Finleya i zrezygnują z Jarica, a Ferry do końca powalczy o Jarica. Jednakże mimo wszystko zanosi się na to, że Ferry po tak udanych zakupach w tym off-season popełni IMO pierwszy, ale za to duży błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaric oficjalnie stracony (poszedł do Minnesoty), a wszystko wskazuje na to, że Jonesa, który pewnie podpisze z Heat, też nie uda się pozyskać. :( W związku z tym Ferry zaczął rozmawiać o kontrakcie z takimi znakomitymi graczami jak Jannero Pargo, Dan Dickau czy Steve Blake. OMG, jak dla mnie oni nie mogą być nikim innych jak zmiennikiem dla Snowa.

 

Ale jest jednak jeszcze jedna możliwość. T-Wolves polowali na Earla Watsona, lecz teraz po pozyskaniu Jarica na pewno go odpuszczą. Więc można się postarać chociaż o niego, bo jest on niewątpliwie lepszy od trio Pargo-Dickau-Blake.

 

Oj niedobrze robi się z pozycją rozgrywającego. Miał być Saras - nie ma. Później Jaric - nie ma. Jones - też chyba nie ma. :/ Oby się udało podpisać tego Watsona (lub Jonesa) i Tractora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ogromnie szkoda Jaricia. W sumie gdyybsmy go sciagneli RS, mimo ze nie udało sie z Reddem i Allenem, byłby super udany. Zespól w pełni skompletowany, trójki ktore były pięta achillesowa poprawione. Szkoda ze wybrał oferte Wolves, nie jestem pewny, ale wydaje mi sie ze tam dostanie wiecej $$$. Zespoły o wyrównanym poziomie, oba poza PO, oba mierzące w to miejsce w tym sezonie, w obu miałby miejsce w wyjsciowym składzie wiec decydowac mogło tylko jedno... Trudno, jego wybór i mimo ze nie jestem fanem Minny to wydaje sie ze dobry. Team walczacy o wyzsze laury niz LAC, do tego wielka gwiazda Garnek do pomocy. Wydaje mi sie ze teraz własnie Marko moze dostawac piłke w trudnych momentach kiedy gasnie KG. Nie wiem jak u niego z lidershipem, ale w Clipps jakos sobie radził. Zobaczymuy co z tego bedzie, Minny napewno sie wzmocniła. Teraz pozostaje tylko pytanie kogo powinni wziasc Cavs. Rynek pustoszeje, w Cleveland i tak w tym offseason zrobiono swietna robote, ale jeszcze tego rozgrywajacego sciagnac i bedzie rewelacyjnie :!: Teraz wydaje mi sie ze sciagniemy kogos z dwójki Watson, DJ. Ten pierwszy zdecydowanie bardziej by mi odopowiadał. Dobry w obronie, rzucic potrafi, rozegra tez lepiej od DJa, z jego gry w Memhis mam dobre wspomnienia.Sek w tym zeby sie nim zaintereosowac zanim zrobia to inni, bo Wolves maja juz swojego PG. Jones idealnie pasowalby mi na rezerwowego rozgrywajacego, ale tez nie za takie pieniadze jakie chce. W ostatecznosci moze byc pierwszym PG, ale dla mnie oznaczałoby to, ze siły na rozegraniu traciłby James na współke z Hughesem. Zobaczymy, niech ten ostani ruch bedzie udany :)

