Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

predzej ton gry w defensywie nadaje billups, swoje robi tez kilogramami nene i zasiegiem ramion andersen.

zgodze sie, ze kmart jest moze i ponadprzecietnym obronca ale przy tych partnerach z Alem nie powinni w defensywie grac duzo gorzej.

 

w dodatku na zachodzie, gdzie pod koszami lakers i mavs jest masa kilogramow i centymetrow, kazdy dodatkowy wysoki w rotacji jest niemal bezcenny..

 

fajnie, ze piszecie o glupocie mg ale kogo oni mieli brac w takim badz razie? shaqa?

 

al to fajna opcja, ktora nie tylko zastapi im na jakis czas kontuzjowanego kmarta ale da im mozliwosc rotacji i kilku fauli wsrod wysokich. pg maja obsadzone, sg rowniez, na sf jest melo, potrzebowali wysokiego, ktory zapewni im cm i kg pod koszem przeciwko lakers.

 

a moze przy okazji wiedza cos nt kontuzji kmarta, czego my nie wiemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej ton gry w defensywie nadaje billups, swoje robi tez kilogramami nene i zasiegiem ramion andersen.

zgodze sie, ze kmart jest moze i ponadprzecietnym obronca ale przy tych partnerach z Alem nie powinni w defensywie grac duzo gorzej.

 

kończ waść, wstydu oszczędź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej ton gry w defensywie nadaje billups, swoje robi tez kilogramami nene i zasiegiem ramion andersen.

zgodze sie, ze kmart jest moze i ponadprzecietnym obronca ale przy tych partnerach z Alem nie powinni w defensywie grac duzo gorzej.

Żartujesz, prawda?

 

BTW, Nie wiem czy Ci się obiło o uszy/oczy?

http://www.hoopsvibe.com/nba-news-and-r ... es-defense

 

Harrington jest miękki, nie grozi blokiem czy w akcji 1 on 1, czy z pomocy, jest c***owym rebounderem i w zasadzie trudno znaleźć gorszego defensora pod koszem niż on.... a Ty piszesz, że ma centymentry, więc dużo gorzej pod koszem wyglądac nie będą niż gdyby na parkiecie był Kenyon...

Nosz k****, to tym tokiem rozumowania trzeba było im brać Podkolzine'a albo Ha Seung-Jin'a, którzy swoimi parametrami sialiby popłoch od Kolorado po Wodzisław Śląski. Mogłeś też gremialnie ogłosić, że Carlos Boozer w porównaniu do Kenyona też nie robiłby róźnicy in minus, bo mają podobne parametry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze piszecie o glupocie mg ale kogo oni mieli brac w takim badz razie? shaqa?

Najgorsze są decyzje w myśl zasady ,,z braku laku dobry kit’’ Al był wolny to go capnęli choć ni jak ma się do ich potrzeb. Opcji było naprawdę wiele Turiaf, Randolph, Jefferson to tylko te z brzegu patrząc co ich kluby dostały w zamian Nuggets nie byliby bez szans, nawet teraz byłaby spora szansa na Murphiego czy Bieridnsa wystarczy nie iść na łatwiznę.

 

ktory zapewni im cm i kg pod koszem przeciwko lakers.

Gasol i zdrowy Bynum zrobią z Ala taki sam wiatrak jak KG z Jamisona w play-offach ,zresztą każdy pasywny, słaby fizycznie undersize PF nie będzie dla nich problemem.

Z punktu widzenia fana LAL nie dziwię się że uważasz to za dobrą decyzję :]

 

ale przy tych partnerach z Alem nie powinni w defensywie grac duzo gorzej.

Bardzo dobre

 

 

EOT trzeba w końcu coś popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszni jestescie.

 

wstawcie kenyona martina do knicks i bedziecie mieli podobnego niebroniacego martina.

 

jedyna roznice robia tu 2 zbiorki na mecz, na korzysc martina i to, ze uchodzi za lepszego obronce bo bylo dane mu grac w miare dobrych systemach badz z dobrymi graczami, jak np. billups, i faktycznie w grze 1on1 jest lepszym obronca. ale pogadamy w trakcie sezonu jak przejzycie na oczy.

