Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby do Realu poszedł Xavi i Messi to pewnie coś by wygrali :wink: . Poza tym w piłce nożnej łatwiej wyłączyć jednego zawodnika, no i Realowi z samym Ronaldo ciężko było coś ugrać, bo jak wiadomo Benzema i Kaka byli bez formy. No ale oni mieli jakąś ławkę, a tu nawet ze s5 będą problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc Stein

ESPN.com sources: Nuggets win race to Al Harrington and have agreed to terms w/Harrington on five-year deal worth $34 million.

Uffff, bo już był zapowiedzi, że Cuban da mu Full MLE, na szczęście znalazł się inny frajer. To chyba znaczy, że Nuggets nie maczują oferty Raptors dla Kleizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc Stein

ESPN.com sources: Nuggets win race to Al Harrington and have agreed to terms w/Harrington on five-year deal worth $34 million.

Uffff, bo już był zapowiedzi, że Cuban da mu Full MLE, na szczęście znalazł się inny frajer. To chyba znaczy, że Nuggets nie maczują oferty Raptors dla Kleizy.

Jednak 11M mniej niż zakładałem... W każdym razie wychodzi średnio niemal 7M na sezon.... O jakieś 2 razy za dużo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można odpuścić Kleize dla takiego bezmózga? Szkoda że nie powalczyli jeszcze o Tyrusa Thomasa dokładając J.R Smitha stworzyli by własne niezapomniane big trio z najniższym basketball IQ w historii .Jeśli to są obiecane wzmocnienia dla Melo, to jego przyszłość w Nuggets stoi pod dużym znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy macie do ala,

sporo zalezy od otoczenia w jakim sie gra. knicks? heh. mozecie sie jeszcze dobrze zdziwic, tymbardziej ze trafil w koncu do zespolu gdzie cos jest poukladane.

 

news dnia to chandler do mavericks. swietny ruch. rok temu mieli juz swietna obsade C, teraz maja haywooda i chandlera. w dodatku jeszcze mle chyba do wydania. i kompletnie nie wiem kogo by im sie oplacalo sprowadzic. josh howard? no way, ale moze rasuan butler? shaq juz im chyba niepotrzebny.

 

generalnie o ile kilka dni temu cieszylem sie, ze zachod wyczyscil sie z wysokich o tyle przejscia ala do jazz, chandlera do mavs i drugiego ala do nuggets zmieniaja troche sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs durnieją pod odejściu LeBrona, Z, Shaqa ... 24 mln/4 lata dla Lowry'ego zupełnie tak jakby nie mieli żadnych guardów.

 

Dampier, Carroll, Najera w Bobcats. Taki trade na dodanie powiedzmy wszechstronności i opcji w rosterze, w sumie nie jakiś fatalny bo Chandler i tak się nie sprawdzał w Bobkach, no ale sezon pokaże czy Jordan to sobie dobrze wykombinował, a w Dallas Chandler może się przyda i coś pociśnie trochę przy Jasonie, odżyje i zacznie grać podobnie jak przy Paulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs durnieją pod odejściu LeBrona, Z, Shaqa ... 24 mln/4 lata dla Lowry'ego zupełnie tak jakby nie mieli żadnych guardów.

Nie zgodzę się, że durnieją.

 

4 rok tego kontraktu Lowry'ego jest opcyjny [dla drużyny], Westa w Cleveland nie będzie od 5 sierpnia, a Gibson co potrafi odnośnie rozgrywania [niewiele] pokazał w tamtym sezonie na przełomie stycznia i lutego gdy odwiedzila nas plaga kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy macie do ala,

W temacie o NYK karpik bardzo dobrze scharakteryzował poczynania Ala oddał dokładnie sedno tego co mam na myśli i co zaobserwował po tegorocznych meczach z Miami(trafiłem na naprawdę słabe spotkania)

 

Idąc dalej, Mike wymarzył sobie, że liderem ekipy będzie Al Harrington. Wiem, że to zdanie śmiesznie brzmi, ale tak po prostu było. Najlepiej to wyglądało jak w 4Q (dowolnego meczu) Al dostawał izolację, opaska ssuwała mu się na oczy i włączał mu się tryb „me against the world”, po chwili, jak już stracił piłkę, szła konterka i kolejne punkciki. Ja wszystko rozumiem trenerze, drużyna musi mieć jakiegoś lidera, ale nie Ala Harringtona. Harrington to taki gość, z którym po prostu nie lubisz grać. To taki typ, który się czasem trafia jak grasz w kosza na osiedlu i masz w drużynie kolesia, co wbija się pod kosz między trzech obrońców, a Ty w tym czasie stoisz niepilnowany na obwodzie. Po akcji mówisz mu, że byłeś wolny i żeby podał następnym razem, on kiwa głową i mówi, że spoko, ale gdy przychodzi co do czego nic się jednak nie zmienia.