GO CAVS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest DJ, ale o tym juz jestjuz sporo ciekawych rezczy w temacie o plotkach. Wypada odswiezyc topic wiec pisze. W Cleveland poszukiwana jest alternatywan na Centra. NIe ulega wątpliwosicom ze po tym jak skłąd PG został juz ustalony, to jest jedyna niewiadomo a zarazem od dawna najslabiej obsadzona pozycja w zespole. W zwiazku z tym jak narazie są 2 propozycje. White i Henderson. Cyferki zadnego z nich nie powalaja na kolana. Ja bym był jednka bardziej za Hendersonem, to solidny zmiennik, w Mavs troche dobrej koszykówki pokazał. Jego atut to zbiórki, które w Cavs sie przydadza. Z puntkami jest niezle, nie tak dobrze, ale nie ukrywajmy ze te w zespole z Ohio jest komu dobywac. Zobaczymy jak sie sprawy ułozą w najblizszych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz oficjalnie Henderson u nas, Zgodził sie przejsc za ligowe minimum na jeden rok. Moim zdaniem jednoroczny kontrakt jest odpowiedni. TO juz weteran nie wiadomo jak długo jeszcze pogra, a my za rok mozemy na rynku agentów znalezc jeszcze kogos na wzmocnienie. :) W suimie jego sciagniecie wydaje sie byc spowodowane tylko i wyłacznie nagłą i długo kontuzja Varaujo. Mówi sie ze własnie on ma byc jego zastepcą. Pewny nie jestem ale w Mavs chyba tez czasami grał jak C i jakos dawał sobie rade, wiec moze i u nas zgodziłby sie zagrac czasami jako backup dla BigZeta. Ta pozycja jest najsłbiej obsadzona i powiem szczerze ze najlepiej by bylo jakby Ilagauskas gral 48 minut ale to jest niemozliwe. Na PF jest jakby co jeszcze Marshall, wiec zawsze dwójka. Takze ja dla niego widze 2 pozcyje do grania, jak bedzie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henderson to będzie raczej zmiennik dla Ilgauskasa, chyba, że podpiszemy jeszcze Tractora lub White'a. On często grywał jako C, więc nie będzie problemu. Na PF zmiennikiem Goodena będzie Marshall, ktorego nie ma co przesuwac na SF, gdyz mamy trzech graczy na pozycje 2-3 (Newble, Pavlovic, Jackson).

 

W sumie cieszę się, że przyszedł za minimum, bo grać potrafi, a jego doświadczenie też jest bardzo ważne.

 

Varaujo

Co Ty się tak uczepiłeś tego Varaujo? :P W każdym poście tak piszesz, a przecież on ma na nazwisko VAREJAO. :D Ale to pewnie dlatego, że kibicujesz też Raptorsom, a tam gra Araujo i dlatego tak Ci się myli. :P Mam rację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty się tak uczepiłeś tego Varaujo? W każdym poście tak piszesz, a przecież on ma na nazwisko VAREJAO. Ale to pewnie dlatego, że kibicujesz też Raptorsom, a tam gra Araujo i dlatego tak Ci się myli. Mam rację?

DZiałanie celowe, zeby ktos w koncu przerwał mój monolog w tym temacie :twisted: (juz 3 posty :wink: ) A na serio to cóz, raz tak napisalem, potem drugi, kilka nastepnych i sie przezwyczaiłęm :roll: Ale czas to zmienic. A nazwisko Araujo z Raps nie ma z tym nic wsólnego. Ale jak bedzie grał tak dalej to wogóle nie chce słyszec o takim nazwisku :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudą troche tu wieje nie powiem :P

 

Do niczego konkretnie się nie odniose

Swoje za to dodam :P

 

Dla mnie offsezon jest już w Cleveland praktycznie zamknięty niema już na rynku wiele do zaoferowania , niema też zbyt wiele dziur do łatania .

 

Co nie zmienia faktu , na temat dosłownej hujni tegorocznego lata w tym klubie .

 

Super pozyskanie Hughesa było naprawde suppppper , gówno prawda Hughes może i był najlepszym FA tego lata ( a jak się nad tym zastanowić , to może i faktycznie ?) , ale nie był tym czego Cav’s szukali , przecież ani R.Allen ani M.Reed nie są graczami w typie Hughes’a . Allen i Reed to raczej gracze typu pure-shoter , a Larry nie !

Fajnie obrona i w ogóle all-a-round-player ale jest już Bron , ehhh

Gooden , czym bardziej mu się przyglądam tym bardziej chce mi się rzygać , potencjał ma naprawdę duży i chyba jednak bardziej nie-podkoszowy , ale … Mieli go sprzedać , nie sprzedali .

