Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

O Ellisie mowisz? Mi sie zawsze wydawalo, ze to jest bardzo przecietny obronca, ale nie az taki, by nazywac go cipa. Moge sie mylic, bo widzialem w tym sezonie malo Warriors. Popraw mnie.

 

Jeżeli Anthony nie przedłuży z Nuggets, to on powinien być naszym głównym celem za rok. Może zapragnie podobnej szopki, jak ta z udziałem LeBrona?

Na pewno potrzebujemy kolejnego superstara, i to bez dwoch zdan, kogos z jajami kto sie nie poplacze i nie odpusci w PO. Nie wiem czy Anthony jest mozliwy do wyhaczenia, na pewno trzeba probowac, nawqet mimo tego ze wlasciciel Denver mowi ze on jest nie na sprzedaz/nie do wytrejdowania. Ale widzac jak Bron wyruchal Clevelend szybko moze zmienic zdanie, byle tylko dostac cos w zamian :)

ps-Pat ja nie jestem wielkim fanem Ellisa, wiec moge miec skrzywione spojrzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No promyk nadziei jest taki, że Anthony'ego w Denver nic nie trzyma. Bez wzmocnień, na które się nie zanosi, Carmelo będzie mieć duże problemy z przejściem pierwszej rundy. A przecież ma w składzie o rok starszych Billupsa i Martina. Myślę, że jego odejście z Nuggets jest raczej pewne. Prędzej czy później to się stanie. Jeżeli Melo rzeczywiście będzie chciał odejść do Nowego Jorku i nie podpisze extension, raczej zostanie wytransferowany póki czas.

 

Proponuje dyskusje przenieść do działu dla Knicksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walsh sie nie pierdoli na robocie, wg Chada Forda juz podpisal trejd z GSW, Lee do Kalifornii w zamian za Anthony Randolph, Ronny Turiaf i Kelenna Azubuike, swietny ruch :)

Brawo !
Czyli jednak Walsh klamal mowiac ze nie bedzie ogladal decyzji Brona na espn, tylko pusci sobie jakis film :) Cwana bestia pewnie wiedzial co jest na rzeczy, chcial tylko potwierdzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ+DW gdzies na 99%

Z mojego punktu widzenia i na tyle ile znam LeBrona wydawalo mi sie swego czasu, a bylo to 3 lata temu kiedy podpisywal ten 3 letni kontrakt z Cavs, ze bedzie chcial miec opcje na gre ewentualna z Wadem, albo w Cavs albo w Heat. Wtedy mi sie to wydawalo bardzo realne, zwlaszcza jak byli dobrymi ziomkami, no ale zeby to sie stalo musialy zajsc pewne okolicznosci - witamy w terazniejszosci. Bosh jest milym bonusem i nie spodziewalem sie, ze zawodnik takiego kalibru bedzie czescia zespolu DW+LBJ. Wlasciwie wybor badz decyzja w tym przypadku ograniczala sie tylko do Bulls badz Miami, a to dlatego ze priorytetem dla niego jest mistrzostwo/wygrywanie, chociaz nie czesto sie zdarza w nba zeby takie miec priorytety w wieku 25 lat, ale jemu bylo latwiej bo kase juz ma. Dlaczego Heat a nie Bulls? Na logike Bulls sa lepszym zespolem po dodaniu LBJa ze wzgledu na gotowy roster, Miami procz wielkiej trojki bedzie chyba dobierac zawodnikow z ulicy zeby grali za darmo, ciezko wyobrazic sobie zeby procz dobrej s5 zbudowac tam jakas lawke. Co bylo glownym faktorem? Wydaje mi sie fakt grania w gronie dobrych znajomych, przyjaciol mozna rzecz, zwlaszcza jesli chodzi o DW, ktorzy dodatkowo sa superstarami. To ostatnie tez ma ogromne znaczenie, po 7 latach grania w pojedynke Lebron chcial wreszcie zagrac z kims dobrym w jednym zespole, a skoro nie bylo to mozliwe w Cavs, ktorzy budowali sezon w sezon zespol na "win now" i przez to nie maja zadnych perspektyw na przyszlosc, to jedynym racjonalnym ruchem bylo poszukania sobie nowego domu. Pozatym spojrzmy na to z innej strony, Los Angeles Lakers maja szansa zdobywac mistrza przez najblizsze 5 lat, zwlaszcza w obliczu starzejacych sie Celtics, nowy super zespol musial powstac aby temu zapobiec i cieszy mnie to ze taki powstal, ale tak naprawde Heat sa jeszcze dalecy od ewentualnego postawienia sie Lakers ze wzgledu wlasnie na reszte zespolu, wiec bylbym ostrozny z szansami Heat na mistrza w nastepnym roku, na boisku gra 5 graczy, z lawki musi wchodzic jeszcze 3-4, to jest gra zespolowa mimo wszystko, potrzeba zespolu do wygrywania w tej lidze i jak ostatnie lata pokazuja, potrzeba zespolu wyladowanego gwiazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Walsh klamal mowiac ze nie bedzie ogladal decyzji Brona na espn, tylko pusci sobie jakis film :) Cwana bestia pewnie wiedzial co jest na rzeczy, chcial tylko potwierdzenia.

