Skocz do zawartości

WCF'10 Lakers(1) vs. Suns(3)


badboys2

Kto i w ilu?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co w tym było nadzwyczajnego ?

 

Ale tobie brandzlowanie się na byle tekstem Nasha nie sprawia problemów.

a to ze powiedział że Pop to najlepszy trener w NBA i myśle ze Jackson troche kleksa puścił.
to akurat taki sobie tekst, bo co teraz myśli sobie Gentry? Gentry, który ograł Popa jak przedszkolaka, a teraz przez własnego gracza jest stawiany (nie bezpośrednio, ale jednak) poniżej Gregga..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym było nadzwyczajnego ?

 

Ale tobie brandzlowanie się na byle tekstem Nasha nie sprawia problemów.

a to ze powiedział że Pop to najlepszy trener w NBA i myśle ze Jackson troche kleksa puścił.
to akurat taki sobie tekst, bo co teraz myśli sobie Gentry? Gentry, który ograł Popa jak przedszkolaka, a teraz przez własnego gracza jest stawiany (nie bezpośrednio, ale jednak) poniżej Gregga..
ale Gentry chyba ma zdrowy rozsądek i dystans do siebie ze nie stawia sie na rowni z takimi coachami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym było nadzwyczajnego ?

 

Ale tobie brandzlowanie się na byle tekstem Nasha nie sprawia problemów.

a to ze powiedział że Pop to najlepszy trener w NBA i myśle ze Jackson troche kleksa puścił.
to akurat taki sobie tekst, bo co teraz myśli sobie Gentry? Gentry, który ograł Popa jak przedszkolaka, a teraz przez własnego gracza jest stawiany (nie bezpośrednio, ale jednak) poniżej Gregga..

Gentry pewnie sie skonsultowal z Nashem co do tego. co jak co, ale jemu inteligencji nie mozna odmowic. kiedys czytalem jak Nash wymyslil na poczekaniu (zamiast wywiadu pomeczowego o pierdolach typu "wrocilismy, gralismy dobrze" etc. ) analogie to biznesu i zaczal opisywac mecz z perspektywy maklera. myslisz, ze ryzykowalby jakis konflikt z Gentrym ? phu-lease.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Nasha żaden nie powinien byc dobry a juz tym bardziej najlepszy bo oni gry w D wymagają wiec kleksa to na treningu mógłby co najwyżej z przejęcia Kudłaty pucic ;)

 

PS: Gentry przez niektórych jakiś czas temu jeśli dobrze pamiętam był uważany za mega wypasionego HC :P

 

Co by nie mówic o serii z SAS to nie Popp ją przegrał, tylko emerytowane Spurs

 

Teraz inna bajka, bo Suns trafiają na najpoważniejszego kandydata, maszynke z bardzo silną strefą podkoszową i wybitnym SG

W Arizonie duzo piachu, ale jak juz w LA przegraja to moga chłopaki zostać i połowic chwile na słońcu ;)

LAL w 6 a moze nawet 5ciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielki szacunek do popa ale zastanawiam sie, w ktorym miejscu on jest najlepszym trenerem na swiecie?

rozumiem, ze nigdy nie mial w skladzie jordana, shaqa czy kobego ale

4 is still < than 10

12 tripow do finalow, 13. w drodze. i imo phil>pop

choc doceniam popa i naprawde momentami duzo bardziej pasowal mi jego styl prowadzenia druzyny.

jednak zanim zapracuje na takie miano, bedzie musial jeszcze pare tytulow zdobyc, dlatego ta odpowiedz nasha wcale nie jest taka fajna jakby sie na 1. rzut oka mogla wydawac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to, żeby jego zawodnicy śpiewali teraz na prawo i lewo, że jest najlepszym coachem ever forever, ale powinno się raczej unikać takich stwierdzeń o innym trenerze. Przenieście sobie to na płaszczyznę rodzinną. Dziecko przy rodzicach mówi, a rodzice tego i tego kolegi są najwspanialszymi rodzicami na świecie.. Chyba nie jest im miło wybitnie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Pop jest zdecydowanie lepszy od Jaxa. jakby mial chocby polowe talentu, ktory mial Phil to osiagnalby wiecej. zobacz sobie lepiej kogo Spurs mieli w skladzie na poczatku dekady i jak grali. a ostatnie kilka lat ? Bonner ? Mason w zeszlym roku ? Elson, Oberto ? Jacque Won ? cala masa scrubow a Pop z nimi tyle osiagnal. to jest o wiele bardziej imponujace niz wygranie tytulu majac ogromna przewage talentu nad cala reszta ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wielki szacunek do popa ale zastanawiam sie, w ktorym miejscu on jest najlepszym trenerem na swiecie?

rozumiem, ze nigdy nie mial w skladzie jordana, shaqa czy kobego ale

4 is still < than 10

ale przecież tytuły nie decydują o tym, który trener jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszym treningu

 

“We’re good,” he said. “We’re as good as can be.”