 

juk ktos tu udowadnial (chytruz, batalion) jak to billups statystycznie wcale nie jest lepszym obronca od nasha, tylko roznica pomiedzy nimi jest taka, ze billups gdzie sie nie pojawil robil ze swoich ekip swietnie grajace w defensywie druzyny i co roku grywal w finalach czy CF's. nash byl w razy w cf?

 

rozumiem, ze al to niewiele glupsza wersja kmarta ale nie robcie jaj. to, ze kiedys byl wystawiany 1on1 vs. kobe nie oznacza, ze jest dpoty czy xfactorem w defensywie. nuggets zyskaja z nim w s5 w ataku i roznicy w wynikach nikt nie zobaczy.

 

w przeciwko lakers to nie wazne czy bedzie kmarrt czy al, i jeden i drugi o glowe nizszy od gasola, wiadomo co to oznacza.

 

swoja droga pisaliscie tez juz kiedys glupoity apropo tego, ze george karl jest slabym trenerem, zadaliscie jego glowy, bo nie grali w defensywie ale oczywiscie nikt nie widzial, ze roznice robi nie karl tylko ai....

 

pogadamy w trakcie sezonu.poki co tradycyjnie jestescie mocni w gebach i cyferkach pozniej przychodzi okres weryfikacji i znowu bedzie wam glupio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadamy w trakcie sezonu.poki co tradycyjnie jestescie mocni w gebach i cyferkach

BB, ja naprawdę chciałbym byś Ty był mocny w argumentacji. Wykaż mi proszę tą porównywalną defensywę Haringtona do Martina. W cyferkach, rysunkach, czymkolwiek... Dla mnie wygląda to tak, że palnąleś farfocla i brniesz dalej w ślepy zaułek.

Argumentów przeciwko słabej obronie Harringtona dostałeś sporo - nie zająknałeś się ani słowem w odpowiedzi, a cała Twoja konstatacja sprowadza sie do tego, że "może i macie argumenty, ale to ja jestem mądrzejszy i ja mam rację i w zasadzie udowadniać wam tego nie muszę".

 

wstawcie kenyona martina do knicks i bedziecie mieli podobnego niebroniacego martina.

Dlaczego? Z czego to mialoby wynikać, Dlaczego jesteś tego pewien? Jakie argumenty o tym mają świadczyć?

 

jedyna roznice robia tu 2 zbiorki na mecz, na korzysc martina

Zbiórki jako jedyny wyznacznik defensywy? Naprawdę tak uważasz? A dla mnie co najmniej jeszcze post presence, przede wszystkim obrona 1 on 1, umiejstnosć pomocy w obronie, blok z pomocy, atletyzm, siła... W każdym z tych aspektów widze przewagę Kenyona. I najwyraźniej nie tylko ja:

http://www.nba.com/2010/news/features/j ... index.html

Karl calls Martin "the quarterback of our defense," and without their power forward, the Nuggets are simply not very good defensively.

 

BB, powalcz argumentami, cyferkami, czymkolwiek, a nie swoim przekazem prawdy objawionej nie popartej niczym konkretnym (i to nie tylko w tym temacie). Daj nam szanse polemiki - napisz coś konstruktywnego, a nie tradycyjne wodolejstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam walczyc cyferkami i statystykami bo to dobre jest dla takich gosci jak wy, ktorzy plywaja w statystykach jak ryby w wodzie.

 

ja bazuje na tym co widzialem. nie potrzebowalem statystyk zeby wiedziec jaki gosc w jakim systemie ma szanse sie sprawdzic. statystyki to nie wszystko. wg statystyk derek fisher nie powinien powachac parkietu w playoffs. koszykowka to cos wiecej.

 

nie zamierzam z wami walczyc na podstawie statystyk, bo zawsze wyskoczy taki bastek ,ktory napisze ze nash jest lepszym defensorem od billupsa i jeszcze to udowodni milionem statystyk. to ja dziekuje za takie cos, nie zamierzam walczyc z wiatrakami.