McInnis jako fajny szczelec prowadzący gre poleciał , w zamian D.Jones’a , w zasadzie to samo tylko lepiej sprawuje się wychodząc z ławki , za to w pierwszym składzie niema nikogo , a wybierać w czym było , chociażby jestem ciekaw jak to się stało że taki Dickau wybrał Boston a nie Cav’s .

Varejao ma podobno jakąś tam kontuzje , Taylor kłopoty ze zdrowiem , a oni podpisują nie-podkoszowego ale za to starego Marshalla i „nic-nie-umiem’ Hendersona

Na całe szczęście trenera mają początkującego co pewnie wie jak się w PO Brona poprowadzić do zwycięstwa , w końcu każdy asystent z zespołów takich jak Indiana czy Detroit się sprawdza , w Toronto otym wiedzą najlepiej :P

 

Ogólnie tego lata na plus należy zaliczyć pozostanie Izgauskasa z LeBronem

Cool

Jak na razie jestem wielkim pesymistą życzę im POwodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze rzeczywiscie lato w cleveland dobiega konca. Jesli chodzi o nowe nabytki tej ekipy to ogolnie mozna byc zadowolonym. Larry Hughes nie jest do konca tym czego szukali Cavs ale mysle ze sie sprawdzi, na pewno wzmocni obrone i pomoze Lebronowi prowadzic gre. Dobrze zbiera i niezle podaje wiec na pewno bedzie przydatny a i jakas trojke od czasu do czasu rzuci. Donyell Marshall tez da rade, na poczatku myslalem ze bedzie lipa bo oddanie Goodena oslabilo by troche Cavs na tablicach, ale Gooden zostal wiec na pewno powalczy, a Marshall nienajgorzej zbiera i rowniez trojeczke potrafi zapodac. Jesli chodzi o Damona Jonesa to wydaje mi sie ze gracz pasuje tu jak trzeba. Teraz Cavs beda miotac trojeczkami i bedzie git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Cavs beda miotac trojeczkami i bedzie git...

Samymi trójkami meczu wygrać się nieda. Tylko Hughes z wymienionych graczy potrafi grać w defensywie, LBJ jest średnio broniącym zawodnikiem, Marsh broni przeciętnie, choć jako backup napewno jest to gracz bardzo przydatny, a Gooden to niespełniony talent, który gra bardzo nierówno i również z defensywą ma duże problemy. Coach Brown będzie miał wiele pracy, żeby wpoić w tak słabych pod względem potencjału defensywnego graczy taktykę jaką preferuje- zobaczymy jak się sprawdzi, możeliwe, że spec od defensywy będzie zmuszony prowadzić zespół w trochę innyym stylu niz do tego przywykł :roll:

Średnio mi się widzi zespół Cavs grający dobrą defensywę 8) , no ale bedą sypać trójki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się widzi zespół Cavs grający dobrą defensywę 8) , no ale bedą sypać trójki :wink:

Wyczuwam tutaj nute drwin od fana meczow konczacych sie wynikami 72-67 :wink: Cavs nie musza od razu grac topowej defensywy, bo przeciez po tytul sie nie wybieraja. Na ten sezon maja jedno podstawowe zadanie, od ktorego wiele zalezy - awansowac do playoffs. A co dalej, to wtedy beda kombinowac juz bogatsi o wiedze z sezonu 2005-06.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coach Brown będzie miał wiele pracy, żeby wpoić w tak słabych pod względem potencjału defensywnego graczy taktykę jaką preferuje- zobaczymy jak się sprawdzi, możeliwe, że spec od defensywy będzie zmuszony prowadzić zespół w trochę innyym stylu niz do tego przywykł :roll:

Średnio mi się widzi zespół Cavs grający dobrą defensywę 8) , no ale bedą sypać trójki :wink:

