Skocz do zawartości

WCF'10 Lakers(1) vs. Suns(3)


badboys2

Kto i w ilu?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

az tak ci zal dupsko sciska? od poczatku PO zdazyles juz tyle glupot napisac nt lakers i jeszcze ci malo? w ogole nie wtyd ci ze co slowo to mowisz coraz glupsze rzeczy ktore za chwile cie kompromituja?

 

ps. "robin go osmieszyl" :mrgreen: noooo.. faktycznie. tak samo jak cala reszta suns osmieszyla lakers. w ogole to mitch zdecydowanie powinien wymienic w offseason gasola na lopeza, tylko nie wiem cholera czy suns sie zgodza.. : / z drugiej strony jednak gdybysmy dorzucli odoma to kto wie..

 

Nie wiem co w tym jest głupiego. W tej kwestii taka jest prawda i sam pewnie o tym wiesz ale bronisz swojego Gasolka, odwraczas kota ogonem wypisując ze Lakersi osmieszyli Suns...fajnie tylko ja akurat tego nie kwestionowałem. Gasol chce zabłysnąć a wygląda to żenująco i juz pol stanów sie smieje z jego pseudo dream shake'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeceniacie Lakers

Lakers sa nie do pokonania gdy Kobe rzuca se 30+ i 10+ FT

''najprostszy'' sposob na Lakers to sprawic by Kobe nie mogl nic zrobic i zaczal wdawac sie w 1on1, wtedy automatycznie siadaja wam trojkaty, Gasol i reszta robia sie zimni, pilki przestaja wpadac i jest blotna koszykowka,

mano a mano wszyscy poza Nuggets/Oklahoma nie ma Zachodzie druzyny bedacej wstanie ugrac cos z Lakers

 

jak dla mnie Kobe mogl z Grantem rzucic 2/27 ale wygladalo to tak jakby robil 100% z pola, Grant CJ Miles czy Wes Matthews to zwyczajnie nie sa obroncy klasy Sefoloshy, Battiera, Danthaya Jonesa czy Afflalo

 

Grant zagral wielka kupe, pomocy z obrony nie bylo ,Kobe zagral anty Kobe game na poczatku i mial 13pkt i 4 as na samym wstepie plus pelno prawie asyst, no k**** zagral kompletna koszykowke w ofensywie, o jest sposob na szybka kleske , Kobe rzucajacy z latwoscia punkty i Kobe jako glowny podajacy to jest zaglada dla przeciwnika

jak Grant nie ustoi na nogach to mozemy przekreslic ta serie, albo sie wezmie za niego Richardson albo szkoda kolan Kobego...niesamowite ze to jest wogole jakis subplot meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badboys robi sobie po prostu grunt pod ewentualną porażkę (co przecież może się zdarzyć).

 

Boston jest spokojnie do ogrania. Dzisiejsi Lakers byliby w stanie ograć Celtów z 2008 roku, to tymbardziej i z tymi są sobie w stanie poradzić.

 

@ai3

 

Każda drużyna jest do ogrania. Tylko w przypadku Lakers (jeszcze jak każdy się angażuje) nie można obrać takiej o zwyczajnej taktyki.

 

Masz graczy poziomu all-star i jak nie idzie Bynumowi i Bryantowi to zostaje jeszcze Artest, Gasol i Odom.

 

Jak nie idzie nawet czterem z nich to zasze zostaje ten jeden, który ma potencjał rzucić te 20-25 pkt i wygrać spotkanie.

 

Niesamowicie ciężko jest tu wyłączyć każdego z gry, bo podwajając jednego od razu robi się miejsce dla innego.

 

A wciąganie w 1on1 ? Proszę Cię ... To nie Kobe 2005. On już nie daje się tak prowokować.

 

Zazdroszczę kibicom Lakers jednego. Tego, że to tylko i wyłącznie, moim zdaniem, tylko od ich drużyny zależy czy wygrają tytuł w tym roku czy nie.

 

Mają taki skład i potencjał, że jeśli tylko będzie im się chciało (a teraz jużchyba cały czas tak będzie) i jeszcze z formą trafią to NIE MA dla nich przeciwnika w tej lidze.

 

O ich przykładanie się jestem spokojny. W NBA Finals Kobe możę grać nawet 60 minut co mecz jeśli będzie trzeba. On prędzej padnie niż się podda. To już końcówka sezonu to trzeba dać z siebie wszystko.

 

Jeśli jednak złapie ich dołek formy (co bo ich grze uważam też za wątpliwe, bo wyglądają jakby się wprost doskonale przygotowali do tego, żeby najlepszą formę osiągnąć właśnie na przełomie maja i czerwca), to tylko przy dobrej formie Celtics są w stanie im zagrozić.

 

Ja tego po prostu inaczej nie widzę. A jak będzie, to się okaże. Jestem tylko człowiekiem i mam prawo się pomylić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wciąganie w 1on1 ? Proszę Cię ... To nie Kobe 2005. On już nie daje się tak prowokować.