 

 

Dodaj do tego że w Nuggats mają już jednego takiego postrzeleńca w osobie J.R. Smitha dwóch takich asów w jednej drużynie to może być za dużo. Tu nie będzie liderom jest jakiś promyk nadziei ale mały przed NYK hasał sobie w GSW, weszło to mu już w krew. Nuggets nie mieli problemów w ofensywie potrzebowali wysokiego który odciąży Nene i zastąpi w pierwszej piątce kontuzjowanego lidera defensywy Martina ,a wzięli undersize PF’a bez obrony w dodatku 30 letniego na 5 lat. Ten ruch nie daję im za wiele a napsuć może sporo jeśli Karl( Billups) nie wmontują go odpowiednio do ofensywy i nie pohamują jego głupich decyzji rzutowych . Al tylko że Jefferson(cały czas nie mogę pojąć jak można było oddać go za taki bezcen) to byłby zawodnik który ustawił by ich w równym rzędzie z Lakers i Heat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ta roznica polega na tym, ze z ala mozna wyciagnac duzo dobrych rzeczy pod warunkiem, ze jest ktorymstam w skladzie a nie liderem jak w knicks. warriors i pacers bardzo milo go wspominaja i te przyklady pokazuja, ze jednak sie da.

 

lider defensywy k.mart? hm. takim samym liderem moze byc wlasnie al.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lider defensywy k.mart? hm. takim samym liderem moze byc wlasnie al.

:?: :?: :?:

No naprawdę nie porównujmy gówna z czekoladą... Kenyon jako obrońca jest co najmniej solidny, a w warunkach ligowych na pewno ponadprzeciętny. A Al? Bez komentarza... Niech choćby literki GSW i NYK wystarczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs durnieją pod odejściu LeBrona, Z, Shaqa ... 24 mln/4 lata dla Lowry'ego zupełnie tak jakby nie mieli żadnych guardów.

Nie zgodzę się, że durnieją.

 

4 rok tego kontraktu Lowry'ego jest opcyjny [dla drużyny], Westa w Cleveland nie będzie od 5 sierpnia, a Gibson co potrafi odnośnie rozgrywania [niewiele] pokazał w tamtym sezonie na przełomie stycznia i lutego gdy odwiedzila nas plaga kontuzji.

koleś jest przeciętny, nie oszukujmy się, Cavs nie mają pod koszem NIC. Totalnie NIC. A podpisują all around guarda, który i tak nie będzie raczej w s5, bo zaklepani prawdopodobnie są tam już Mo i Parker. Odjąć Westa, zdaje się że i tak mają jeszcze 5 guardów. Lowry pakuje solidne cyferki itd z ławeczki, miał okres przebłysku kiedy wychodził jako starter w zdaje się Memphis, ale to nie jest to czego Cavaliers teraz potrzebują - a przynajmniej nie w pierwszej kolejności. Po odejściu Jamesa Cavs jeśli już muszą sprowadzać rozgrywajka, to niech to będzie przynajmniej prawdziwy rozgrywajek bo nie ma kto tam już rozrzucać piłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś jest przeciętny, nie oszukujmy się, Cavs nie mają pod koszem NIC. Totalnie NIC. A podpisują all around guarda, który i tak nie będzie raczej w s5, bo zaklepani prawdopodobnie są tam już Mo i Parker. Odjąć Westa, zdaje się że i tak mają jeszcze 5 guardów. Lowry pakuje solidne cyferki itd z ławeczki, miał okres przebłysku kiedy wychodził jako starter w zdaje się Memphis, ale to nie jest to czego Cavaliers teraz potrzebują - a przynajmniej nie w pierwszej kolejności. Po odejściu Jamesa Cavs jeśli już muszą sprowadzać rozgrywajka, to niech to będzie przynajmniej prawdziwy rozgrywajek bo nie ma kto tam już rozrzucać piłek.

