Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

karpik nie zrozumiales tego co napisalem ale milo ze przypierdolic sie potrafisz.

piszac, ze takim samym liderem defensywy moze byc al nie mialem na mysli tego, ze nim bedzie, bo dla mnie kmart nie jest zadnym liderem defensywy nuggets. tyle w tym temacie.

 

musze za kazdym razem wstawiac emotionki zebyscie zalapali sens wypowiedzi?

 

powtarzam, dla mnie kmart nie jest filarem defensywy.

 

w 1 kolejnosci mozgiem defensywy nuggets jest billups

w 2 kolejnosci jest nene i jego postawa w obronie

byc moze na 3 jest kmart ale wyzej w defensywie stawiam andersena bo jak on byl na boisku, to czuc bylo zagrozenie blokiem pod koszem i przeciwnicy (glownie lakers, bo te mecze widzialem w 1 kolejnosci) niepewnie rzucali spod kosza.

 

we'll see

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochwalam tego ruchu, znacznie taniej i lepiej wyszło by wyrównać Kleiz. Co nie zmienia faktu że nie rozumiem tego przekreślania Nuggets po tym ruchu. Wystarczy teraz powalczyć o Dampiera, (o ile Jordan zdecyduje się wykupić jego kontrakt) i drużyna z Colorado jest zespołem kompletnym.

Billups, Afflalo, Melo, K-mart, Nene to wciąż bardzo groźna piątka

Z ławki dostajemy defensywę od wysokich Dampier, Bird man, + kawał dobrej ofensywy od Ty'a i J.R. Al wnosi do takiej rotacji wiele możliwości może grać zarówno na sf jak i pf. Taka 10 osobowa rotacja nawet w przypadku kontuzji wysokich wygląda dobrze.

Zeszły sezon pokazał że Karl był bardzo niedoceniany, i jeśli dalej będzie trzymał tą bandę ceglarzy za jaja to kolejny sezon możemy być dla Lakers głównym przeciwnikiem na zachodzie.

 

A gadanie że to stracony sezon już zupełnie nie rozumiem, Denver nie stracili żadnego wartościowego zawodnika z rotacji. Dodatkowo zyskali Ala + liczę na to że pozyskają Dampa lub jakiegoś innego weterana pod kosz. Fakt Billups młodszy nie będzie ale właśnie na to liczy przecież Lawson który może powoli przejmować pałeczkę od CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik nie zrozumiales tego co napisalem ale milo ze przypierdolic sie potrafisz.

Cała uprzejmość po mojej stronie.

 

Mam pytanie:

 

Na czym polega ten wielki wpływ Billupsa na defensywę Denver i jakimi kryteriami kierujesz się uważając, że Czałnsi ma większy wpływ na obronę niż Kenyon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze na 3 jest kmart ale wyzej w defensywie stawiam andersena

Andersen poza blokami z pomocy niczym się w obronie nie wyróżnia. Ba, uważam, że jest on co najwyżej przeciętnym obrońcą i stawianie go przed K-martem jest jedynie kiepskim żartem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik chocby na tym, ze billups byl czescia defensywnej potegi pistons, jeszcze zanim przyszedl sheed.

pozniej pojawil sie w nuggets i nagle nuggets rowniez zaczeli grac twardo. dziwny zbieg okolicznosci?

w dodatku spojrz na wyroznienia, ile razy chauncey byl w piatkach defensywnych a ile martin. ale to tez juz kiedys przerabialismy. trenerzy, zawodnicy i dziennikarze w usa sie myla. wy wiecie lepiej.

 

najpierw wy mnie udowodnijcie, ze kmart jest filarem defensywy nuggets. 1 pieprzony cytat karla, pewnie wyjety z konekstu odnosnie jakiegos meczu mnie nie przekonuje.

 

nie zamierzam udowadniac ze al jest lepszy od kmarta w defensywie bo nei jest ale nuggets grajac bez kmarta z alem niewiele straca.