 

Jak Thunder go wciągali w taką gre to rzucał 10 na 29 i Lakers przegrywali...to jest sposób na Lakers. Trzeba zmusić Kobiego do ballhogowania. Tylko Suns nie mają niestety na niego defensora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nowa kswywa dla Bryanta już się pojawiła na forum? bo nie chciało mi się przeglądać, Kneoby myślę że lepsze niż Jamesa nowy nick :) Bryanta to jest dopiero wyimaginowany uraz, jak się ma kontuzje to się 40 nie sieka, tylko siedzi naławie, no ale Kneoby jest tak niesamowity ze nawet gdyby wbiegł na boisko jkaiś szaleniec z maczetą i mu odciął głowę to on by i tak z co najmniej 3 dychy usadził :)

A ty się śmiej razem z nimi, zwłaszcza z 10/13

A czy ktoś kwestionuje ze jest bardzo dobry ? ja na pewno nie, a to ze wszyscy poza LaL mają polewy z niego to już inna historia

 

ps. Suns przegrali bo Jarona nie było niech nikogo nie zwiodą nr Loopeza, Colins to serce tej druzyny bez niego nici poprostu :)

 

ps.2 Frye, lubiłem gościa jak zaczynał kariere myślałem że wporzo z niego bedzie pf, a teraz to masakra, mało mnie brzeje że w ostatnim sezonie sadził tyle trójek w miesiac co przez całą karierę do momentu wybrania się do arizony :roll: Typek zamiast wpieprzać się pod kosza to próbował szczęścia, dlatego cenie Memo on te swoje trójki ma najczęściej jak akcja ofensywna startuje a później robi najlepiej jak może swoje w okolicach kosza, a nie coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nowa kswywa dla Bryanta już się pojawiła na forum? bo nie chciało mi się przeglądać, Kneoby myślę że lepsze niż Jamesa nowy nick :) Bryanta to jest dopiero wyimaginowany uraz, jak się ma kontuzje to się 40 nie sieka, tylko siedzi naławie, no ale Kneoby jest tak niesamowity ze nawet gdyby wbiegł na boisko jkaiś szaleniec z maczetą i mu odciął głowę to on by i tak z co najmniej 3 dychy usadził :)

A ty się śmiej razem z nimi, zwłaszcza z 10/13

A czy ktoś kwestionuje ze jest bardzo dobry ? ja na pewno nie, a to ze wszyscy poza LaL mają polewy z niego to już inna historia

Takie texty serio osładzają Ci łomot jaki zebrali Jazz? :)

 

PS. Tak, z Gasola smieje sie juz pol stanow, niemieckich landow, szwajcarskich kantonow, a ostatnio do tych wrednych szydercow dolaczyl nawet wolny tybet. A przy okazji ciebie Maciek i tobie podobnym gul skacze i strzela was kurwica ze Pau jest tak piekielnie dobry, a Lakers wygrywaja :) w sumie jest w tym jakas dzika satysfakcja dla mnie. pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nowa kswywa dla Bryanta już się pojawiła na forum? bo nie chciało mi się przeglądać, Kneoby myślę że lepsze niż Jamesa nowy nick :) Bryanta to jest dopiero wyimaginowany uraz, jak się ma kontuzje to się 40 nie sieka, tylko siedzi naławie, no ale Kneoby jest tak niesamowity ze nawet gdyby wbiegł na boisko jkaiś szaleniec z maczetą i mu odciął głowę to on by i tak z co najmniej 3 dychy usadził :)

Wykazałeś się znowu nie wiedzą, tym razem na temat kontuzji Bryanta, jak się coś zrobi z tym kolanem to przez jakiś czas nic nie dolega, po jakimś czasie problemy znowu wracają i status kolana sore or whateva wraca, później znowu jak się zrobi zabieg to świetnie się czuje zawodnik, na ESPN wczoraj mówili o tym dokładnie był koleś, który miał taką kontuzję. Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, ale chyba chodziło o odsysanie czegoś z kolana.

 

Tak Gasol jest świetny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie texty serio osładzają Ci łomot jaki zebrali Jazz? :)

Nie ale wiem, że tobie takie gadki ja ta zacytowana prze zemnie, poprawiają poczucie marnego ego :)

 

Co do kolana to moja wypowiedz była pod każdym względem ironiczna,ale sory wiem że fani La rozumieją żarty tylko z Lebrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji ciebie Maciek i tobie podobnym gul skacze i strzela was kurwica ze Pau jest tak piekielnie dobry, a Lakers wygrywaja :) w sumie jest w tym jakas dzika satysfakcja dla mnie. pozdrawiam ;-)

Nie kwestionuje tego ze jest dobrym zawodnikiem..ale tutaj mówie o jego smiesznych dream shake'ach, tak jakby on chcial pokazać jaki to jest wszechstronny i wogole swietnie wyszkolony...albo niech sie w tym elemencie podszkoli albo niech go nie wykonuje bo slabo to wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare w swojej nieskończonej mądrości stwierdził, że występ Odoma był "lucky" - co za kretyn. Odom był "lucky" przede wszystkim dlatego, że trafił na defensywnego pionka (Amare właśnie). Ciekawe, czy zauważył, że Odom "szczęśliwie" zebrał 6 razy więcej piłek od niego. Dodatkowe brawa za dodanie Odomowi motywacji na następne mecze, brawo Amare, MAX CONTRACT!!!!!