Lowry jak dla mnie jest w TOP 5 jeśli chodzi o najlepiej broniących PG i najlepiej zbierających PG, walczak i siłacz, poprawił też rzut, nieźle kreuje partnerów. Napewno nie jest przeciętny. A od czasu gry w Memphis rozwinął się sporo. Tam napeno plują sobie teraz w brode ze zostawili zamiast niego Conleya.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii 34/5 dla Ala Harringtona to uczciwa umowa. Al jest kretynem, ale umie grać w kosza. JR Smith też jest kretynem, ale dopóki był Karl to Smith był przydatny. Jeżeli Al nie będzie kreowany na jakiegoś lidera, tylko na solidnego rolesa z ławki, gdy siedzi Melo i K-Mart leczy kolana, oraz będzie się trzymał taktyki to Nuggets zrobili dobry ruch. Dużo "ale" , ale jest to wykonalne.

 

Podobną kasę dostał Amir Johnson, a Tyrus Thomas dostał sporo więcej, dlatego uważam to za dobrą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ta roznica polega na tym, ze z ala mozna wyciagnac duzo dobrych rzeczy pod warunkiem, ze jest ktorymstam w skladzie a nie liderem jak w knicks. warriors i pacers bardzo milo go wspominaja i te przyklady pokazuja, ze jednak sie da.

To samo pewnie wmawiali sobie fani NYK kiedy zawitał do nich AL

 

lider defensywy k.mart? hm. takim samym liderem moze byc wlasnie al.

A czy podczas kariery spełniał choć w przybliżeniu podobną rolę ? Serio sadzisz że AL który nie jest uważany nawet za przeciętnego defensora (nawet go oto nie winie skoro miał takich nauczycieli jak Mike D i Nelson)jest w stanie być podstawą czegokolwiek co zawiera słowo defense?

 

On może mieć pożyteczną rolę kiedy jest krótko trzymany przez trenera i daje trochę energii z ławki tylko że tą role spełnia Smith ,a Al wobec coraz większych problemów zdrowotnych Martina (gdzieś mignęło mi info że wróci dopiero w okolicach all star game,jeśli się mylę to najwyżej mnie poprawcie )będzie ich podstawowym PF .Można go podpisać na 3 lat za połowę MLE i nie wpuszczać na więc niż 20 min wszystko pozostałe to szaleństwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry jak dla mnie jest w TOP 5 jeśli chodzi o najlepiej broniących PG i najlepiej zbierających PG, walczak i siłacz, poprawił też rzut, nieźle kreuje partnerów. Napewno nie jest przeciętny. A od czasu gry w Memphis rozwinął się sporo. Tam napeno plują sobie teraz w brode ze zostawili zamiast niego Conleya.

Nie będę się wykłócał, nie widziałem go aż tyle razy żeby wydawać ostateczne osądy, ale nadal uważam, że nie jest to coś czego Cavaliers potrzebują - chyba że sprowadzaono go mając w perspektwy trejdowanie resztą guardów, wtedy można jeszcze to jakoś zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rahu na temat wartosci zawodnikow juz wielokrotnie bylo walkowane, ze gosc jest wart nie tyle ile jest tylko tyle ile daje rynek. al byl jedna noga w mavericks.

 

jezeli prawda jest to co piszesz apropos martina i jego powrotu, to tymbardziej jest to dobry deal dla nuggets, bo dzieki temu nie traca wiele pod koszami. gdzie ja pisalem, ze al ma byc liderem defensywy? kmartin tez liderem defensywy nie jest i nie bedzie nigdy, nie ma do tego warunkow. podobnie z alem. w dobrym zespole, jezeli mu sie okresli role bedzie swietnym role playerem.

 

nigdzie nie pisze, ze bedzie zbawca nuggets ale nie jest wcale oslabieniem. w ataku potrafi rzucic z kazdej pozycji. w obronie moze super nie jest ale o ile pamietam byl swietna odpowiedzia na dirka swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rahu na temat wartosci zawodnikow juz wielokrotnie bylo walkowane, ze gosc jest wart nie tyle ile jest tylko tyle ile daje rynek. al byl jedna noga w mavericks.

Si ,był ale to nie zmienia faktu że to dalej jest to idiotyczna decyzja, a o Nuggets można tylko powiedzieć że nie są sami w tej głupocie.

 

Kmart nie jest liderem defensywy??? Więc kto jak nie on?

Ja też słucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmart nie jest liderem defensywy??? Więc kto jak nie on?

Anthony Carter : )

 

BB2 pierdzielisz, K-Mart jest najważniejszym punktem defensywy w Nuggets,bez niego radzą sobie dużo gorzej w defensywie,mam nadzieje ze powróci jak najszybciej

 

Kontrakt Alla nie jest taki zły,choc zdecydownaie wolałbym kogoś innnego za MLE.

 

All+JR = IQ konia Joli Rutowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.