Niekoniecznie:

Leon Rose, agent for LeBron James, informed Donnie Walsh of his client's decision approximately 30 minutes before it was made on ESPN.

Gomes w Clippers 12 mln/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to juz oficjalne

NJN to najwieksi przegrani tegorocznego offseason

Na nic zdał sie miliarder oferujący kawiuor pod stołem i Jay-Z klepoiacy Beyonce po tyłku

Z kim oni teraz zostali?

Mają harrisa, ale niezadowolonego Harrisa, który poprzedni sezon...no cóż był w rosterze

Maą przede wszystkim Lopeza, którego moze udałoby sie jakos wyłowić z Jersey zeby utopic ich uz konkretnie, przyznam, ze tego chłopaka bym chętnie widział jako wzmocnienie strefy podkoszowej Bulls, ale z drugiej strony za dobry jest, zeby grał z ławki, a nie dośc dobry zeby wygryźć Noah i Booza...

Gra u nich jeszcze ktoś wartościowy?

 

Zaraz za nimi Knicks...a tak liczyłem ze sie wreszcie podniosą... ich przynajmniej szkoda, bo to klub z tradycjami ;)

Kiedy w perspektywie był jeszcze Bron kontrakt Amare nie wygladał tragicznie, ale teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz myślę jak posłuchałem Amare, w sumie Knicks podpisali go mają miejsce na 1 maxa + spadający Edek za rok, jakby teraz podpisali Mike'a Millera za MLE, wykminili kogoś za LLE dobrego, to w tym sezonie mogliby o coś pograć a za rok dodając do tego znowu MLE i 2 maxy, Carmelo + Parker choćby to już bardzo ładnie wygląda.

 

Ale mogą też podpisać Millera za MLE i zgarnąć już teraz Lebrona do tej paczki.

LOL, a to mnie oskarżałeś (bezpodstawnie) o nie znajomość zasad SC, a teraz popisujesz się takim failem, omg :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając to o czym napisałeś i to razy 2 (bo pisałeś, że mogliby to zrobić i w tym i w przyszłym roku) to walnąłeś jeszcze jedną bzdurę - jeśli Nix dobiliby do poziomu SC i wykorzystali MLE to byliby te 5-6 baniek na plusie, dodatkowo BAE (LLE już nie istnieje od paru sezonów), więc ok 7 baniek na plusie. Po spadnięciu kontraktu grubego Edka nijak nie mieliby szans dać nawet pół maxa, bo byliby jakieś 4 bańki pod capem i to nie licząc podwyżek, np. dla Amare. Ty za to pisałeś o 2 maxach, więc istotne info - MLE i BAE również liczą się przeciwko SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napalali?

od poczatku bylo wiadomo, ze ten deal nie pasuje do szukajacego oszczednosci bussa.

nie bylo zadnego pewnego zrodla i imo dodanie hedo to nie to czego potrzebujemy, nie za ta kase. nam potrzeba mlodosci/swiezosci.

 

niewazne:)

suns pozyskali hedo i childresa praktycznie za barbose. o ile pozyskanie josha jeszcze rozumiem o tyle nie wiem po co im hedo i taaki kontrakt. suns nie brakuje gosci biegajacych z pilka z niezlym passing skills, im brakuje centymentrow pod koszami, wiec obstawiam, ze albo suns sa w dupie i biora co mozna wziac, albo szykuja jeszcze jakis deal dzieki ktoremu cos uda im sie wyrwac pod kosz. jezeli chca z lopezem i warrickiem zwojowac zachod to gratuluje im poczucia humoru.

 

farmar w nets. nie bede za nim plakal, choc mial fajne przeblyski i momenty., zagral calkiem solidne playoffs'10 ale to nie byl gosc, ktory dobrze czul sie w trojkatach. w nets byc moze wiecej minut nie dostanie ale juz system gry lepszy dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napalali?

od poczatku bylo wiadomo, ze ten deal nie pasuje do szukajacego oszczednosci bussa.

nie bylo zadnego pewnego zrodla i imo dodanie hedo to nie to czego potrzebujemy, nie za ta kase. nam potrzeba mlodosci/swiezosci.

 

 

ok, kilku fanow La fanazjowało o Turkoglu w LA :wink:

 

Tony Allen w Memphis?! three-year, $9.7 million

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojebany ten off- season wam powiem

po tym jak bron zrobił szopke i heat skompletowali big3 to wszyscy teraz na siłe chcą się wzmacniać, każdy gracz podpisany z fa jest mega ważny, nawet portale piszą o kontrakcie podpisanym z johanem petro - nets się wzmacniają :]

k**** no paranoja, ciekawy jestem co zrobi teraz cuban, czekam na jakis spektakularny ruch w jego wykonaniu.

a do tego jeszcze to co robią suns to ojp

gsw moze mieć całkiem fajny team, tylko zeby znowu nie musieli grać d-ligowcami

 

czekam jeszcze na trejdy

jeffersona, arenasa, grangera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.