Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam w każdą plotkę zawsze rozważam jako poteyncjalny deal dla magic :] Najfajniejsze były te o LeBronie żeby magic włączyli się do wyścigu o niego. Dziennikarze z sentinela czasami mają przebogatą wyobraźnie.

 

Ale gównie to się pytam o tego grangera bo to zajebisty grajek i nie widze żadnego sensu w oddawaniu go, z perspektywy pacers. No chyba że ten transferowy szał ciał udziela się już każdemu i transferują dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://blogs.hoopshype.com/blogs/videos ... ears-left/

 

Słuchałem z osłupieniem... Jeśli Al Harrington otrzymał "couple calls", jeśli Al Harington jest "best name left of the board", to ja naprawdę wysiadam w obecnym offseason.

Jest w lidze kilkunastu zawodników, (np. całkiem niedawno: Francis, Marbury, Iverson), o których możesz śmiało powiedzieć, że są koszykarskimi odpowiednikami Joli Rutowicz pod względem BB IQ. Do tej listy śmiało możesz zaliczyć Ala H.... Jak jednak znam życie niepocieszeni GM-owie, którym nie udało się złowić grubych ryb i przez to mają mnóstwo miejsca w payrollu, sypną Alowi jakieś 45M za 5 lat. Mimo wszystko więc, to nie Frye, to nie Amir Johnson, to nawet nie Tyrus Thomas będą najgorszymi podpisanymi wolnymi agentami. Wykopcie ten post po tym jak Al Harrington podpisze swój nowy, suty kontrakt i zobaczycie, że miałem rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Pacers już wciul czasu szukają wysokiej klasy PG, który będzie umiał obsłużyć mega utalentowane dzieciaki w Indianapolis. Do tego czy Granger jest im tak potrzebny? Mają teraz George'a, Stephensona, też na ich miejscu nastawiałbym się na ich rozwój.

 

A Granger póki co ma wysoką wartość i takiego Harrisa myślę, że za niego mogliby wyciągnąć. Tylko kto by wtedy w Nets grał na PG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Pacers już wciul czasu szukają wysokiej klasy PG, który będzie umiał obsłużyć mega utalentowane dzieciaki w Indianapolis. Do tego czy Granger jest im tak potrzebny? Mają teraz George'a, Stephensona, też na ich miejscu nastawiałbym się na ich rozwój.

 

A Granger póki co ma wysoką wartość i takiego Harrisa myślę, że za niego mogliby wyciągnąć. Tylko kto by wtedy w Nets grał na PG?

Ale jego wartość prędko nie spadnie, spokojnie mogą go transfernąć za rok albo w trakcie sezonu on już się sprawdził w nba a z rookies to różnie bywa. Chłopak ma potencjał w ataku, jest młody, osobiście na ich miejscu bym go nie transferował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co bobki kombinują

rozegrali najlepszy sezon, a ich ważnymi punktami byli felton i diaw

teraz nie podpisali feltona i oddali diawa, ciekawe co kombinują

może szykują się na jeffersona z wolves w jakiejś wymianie

bo samym tyrusem i chandlerem pod koszem c***a ugrają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie sam krytykowalem kontrakt w stylu Pekovic za 13 baniek ale jakby nie patrzec te kontrakty to rookie kontrakty

Farmar, Dorrel, Morrow to dla mnie normalne kontrakty z szansa na steal

mlodzi zawodnicy z potencjalem...poza przeplaceniem o jakies 10-15 baniek Outlawa to Mayk dokupuje fajny support cos jak Rockets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Jazz rozmawiają z Minnesotą w sprawie pozyckania Ala Jeffersona za wyjątek Boozera oraz jakies picki w przyszłych draftach. I podobno rozmowy sa mocno zaawansowane, bo Minna kytóra chce nieco odchudzić salary byłaby mocno zainteresowana takim rozwiązaniem. A dla Jazz Al pod koszem byłby jak zbawienie, szczególnie wobec odejścia Boozera i kontuzji Okura. No i zarabia tylko 12 baniek za sezon a że jesli jest zdrowy to potrafi grać rewelacyjnie pamietamy, wkońcu przed kontuzja w przedoststnim sezonie Al wykrecał cyferki rzędu 23 pkt i 11 zbiórek na mecz ! Przy podpisaniu przez Jazz Ronniego Brewera i pozyskaniu Ala kibice Jazz juz nie będa tak wylewac łez nad strtą Boozera i pewnie Mathewsa (wątpię żeby oferte od Portland w Utah zmaczowali). Choc strata Korvera i tak jest mega bolesna i tego O'Connorowi większość kibiców nie wybaczy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

big Z w miami.

 

uff, bo skoro ktoś, kto już grał tyle z LeBronem, nadal chce z nim grać, to może oznaczać, że James nie jest jednak tak osobowościowo zryty jak się wydaje.

 

w takim razie dla heat zostaje jeszcze podpisanie Bella (jak nie to może Stack) oraz jakiegoś Magloire'a (co do Howarda to mam mieszane odczucia, Riley już kiedyś go chciał, miał dostać monstrualny kontrakt, ale na szczęście do tego nie doszło) i skład chyba będzie gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tak śmiga za LeBronem że się zastanawiam czy rzeczywiście Delonte posuwał jego stara czy tez może właśnie Duża Literka Zet.

 

A tak poza tym to ruch bez sensu. Tzn z braku laku lepszy Ilgauskas ale wolałbym koło huge trio widzieć kogoś innego na c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakby Illgauskas był gwiazdą ;)

 

To tylko wypełnienie mające na celu optycznie wyeliminować braki cm i kg.

 

Chyba nikt poważnie tego jako wzmocnienie nie traktuje.

 

A już zupełnie nie rozumiem tych co spisali ten sezon na straty i ustawili HEat jako głównego faworyta po podpisaniu Z.

 

Tzn. jeśli mówimy o wsparciu na góra kilkanaście minut z ławki to może być, ale bez przesady ...

 

Swego czasu go nawet lubiałem. Aktualnie może jedynie zajmować miejsce w pomalowanym. Z takim Howardem/Thomasem może dadzą razem rade te 30 min w meczu zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.