 

edit: i wezcie pod uwage, ze pisze to na podsawie spotkan z lakers gdzie w cenie duzo bardziej sa centymetry andersena i razenie blokiem niz to co daje kmart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik chocby na tym, ze billups byl czescia defensywnej potegi pistons, jeszcze zanim przyszedl sheed.

pozniej pojawil sie w nuggets i nagle nuggets rowniez zaczeli grac twardo. dziwny zbieg okolicznosci?

ileż razy to już było przerabiane: nuggets w 2009 tylko NIEZNACZNIE lepiej bronili niż w 2008 i ta poprawa wiązała się raczej z lepszą rotacją wysokich (przede wszystkim Andersen zamiast undersized Najery) oraz dojściem niskiego specjalisty w postaci Jonesa.

 

w pistons natomiast ZAWSZE grał z Big Benem, czy tak niedocenianym obrońcą jak Rip.

 

ogólnie trudno o bardziej przecenianego zawodnika w minionej dekadzie niż Billups (tyczy się to również jego cluchowatości, którą to reputacje w tej dziedzinie wyrobił sobie w sumie w jednych PO i jedzie na tym już przez resztę kariery).

 

swoją drogą ciekawa sprawa i tak się zastanawiam jak ją rozwiążesz badboys: ty i kilka innych osób patrzyliście na to samo (grę nuggets), ale widzieliście coś innego (a to że Chauncey jest mózgiem D, a to że Keynon, a to że Nene). w jaki zatem sposób mamy dojść do tego, jak to naprawdę było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obrona zespołową jest świetna . bardzo dobrze przekazuje z nene ,rotuje,świetnie broni pick'n rolle ,a jak kończy się czas akcji to bezproblemowo przejmuje zawodników z każdej pozycji i wywiera presje na ich rzut.

 

edit:

 

przecież bb2 może mieć swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znaleźć wiarygodne źródło(bo jak widać 10vs1 nie wystarczy) poszukałem charakterystyk zawodników na stronkach związanych z nba. Oto co znalazłem na hoopshype:

 

K-Mart:

Used to be a beast... Strong and explosive... Played with intensity... A monster dunk waiting to happen... Very good running the floor... Very tough... Was one of the best defenders at the power forward spot... No decent jump shot... Low-post game needs refinement... Not the same after the knee injury.

 

 

I co do wałkowania. Już wiele razy było wałkowane, że dobry obrońca na PG niewiele znaczy dla drużyny bo jest 3? zawodników którzy moga to wykorzystać w lidze a w dodatku nawet po minięciu PG zostaje jeszcze obrona wysokich z pomocy. eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry obrońca na PG to skarb tylko przy dzisiejszych gwizdkach jest niemożliwe aby PG mógł być dobrym obrońcą (cokolwiek to znaczy). nash jak pojebany może robić slalom gigant i jeśli ktoś go klepnie rączką to jest faul. ogólnie idealny byłby rozgrywający ,który może spokojnie kryć zawodników 1-3 ,aby nie tracić i żeby nie powodował miss-matchów i w dodatku żeby szybko rotował. czyli musi mieć 195cm ,być czarny ,skoczny ,szybki ,silny i musi trochę myśleć.

westbrook ma 191cm ale jest dobrym kandydatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież bb2 może mieć swoje zdanie.

Oczywiście, że może, niestety zarzuca innym niewiedzę, lansując swoje błędne zdanie jako prawdę, której my tutaj licznie zgromadzeni nie pojmujemy.