 

Gentry powiedział "ridiculous".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps3. bb2 jestes w tym sezonie chyba najbardziej deprecjonujacym Lakers kibicem :) troche wiecej wiary moze? bo wymagasz troche zbyt wiele. co Ci nie pasowalo wczoraj np? :)

bo wiem, ze na wygranie wszystkiego taki bynum moze nie wystarczyc. boston nie pozwoli nam na 130/100 efektywnosci w ataku. wygranie z bostonem, odbedzie przez dominacje srodka. maja perka, kg, sheeda i davisa. zatem pod koszem maja 1 solidnego goscia wiecej

swoja droga pojedynek garnett vs. gasol to bylby pojedynek...

 

Badboys robi sobie po prostu grunt pod ewentualną porażkę (co przecież może się zdarzyć).

to nie tyle robienie gruntu, co odpowiednie zmierzenie sil. w 08 popadlismy w maly hurraoptymizm, "fachowcy" z espn'u obstawiali lakers i wygladalo na to, ze moga to wygrac. po prostu zdaje sobie sprawe z tego jak gra boston i wiem, ze w takim gazie z taka defensywa (tony allen na kb + w pomocy rondo z kg) mamy spore problemy w razie niedyspozycji AB. naprawde uwazam, ze pomiedzy c's a lakers biegnie cieniutka linia i prawda jest taka, ze nikt w takiej ewentualnej serii nie bedzie faworytem.

 

Jak Thunder go wciągali w taką gre to rzucał 10 na 29 i Lakers przegrywali...to jest sposób na Lakers. Trzeba zmusić Kobiego do ballhogowania. Tylko Suns nie mają niestety na niego defensora.

z tym sie tutaj zgadzam, a c's sa jedyna ekipa w lidze, ktora bedzie w stanie ustawic za pomoca tibodo taka defensywe.

 

ale tutaj mówie o jego smiesznych dream shake'ach, tak jakby on chcial pokazać jaki to jest wszechstronny i wogole swietnie wyszkolony...albo niech sie w tym elemencie podszkoli albo niech go nie wykonuje bo slabo to wygląda..

czy tego chcesz czy nie, gasol jest najlepiej technicznie wyszkolonym PF'em czy Centerm w tej lidze. pol haki czy dream shejki nie maja wygladac, tylko maja byc skuteczne. u niego sa skuteczne i nie widze w tym problemu. ty widzisz. i to jest smieszne. matrix tez ma komiczny rzut ale jezeli trafia (w suns swietnie trafial) to nikt z tego problemu nie robi.

 

nie wiem czy sie przypatrzyles ale w ogole gasol hvjowo dunkuje. nie robi takich power dunkow jak dwight. nie robi sruby jak vince. juz lepsze paki robi taki gortat o Amare nie wspominajac. ale problem polega na tym, ze mistrzostwa nie dostajesz za fajne dunki czy ladnie wygladajace dream szejki. mistrzostwo dostajesz jak jestes skuteczny.

 

brawo amare. wlasnie na cos takiego liczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestionuje tego ze jest dobrym zawodnikiem..ale tutaj mówie o jego smiesznych dream shake'ach, tak jakby on chcial pokazać jaki to jest wszechstronny i wogole swietnie wyszkolony...albo niech sie w tym elemencie podszkoli albo niech go nie wykonuje bo slabo to wygląda...

Jest 8)

 

http://www.youtube.com/watch?v=ee6gT0QB97o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k**** ale dickriderowania po jednym prezencie podarowanym od sedziow. zobaczymy jak tam Kobe bedzie napierdalal kiedy juz nie dostanie darmowych FTs na rozkrecenie sie.

 

problemem Suns nie jest atak poki co. problemem jest zalosny Amare w obronie ktory dal sobie robic rozpierdol. mam nadzieje, ze Gentry teraz zrobi jakies adjustments zeby go zakryc. JRich powinien non-stop podwajac od Artesta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k**** ale dickriderowania po jednym prezencie podarowanym od sedziow. zobaczymy jak tam Kobe bedzie napierdalal kiedy juz nie dostanie darmowych FTs na rozkrecenie sie.

 

Może tego nie widziałeś, ale to Suns dostali więcej FT to po pierwsze, a po drugie Kobe tego wcale nie potrzebował bo wchodził sobie w obronę Celtics, niczym w masło.

 

Co do Amare to zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.