Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Zniszczyli X-files ...

I zrobili zupełnie nowy serial, zajebisty !:D

 

 

Tom Ellis zajebiście gra Lucyfera, ale ten serial jest tak głupi...

Głupi to jest Arrow, Lucifer jest przyzwoity do obiadu i zmywania naczyń.

 

Panowie !!!

 

Billions - nówka sztuka z rudym z Homeland i znowu zapałałem do niego sympatią, bo od czasu Kompanii Braci w niczym mi nie odpowiadał. Genialny prokurator stanowy i właściciel holdingu prywatnie się nie lubią więc zawodowo zaczynają się gryźć. Showtime, 3 odcinki jak na razie, mistrzostwo !

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się właśnie do the man in the high castle. Ktoś widział? Jakieś opinie? Ogólnie jarają mnie klimaty political fiction i historii alternatywnej. To też zajarałem się jak znajomy mi opowiedział o tym ostatnio, ale przed 1. odcinkiem włączyłem sobie trailer i zapachniało mi ideologicznym szitem.

 

Oczekuję fajnie przedstawionego (i obszernego) modelu społecznego, ciekawie przedstawionych wydarzeń, a obawiam się bohaterskiego biegania typków, którym przyświecają najpiękniejsze wartości wolnych Stanów Zjednoczonych. W sumie coś mi powie pierwszy odcinek, ale może ktoś poratuje opinią po obejrzeniu całego sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billions - nówka sztuka z rudym z Homeland i znowu zapałałem do niego sympatią, bo od czasu Kompanii Braci w niczym mi nie odpowiadał. Genialny prokurator stanowy i właściciel holdingu prywatnie się nie lubią więc zawodowo zaczynają się gryźć. Showtime, 3 odcinki jak na razie, mistrzostwo !

3 odcinek lepszy od dwóch pierwszych? Widziałem je i było przyzwoicie, ale bez fajerwerków. Czegoś tam brakowało, żeby go tak wysoko ocenić.

Dobre aktorstwo rudego i żonka prokuratora robią robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odcinek lepszy od dwóch pierwszych? Widziałem je i było przyzwoicie, ale bez fajerwerków. Czegoś tam brakowało, żeby go tak wysoko ocenić.

Dobre aktorstwo rudego i żonka prokuratora robią robotę.

Obejrzałem 10 minut i zasnąłem ale nie z powodu nudy w odcinku także na recenzję musisz poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

 

Niedawno skończyłem Sopranos. Nie wiem dlaczego zwlekałem tyle lat, jeden z najlepszych seriali eva. Wszystkie zachwyty w pełni zasłużone, a Gandolfini był mistrzem.

 

Anywayz, bardzo ciekawi mnie Wasza opinia odnośnie zakończenia. Ja mam wciąż mieszane odczucia. Lubie niejednoznaczne finały, ale bardziej takie jak np. w Incepcji (doskonale pasujące do charakteru filmu i historii głównego bohatera, no i ostatnie ujęcie z  tym śmiesznym wahadełkiem, które niby kręci się normalnie, ale w ostatnim ułamku sekundy jakby miało się przewrócić). Brutalne cięcie,  czarny ekran i do widzenia? Sam nie wiem.

 

Mam pewien problem z otwartymi zakończeniami, po prostu lubię gdy autor filmu/książki przedstawi swoją wizję od A do Z (albo prawie Z, jeśli to czemuś służy jak w Łowcy Androidów). Przy Sopranos, mimo genialności serialu, czułem się trochę jakby ktoś przy remisie i 30s do końca wyłączył mi TV i powiedział, aby sam sobie wymyślił wynik.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z odcinkami Lucifera? Czemu aż po takim czasie dopiero wyszedł drugi?<br />

Pierwszy odcinek to był pilot.

 

Najpierw emitują odcinek przed grupą kilku/kilkunastu osób, potem pokazują światu i zbierają recenzje i reakcje widzów i dopiero decydują, czy zrobić cały sezon.

 

Podobny model zastosowali w The Man in The High Castle. Zrobili pilot na serial w realiach historycznych, masa postaci, scenografia, musieli nagrać sceny nie tylko do 1 odcinka  (logistycznie bez sensu), plus promocja...kupa siana, gdyby nie wypaliło i nie dostali zamówienia, producenci dostaliby po kieszeniach okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem drugi odcinek Lucifera i wyłączyłem  w połowie nie wierzę ze ten  badziew  dostanie drugi sezon to się nie nadaję nawet do oglądania  przy porannych  płatkach i kawie a  szkoda z opisu fabuły komisku wychodzi że był spory  potencjał  za to The Last Kingdom po paru odcinkach wygląda całkiem obiecująco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.