 

 

 

Chauncey Billups mózgiem defensywy Nuggets, to jeden z tekstów wszech czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry obrońca na PG to skarb tylko przy dzisiejszych gwizdkach jest niemożliwe aby PG mógł być dobrym obrońcą (cokolwiek to znaczy). nash jak pojebany może robić slalom gigant i jeśli ktoś go klepnie rączką to jest faul. ogólnie idealny byłby rozgrywający ,który może spokojnie kryć zawodników 1-3 ,aby nie tracić i żeby nie powodował miss-matchów i w dodatku żeby szybko rotował. czyli musi mieć 195cm ,być czarny ,skoczny ,szybki ,silny i musi trochę myśleć.

westbrook ma 191cm ale jest dobrym kandydatem.

rasista :evil:

 

właśnie, każdy w sumie może wyrazić swoją opinię, ale chodzi przecież o to, jak się ją uzasadni; o to, co najbardziej przybliża nas do poznania prawdy

Bo Truth is Out There :lol: ale nie w przypadku BB2. On ma zawsze rację i nie ma innej racji niż jego. Choć akurat w tej dyskusji ma trochę racji. I popieram go że nie patrzy na staty tylko na czuja co jest często lepsze niż milion statystyk oczywiście jak ktoś ma czuja :? . Mnie próbowano przekonać że Rondo (i że rondo to mega defnce czarny man) zniszczy Nelsona i udowadniano mi to milionami statystyk. Więc BB2 nie poddawaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam sie poddawac, poczekam na sezon, ktory to zweryfikuje.

 

oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego, ze nie jestem nieomylny ale wiem jak al potrafil grac w systemie indiany to i w nuggets sie ogarnie. niewazne. i tak wiekszosc dyskusji przebiega wg jasnego i klarownego podzialu jak swego czasu na ebaskecie, wiec nie wiem czemu sie dziwilem, ze nagle jestem pod odstrzalem chytruzow i innych

 

 

podobno jj reddick ma zostac w orlando. lol, to juz drugi rok z rzedu magic biora co ich. a bulls zostali troche w dupie i jezeli nie przeplaca jakiegos barnesa czy browna to moga pozostac bez odpowiedniego wsparcia na obwodzie.

 

w sumie szkoda, bo ten duet korver - reddick to byloby nie tylko odrodzenie bialej koszykowki ale i swietne uzupelnienie dla rose'a noah i boozera.

 

z innych newsow/bajek, barnes dzisiaj ma oglosic swoja decyzje. zapytany na twitterze, czy bedzie to godzinne wystapieniu na espnie odpowiedzial, ze raczej nie:D

 

podobno wg agenta shannona browna, jego zawodnik jest bliski podpisania nowej umowy z lakers. to byloby ciekawe bo browna wywalilem nawet juz z 2k10 z lakers a tu sdzykuje sie powrot? nie chce mi sie w to wierzyc, bo brown moze dostac w takim chicago spokojnie 12/3. lakers dadz mu raczej 8-10 za 3 lata gry. na wiecej nie ma co liczyc. zostaje jeszcze 1,7 do wydania ale lakers chyba tego nie rusza, chyba ze kurt thomas zdecydowalby sie na taka kase. podobno kobe go rekrutuje ale patrzac na to jak mu poszlo z bellem, moze niech lepiej zajmie sie tym mitch:)

 

myslalem, ze po takich zakupach orlando beda mieli wiekszy payroll od lakers ale na to sie nie zanosi:) wciaz nie wiem jakim cudem luke walton ma w pelni gwarantowany kontrakt do 12/13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam na sezon, ktory to zweryfikuje.

Kwestię "Billupsa, mózgu defensywy" zweryfikowały już liczne poprzednie sezony.

 

i tak wiekszosc dyskusji przebiega wg jasnego i klarownego podzialu jak swego czasu na ebaskecie, wiec nie wiem czemu sie dziwilem, ze nagle jestem pod odstrzalem chytruzow i innych

:krzesło:

 

Tak, nie zgadzamy się z tobą, bo zmówiliśmy się żeby zrobić ci na złość.

 

Jak spore grono userów nie zgadza się z tym co mówisz, to może wypada poszukać przyczyn gdzieś indziej niż w ich czystej złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.