 

Most notably, Jackson’s statement didn’t exclude Andrew Bynum, who did not participate on Sunday but suffered no setbacks from his run in Saturday’s practice.

 

“I think he came through yesterday’s practice quite well,” Jackson said. “I thought he played well. We’re hopeful that he’s going to be at that level tomorrow.”

 

That was good news for the Lakers, as Bynum had told reporters that his knee was “getting a little worse,” but that it would not keep him from playing throughout the remainder of L.A.’s postseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash maly kanadyjski skurczybyk jest inteligetny tego nikt mu nie odbierze, dojebal Jacksonowi... i bardzo dobrze bo takie kawalki tylko dodaja smaczku tej rywalizacji.

Osobiscie stawiam na lakers w 6, ale im dluzej tym weselej, moze byc 7 gier i decydujacy mecz w Staples, mi pasi.

Dawac tego Lopeza, przy kontuzji Bynuma to choc troche zmniejszy dystans pomiedzy wysokimi LAL a Suns.

I pomyslec ze taka pizdeczka jak Frye moze decydowac o wyniku tej serii, a moze sie zapedzam za bardzo? No ktorys z wysokich L bedzie musial go jednak ganiac po obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak ale sa dobrym wykladnikiem tego.

mozesz mi powiedziec dlaczego pop jest lepszym trenerem od jaxa i najlepszym na swiecie?

owszem nash 1-0 jax

ale nie zmienia to faktu, ze troche glupio palnal, bo podchodzi to pod shaqa i jego:

kb is the best player i've ever played

dwyane is goat

steve nash is the best

lebron is... the best,... and to be continued(?).

 

nie trafia do mnie to co pisal bast. imo to wieksza zasluga gm'a spurs niz popa, ze mieli robinsona, duncana, parkera czy manu

 

a ostatnio co wielkiego osiagneli poza pokonaniem hornets i mavs?

wiem, ze tu kluczowa role odegraly kontuzje ale po1. 10>4 a po 2. pop nigdy nie zrobil repeatu.

phil tez mial swego czasu grajkow na poziomie kwame browna czy smusha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi powiedziec dlaczego pop jest lepszym trenerem od jaxa i najlepszym na swiecie?

Może dlatego, że w ostatniej dekadzie Spurs mieli najwyższy % zwycięstw nie tylko w NBA, ale o ile się nie mylę, ze wszystkich drużyn najważniejszych lig zawodowych USA? Do tego 4 tytuły i oto odpowiedź.

 

Tutaj dane na zakończenie poprzedniego sezonu bodajże:

Spurs are the winningest team of the decade with 523 wins in 738 games= 71% winning %

Mavericks are the next with 507 wins in 738 games=69% winning %

LA is the third winningest team of the decade with 488 wins in 738 games= 66% winning %

 

Spurs have 9 of 9 winning yrs, LA has 8 of 9

Spurs have 7 div titles, LA has 4

Spurs have made the conf finals 5 times, LA has made it 5 times as well

Spurs have 3 conf titles, LA has 5 conf titles

Spurs have 3 NBA titles, LA has 3 NBA titles <-- tutaj jak dołączymy 1999 i 2009 to mamy remis po 4

 

Moim zdaniem jak najbardziej uzasadnione, żeby mówić o Popie jako najlepszym trenerze NBA obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2

nie zrozumiałeś chyba przesłanie bataliona, co w sumie trudne nie jest :]

to że spurs mieli duncana, parkera i manu to oczywiście zasługa gm`a

zasługą Popa nie jest duncan parker czy manu

zasługą Popa jest bonner, oberto, żak won, bogans, bowen, nesterovic nie pamiętam kto tam jeszcze był.

to ze z takimi zawodnikami w s5 Pop zdołał osiągnąć ze spurs takie wyniki. z tak niewielką ilością talentu osiągnął tak dużo.

poza tym parker czy manu to teraz wiemy jacy są, ale to są zawodnicy z drugiej rundy draftu.

wchodzili do nba pod okiem Popa, to on ich doprowadził tu gdzie są teraz.