Ja właśnie myślę, że Brown jako trener może z nich zrobić dobrze broniącą drużynę, od trenera przywiązującego dużą wagę do defensywy ogromnie dużo zależy. Obrona to w dużym stopniu kwestia nastawienia, charakteru i chęci, talent gra tutaj dużo mniejszą rolę niż w przypadku ataku. Jeżeli Brown w każdym meczu będzie wymagał od nich zaangażowania w grę obronną i oni będą go słuchać to będą dobrze broniącą ekipą. Jones jest jaki jest w obronie juz nie będę się na jego temat rozpisywał :) , ale zawsze zostaje Snow, Hughes pokazał, że jest świetnym obrońca i nie ze względu na SPG, Lebron ma warunki fizyczne żeby być świetnym defensorem musi tylko chcieć i zostać odpowiednio pokierowany przez trenera, Gooden taki tragiczny to on nie jest, zostaje zawsze Marshall, Henderson czy Vareajo jak wróci po kontuzji. Ilgauskas no cóż sama obecność pod koszem kogoś o takich parametrach jest atutem w defensywie.

 

Potencjał do dobrej gry w obronie jest w tej drużynie, jest też trener, który powinien dać radę go wydobyć z nich i odpowiednio wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam tutaj nute drwin od fana meczow konczacych sie wynikami 72-67 :wink:

Nie, raczej od fana poukładanej koszykówki, a nawiązałem jedynie do stwierdzenia o trójkach 8) , pozatym kto powiedział że dobry defensywnie mecz to mecz z bardzo małą liczbą zdobytych pts :wink: (własnie widziałem 4ty mecz PO'93 NYK-Bulls- wynik 105-95 :cool:)

Cavs nie musza od razu grac topowej defensywy, bo przeciez po tytul sie nie wybieraja. Na ten sezon maja jedno podstawowe zadanie, od ktorego wiele zalezy - awansowac do playoffs. A co dalej, to wtedy beda kombinowac juz bogatsi o wiedze z sezonu 2005-06.

Tu się zgadzam. Cavsi mają udowodnic soć sobie i to podstawowy cel, ale logicznym wydawałoby się obranie kierunku, który będą mogli w przyszłości kontynuować. Nikt nie zrobi z nich pistons, ale ukierunkowanie zespołu na defensywę, po tym jak w przeszłosci dominował w nim atak może okazać się zgubne dla przyszłych sukceów Browna jako trenera.

Ja właśnie myślę, że Brown jako trener może z nich zrobić dobrze broniącą drużynę, od trenera przywiązującego dużą wagę do defensywy ogromnie dużo zależy.

Tak, trener to podstawa. Przykład z poprzedniego sezonu to np: Bulls 8), tylko dobrze zauważyłeś usi w zespole być chęć do przestawienia się na myślenie defensywne, które wymaga o woele więcej zaangarzowania niż preferowanie ataku. Pisałem ostatnio o DJu, że pod Brownem będzie zmuszony do wiekszego wysiłku w defensywie, to samo będzie tyczyło się Goodena, który warunki i jakieś tam umiejętnosci ma (pokazał to w Mem), ale jakoś widać u niego brak chęci, które mam nadziję Brown wykrzesa. Tu sporym wzmocnieniem może okazać się henderson. Może nie tyle w grze co na treningach. Jego przykład może bardzo pozytywnie wpłynąć na Cavsów, podobnie Snow. Jako mentor moim zdaniem jest świetny. Spokojny wyrachowany i cierpliwy.

BigZ jest wielki i to w obronie wielki atut. Wi8adomo, że wyeksszym łatwiej by zarożeniem w ataku, przykładów jestkilka- Yao, Shaq. Ilgauskas zalicza się go ich grona. Wielka zapora, która odpowienio ustawiona nie musi moieć po 3bpg a i tak będzie wielkim zagrożeniem pod koszem.

