Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chce Jamesa w Miami własnie dlatego ze sobie tego nie wyobrażam

moze LBJ by zakazał ESPN transmitowac mecze Heat bo by sie wstydził ze musi dzielić sie tortem z Wade'em :lol:

 

Dawaj James na Floryde, zabawnie będzie!!!!

choć mi to kompletnie nie na rękę, to się modlę żeby LeBron wylądował w twoich ukochanych Bullsach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chce Jamesa w Miami własnie dlatego ze sobie tego nie wyobrażam

moze LBJ by zakazał ESPN transmitowac mecze Heat bo by sie wstydził ze musi dzielić sie tortem z Wade'em :lol:

 

Dawaj James na Floryde, zabawnie będzie!!!!

choć mi to kompletnie nie na rękę, to się modlę żeby LeBron wylądował w twoich ukochanych Bullsach ...

Wszystko tylko nie to!!!

Tak samo jak nie wyobrazam sobie koegzystencji z Wade'em tak samo nie potrafię sobie wyobrazić go z Derrickiem

I o ile sytuacja Heat mi zwisa tak w Bulls wolałbym tego uniknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthony Randolph, Ronny Turiaf i Kelenna Azubuike do Nix za Lee, czekają już tylko na decyzję królika.

Zajebisty trade dla Knicks.
Na dodatek dwoch z nich ma tylko jednoroczne umowy, a jeden opcje o ile sie nie myle, czyli w "razie czego" NYK moga zaczac zabawe od poczatku po nastepnym sezonie, plus jeszcze schodzacy kontrakt Edwarda.

Ladnie to sobie Walsh wykombinowal, Thomas by pewnie zaraz zajebal jakis 5-letni kontrakt, po cholere komus cap space, i pomyslec ze probowalem go bronic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pat chcesz naprawde kolejna defenxyewna cipe w zespole? Ja wole te trio z GSW o ktorym mowa powyzej, w tym dwoch podkoszowcow, ten trejd mi sie zajebiscie podoba i wciaz mamy cap space, plus Edka do wyjebania/wytrejdowania badz przeczekania. Zobaczymy co Walsh zrobi dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ellisie mowisz? Mi sie zawsze wydawalo, ze to jest bardzo przecietny obronca, ale nie az taki, by nazywac go cipa. Moge sie mylic, bo widzialem w tym sezonie malo Warriors. Popraw mnie.

 

Jeżeli Anthony nie przedłuży z Nuggets, to on powinien być naszym głównym celem za rok. Może zapragnie podobnej szopki, jak ta z udziałem LeBrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.