 

zdaje sobie sprawe, ze al jest gorszym obronca ale zagra w niezlym defensywnie systemie gdzie bedzie klockiem w ukladance a nie filarem. w knicks u d'antoniego o obronie nie ma mowy i kazdy wyglada slabo. czy to jest lee czy al ale to nie oznacza, ze beda dziurami w zespolach gdzie poswieca sie troche uwagi defensywie.

 

tyle w tym temacie.

 

btw. do 1 linku sie nie odnioslem bo tam nie tyle bylo o slabej defensywie ala co o tym, ze w knicks nie robi sie defensywy na treningach. that's all.

 

a przeciwko lakers (gasolowi) czy to bedzie kenyon czy al nie robi to roznicy, bo nie maja centymetrow. patrze na to glownie z tej perspektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Ci dziękuję za:

1. Uznanie mnie za cyferkowicza,

2. Potwierdzenie tezy, że jesteś głosicielem prawdy objawionej... Jako jedyny z oświeconych wyszedłeś z platońskiej jaskini i nam ciemnej masie opisujesz czegoś to Ty nie widział... ale jednak zdarzyło sie tak, że i ja, i pewnie kilka innych osób także widziało sporo meczy NBA, w tym Kenyona i Harrigtona - i bazuje nie tylko na tym, co widzieli, ale ma jakąś argumentację na poparcie swych tez.

 

PS. Z mojej strony taka sugestia żebyś przemyślał pisanie bloga zamiast udzielania sie na forum, bo dyskutant z Ciebie jest tak dobry, jak defensor z Ala Harringtona...

A ja osobieście poczekam aż znów gul bdzie skakał jeżeli ktoś napisze, że Kobe jest pedałem, gwałcicielem, zboczeńcem i nekrofilem a Lakers to zorganizowana grupa przestępcza złożona z pederastów, recydywistów w molestowaniu seksualanym ministrantów oraz symaptyków dmuchania żabek w pupę :) Rzecz jasna ja to wiem, a na dodatek nie muszę tego arugmentować. Wiesz dlaczego?

ja bazuje na tym co widzialem.

A co widziałem, to zachowam, podobnie jak Ty, dla siebie...

 

Dziękuję Ci za konstruktywną wymianę poglądów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszne jest to, ze zarzucasz mi to, ze czegos nie udowodnilem, jak twoja (cyferkowicza) teoria nt/ lepszej defensywy kmarta nie opiera sie o cyferki tylko o cytat karla (w necie znjadziesz kolejnych pare gdzie mowi tak o wplywie billupsa na defensywe nuggets, zdrwie nene i dojscie andesrena) i text o tym, ze knicks nie trenuja defensywy.

 

i ty mi cos zarzucasz?

 

ja napisalem jasno: nie bedzie duzej roznicy gdy porownamy nuggets z kmartem i nuggets z alem.

z kmartem pewnie beda ciut lepiej bronili, z alem lepiej atakowali.

 

cyferki sprawdzisz sobie w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak twoja (cyferkowicza) teoria

Ja pisałem o cyferkach? Zejdź na ziemię chłopcze, bo głową chyba uderzyłeś w sufit... Jak by tego było mało Twój cytat:

jedyna roznice robia tu 2 zbiorki na mecz, na korzysc martina

Zanim mi zarzucisz cyferkowanie, sprawdź czy przez swoją hipokryzję nie narażasz sie na śmieszność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

billups gdzie sie nie pojawil robil ze swoich ekip swietnie grajace w defensywie druzyny i co roku grywal w finalach czy CF's. nash byl w razy w cf?

Hardcore.

 

Nash grał 4 razy, co to ma do rzeczy?

 

ja bazuje na tym co widzialem.

Guru - ten, który prowadzi z ciemności do światła.

 

O ile dobrze widzę, my tu z szanownymi kolegami Łukaszem, rw30 i rahu zdaje się widzieliśmy coś zgoła odmiennego niż ty, tak więc ratio "ludzi, którzy wiedzą co widzieli" wynosi 4do1 na twoją niekorzyść. Oznacza to ni mniej ni więcej tyle, iż badboys uważa się za mądrzejszego, skoro on posiadł wiedzę, natomiast 4 zbłąkane dusze nie mają pojęcia o rzeczy.