 

jackson miał zawsze o wiele więcej talentu w drużynie niż Pop. a w 2004 miał tak dużo że nie zdołal tego ogarnąć nawet.

o to się tu rozchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak ale sa dobrym wykladnikiem tego.

mozesz mi powiedziec dlaczego pop jest lepszym trenerem od jaxa i najlepszym na swiecie?

owszem nash 1-0 jax

ale nie zmienia to faktu, ze troche glupio palnal, bo podchodzi to pod shaqa i jego:

kb is the best player i've ever played

dwyane is goat

steve nash is the best

lebron is... the best,... and to be continued(?).

Nie wydaje wam się, że zamiarem Nasha nie było otwarcie dyskusji "kto jest najlepszym trenerem w NBA" tylko wbicie szpili Jacksonowi? Jackson sugerował, że Nash nosi piłkę, choć nie widziałem chyba nigdy, żeby mu to odgwizdali ani nie słyszałem, żeby ktokolwiek inny o tym mówił, więc Nash mu odpowiedział, że najlepszy trener w lidze w osobie Popa nic o tym nie mówił, a teraz nagle jakiś Jackson ma problem - dali sobie po razie i tyle, a tu zaraz przeczytam, że Nash najlepiej niech przedstaw jakieś argumenty za Popem na konferencji prasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok po kolei

boovka 98/99 to nie dekada 99-09

zatem, w tytulach jest 4-3 dla phila i 5-3 w tripach do finalow

pop nie mial w tym czasie 2letnich wakacji i nie przebudowywano mu skladu w spurs, trzon byl taki sam

 

bonnery i te inne, ok u phila miales mase role playerow, ktorzy nigdzie indziej sie juz tak nie odnalezli. rush,pargo nawet sasha znalazl swoje miejsce o fishu nie zapominajac. phil byl w stanie przystosowac zespol pod granie twin towers i ogarnal takie wybryki jak rodman i artest

 

dalej

Most NBA Championships won as a head coach

Most Conference Championships won as a head coach

Most wins in NBA Playoffs history

Most wins in a season (1996)

Best regular season winning percentage (1996)

Most wins in Chicago Bulls history

Most wins in Los Angeles Lakers history

 

phil w playoffs 217-93 czyli 70% zwyciestw

pop w playoffs 106-69 czyli 60,6% zwyciestw

 

pop 13 pelnych sezonow/4 mistrzostwa/4 tripy do finalow

phil 19 pelnych sezonow /10 mistrzostw/12 tripow do finalow, jak dobrze pojdzie zaraz bedzie 13

 

4-1 w bezposrednich seriach dla phila

 

Moim zdaniem jak najbardziej uzasadnione, żeby mówić o Popie jako najlepszym trenerze NBA obecnie.

a jak (nie daj boze?) lakers zdobeda w tym roku kolejne mistrzostwo, wciaz bedziesz nazywal go najlepszym coachem obecnie?

 

rozumiem wasz tok rozumowania ale wielkosc popa zobaczymy jak bedzie w stanie ogarnac nowy zespol. poki co bazowal na duncanie. phil zdobyl za to mistrzostwo z tak naprawde 3 roznymi ekipami.

 

rok temu swiezo co bylismy po dyskucjach phil vs. red i szczerze mowiac nie spodziewalem sie, ze po odpadnieciu spurs w ecsf bedzie ktos w stanie napisac, ze pop>phil

 

edit:

jucy fruit, przeoczylem to. punkt dla ciebie

 

chytry. jax nie ma z tym zadnego problemu. ja tylko chce argumentow przemawiajacych za popem. i wciaz widze wiecej przemawiajacych za jaxem, dlatego dziwi mnie wypowiedz nasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chytry. jax nie ma z tym zadnego problemu. ja tylko chce argumentow przemawiajacych za popem. i wciaz widze wiecej przemawiajacych za jaxem, dlatego dziwi mnie wypowiedz nasha.

No to przecież napisałem o tym w tamtym poście. Myślisz, że Nash miał jakikolwiek interes w byciu animatorem dyskusji "kto jest najlepszym trenerem w lidze"? Bo ja myślę, że ma teraz inne rzeczy na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.