Piszesz, że jest potencjał i są podstawy. Ja się z tym zgadzam, ale ten zespół jest niejako stworzony do gry ofensywnej. Większośc graczy to zawodnicy ataku, nawet Hughes, który jest dobrym defensorem bardzo lubi szybki, trochę szalony styl gry. I właśnie dlatego umiesciłem w poprzednuim poscie ostatni akapit :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, samymi trojeczkami sie nie da wyfrac meczu, ale wyrazilem tylko zadowolenie ze akurat w tym elemencie gry powinna nastąpic znaczna poprawa. Wspanialem obrony sie po Cavs nie spodziewam ale tez nie jestem fanem koszykowki bazujacej na obronie, wiec akurat to mnie nie martwi. Lebron nie jest wysmienitymm defenzorem, ale wierze ze w przyszlosci tak bedzie. Bylo juz wielu zawodnikow ktorzy na poczatku kariery nie byli rasowymi obroncami, ale z biegiem lat zaczeli sie sprawdzac w tym elemencie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mamy nowego zawodnika w Cleveland. Allan Henderson podpisał ponoc kontrakt z Cavs. Moim zdniaem to moze byc calkiem madre posuniecie, Henderson dobrze radsi sobie pod koszem. Zaczynam sie zastanawiac jak dalej potocza sie losy tego teamu, czy jest w lidze jeszcze jakis wolny agent ktorym Cavs by sie interesowali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym roku Clevland pójdzie ostro od kąd mają LeBrona notują coraz lepsze statystyki, gdzie te Cavs z Millesem? Davidsem? Ci chłopacy już nie wrócą jak dla mnie Goodyn jeszcze się rozwinnie i bedzie pierwszym PF w drużynie MArshall pomoże na rezerwie i dlatego to nie będzie już(LeBron 50pts a ławka 1 pts) :) Hughes to najlepsza zdobycz z Arenasem wymiatali więc myśle że nikt w Cavs niebedzie żałował... Zydrunas to center który musi zostać i dla nas grać... Eric Snow w sezonie 04/05 zagrał słabiutko McInnis rozgrywał sezon życia teraz jeśli bedzie w stanie go zastąpić to ja jestem za Erykiem a DJ z ławki w krytycznych momentach 3 pts !! Czego chcieć więcej od tych chłopaków? Myśle że PO będzie bo to jeszcze z dwa sezonny potrzebne bez zmian i Cavs będą liczyć sie w lidze a chwila ta nadejdzie i pan LeBron musi zagrać dla nas nie dla pieniędzy bez LeBrona Cavs upadnie niema sie co oszukiwać ? Kto twierdzi inaczej niech zobaczy dawniejsze mecze Cleveland gdzie chłopaki mimo ryku trenera latali po boisku i robili co chcieli. :)

 

Oddajcie nam Paula Silasa bo to jemu sie wszytko teraz powinno należeć. To on to poukładał i cholerną nie sprawiedliwością było wyrzucenie go bo zespół przegrał kilka spodkań... Każda druzyna w NBA(no prawie) to przechodziła i to jest wielkia niesprawiedliwośc : O

 

A ławka ok ok jak dla mnie Pavlovic jest potrzebny i jako SF chłopak ma dobry dystans Varejao niech leczy kontuzje i gra swoje jak w zeszłym sezonie twardy i nie obliczalny gracz potrzebny napewno naa ja bym wsadził go na PF bo chyba SF do nie go niepasuje, Luke Jackson może coś nareście zagra i da sie ocenić Ira Newble do pierwszej piątki sie nie nadaje miał szanse niewykorzystał jej chodź grał przeciętnie słabo nie pod krytyczną ;) widziałęm gorszych hehe

 

Teraz tylko czekać i Panie Mike Brown niech pan zainfekuje tym chłopcą wiare i solidnośc, niech to co kiedyś było nie możliwością stanie sie rzeczywistością!! Mysle że to nie bedzie poprostu zmarnowaną pracą pana Silasa, zespół już jest rozwinięty jest silna 5 są zmiennicy lepsi niż Welsch:) więc 3mam kciukacze wszystkie i wiary mam jak nigdy!! Cavs nadchodzi i co ważne jest silne :) Kto by się spodziewał?

piss i pzdr dla fanów CAVS z LeBronem czy Bez!! Na Falii Czy na Dnie jestem z moją druzyną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.