 

Billups to defensywny kołek, Kenyon to top ileś (3,5, whatever) wysokich obrońców, on ball i z pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wkurwiajcie mnie nawet tym Alem Harringtonem

k**** kolejny knucklehead, myslalem ze po2010 pojdziemy w kierunku jak njamniejszej ilosci idiotow w druzynie, albo przynajmniej sciagniemy jakiegos pracusia a tymczasem sciagamy Ala Harringtona

u kid me ? defensywne dno, ofensywny ballhog, beznadziejny playoff performer i to wszystko kosztem Kleizy ktory spokojnie mogl biegac 20 minut na PF i kolejne 10 na SG/SF

idz pan w huj

nastawialem sie na MVP sezon Camrelo i jakis redemption a tu przez lipna sytuacje z GM - Warkentein i Chapman sa nie podpisani i nikt nie wie kto bedzie prowadzil druzyne

Nuggets sa oficjalnie skonczeni, jesli Melo nie podisze extension mozemy sie wszyscy szykowac na rok przygod z serii ''gdzie podpisze Melo?''' i ''czy Nix utworza rzeczywiscie swoje big3''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje posty to jedna wielka hipokryzja

 

w dodatku na zachodzie, gdzie pod koszami lakers i mavs jest masa kilogramow i centymetrow, kazdy dodatkowy wysoki w rotacji jest niemal bezcenny..

a przeciwko lakers (gasolowi) czy to bedzie kenyon czy al nie robi to roznicy, bo nie maja centymetrow. patrze na to glownie z tej perspektywy

Potem zarzucasz wszystkim manie cyferek a sam je pierwszy przytaczasz, nikt tego nie robił bo oczywista wydawała się przepaść dzieląca defensywę Martina i Ala tutaj wystarczy to co napisałeś oglądać mecze.

 

By móc sprawnie funkcjonować w jakimkolwiek systemie najpierw trzeba posiadać jako takie bb IQ albo nadrabiać to warunkami lub zaangażowaniem ,Al nie ma żadnej z tych cech. Najchętniej stałby w rogu czekał aż akcja się skończy ,by móc polecieć na pałę do przodu i odpalić trojkę. Inna kwestia jest taka że Karl nie stworzył w Denver żadnego zmyślnego systemu, miał po prostu do dyspozycji świetnych defensywnie wysokich. Ten system to właśnie Martin wspomagany przez Nene i Andersona przestanie on istnieć kiedy pod koszem zamiast któregoś z nich będzie stał Al ,no ale chyba się nie dogadamy skoro dla Ciebie różnice w obronie robi Billups...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lider defensywy k.mart? hm. takim samym liderem moze byc wlasnie al.

;]

 

Wybaczcie moje spóźnienie w temacie, ale "Ala Harringtona - lidera defensywy" nie mogę sobie odpuścić.

 

Po pierwsze - aby dobrze grać w defensywie powinieneś być atletyczny i posiadać parę szarych komórek. Oraz się starać.

Al Harrington jest jednym z najgłupszych zawodników dekady, ma kilka kilo nadwagi, a na defensywę ma wyjebane mniej więcej od czasu odejścia z Indiany. W Nuggets nigdy też nie było specjalnego klimatu na bronienie, więc na "wpływ Billupsa" również bym nie liczył.

 

Po drugie

no ale ta roznica polega na tym, ze z ala mozna wyciagnac duzo dobrych rzeczy pod warunkiem, ze jest ktorymstam w skladzie a nie liderem jak w knicks

Potem jest coś o tym, że Al poprawi atak Nuggets. Zbierając to do kupy:

- Al Harrington może być liderem obrony Nuggets, jednak dużo dobrych rzeczy można z niego wyciągnąć pod warunkiem, że liderem nie będzie. LOL

 

- Al Harrington jest lepszy w ataku niż w obronie. Skoro więc może być liderem defensywy, to boję się aż co kolega bb2 myśli o roli w ataku Dużego Ala aka "Odkurzacz",

 

- Al Harrington + JR Smith z ławki w przyszłym sezonie. Ojp, tak wygląda koniec świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.