Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2023/24 - "Nowa Nadzieja" albo "Początek Końca"


T+?%hZ<A<5ZZB~5L

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Mameluk napisał:

Jeśli Rockets (lub ktokolwiek inny) tyle mu da to znaczy, że w zarządach klubów NBA naprawdę pracują debile i (tu nie napiszę nic odkrywczego) większość użytkowników tego forum byłaby lepszymi GM-ami :)

Ile chciałbyś mu zapłacić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mameluk napisał:

Jeśli Rockets (lub ktokolwiek inny) tyle mu da to znaczy, że w zarządach klubów NBA naprawdę pracują debile i (tu nie napiszę nic odkrywczego) większość użytkowników tego forum byłaby lepszymi GM-ami :)

I pewnie ci użytkownicy w zderzeniu z realiami NBA wyleciali by po 3 tygodnaich pracy.

W NBA musisz mieć sukces. Pieniadze trzeba wydać. Rockets i tak mają dużo pieniędzy do wydania , które musza wydać. Harden to wciąz TOP20-25 gracz NBA. Nawet jeśli ma swoje odpały. Mają nowego trenera. Mają młodzież która potrzebuje dobrego kreatora a nie tego ćwieć inteligentnego egocentryka Portera.

Jeśli klub z dna ligi ma możliwośc podpisania TOP20 gracz to go podpisuje a nie mówi nie dam ci umowy typu 35 na rok bo wolę sobie jescze 4 lata szorować dno i grać gowno które nikogo nie interesuje

Sorki ale to się nie zarządza niczym . Są takie umowy jak ta CP3 , które było wiadomo ,że ma sens w pierwszym roku, Będzie ryzykowna w drugim i beznadziejna w 3. Ale i tak ją podpiszesz bo inaczej  juz w pierwszym roku jestem sporo słabszy. Rockets z hardenem nagle rozwiną młodzież. Oni są w sytuacji keidy Sengun. Jabari Smith muszą zaliczyć sporo skok w górę. Już nie moga zbierać kolejnych asetów.

A 76ers no cóż. Zainwestowali w Hardena ale to po prawdzie to niewiele oddali bo Ben i tak to jest jeszcze większy mem. Z Hardenem by i tak szli donikąd. Dla nich ważniejsze jest jak obudować Joela. A to już jest mega trudne. Niemniej progres Maxeya sprawia ,że akurat nie musża tak mocno walczyć o Hardena . Ale obwód potrzebują mocniejszy. Z jednej strony musza poszukać Calebów Martinów tej ligi. Muszą mieć kogoś lepszego od Harrisa. W tej lidze okazji jest zawsze trochę.  Nie wiem moze zaryzykować z Lilardem? Wiek i zdrowie już nie te ale on akurat może dać Lillard Time w końcówkach 4 kwart. Synergia powinna być lepsza z Joelem niż Hardena. Oczywiście jeśli Blazers będzie miało wysokie wymagania to nie ma sensu bo to jest jednak wiekowy gracz i umowa na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Chytruz napisał:

Ile chciałbyś mu zapłacić?

Hmm, ja patrzę na to tak:

1. Harden opuszcza od trzech sezonów ok 30 % meczów 

2. z roku na rok gra coraz gorzej

Dwa kolejne punkty dotyczą stricte Rox

3. Rockets  go nie potrzebują

4. Harden bardzo nieładnie się z Rockets pożegnał (pewnie się nie znam, bo być może w biznesie się na to nie patrzy, ale ja jako GM Rockets był patrzył)

Co do pkt 3 - jeśli Rox mają go kupić bo muszą na kogoś wydać to ok. Innego sensownego powodu kupna JH nie dostrzegam. Co on da klubowi. Sprawi że zamiast wygrania 20 meczów ( co da szansę na wysoki wybór) wygrają 35? (co te szanse zniweczy)

Kompletnie nie kupuję tekstów ely3 jakoby Harden był dobrym nauczycielem, mentorem dla młodzieży. W CP3 byłbym w stanie uwierzyć, ale nie w Hardena, nie ten typ człowieka. Jego kolejne bardzo nieprofesjonalne trade requesty, wchodzenie w sezony spasionym etc. dobitnie pokazują, że wzorem dla młodych to on wg mnie nie jest (ale może się mocno mylę, kto wie. Oby tak było)

Powyższe skłania mnie do podania kwoty bliższej temu co rzucił rw30 czyli ok. 20 mln/sezon

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mameluk napisał:

Powyższe skłania mnie do podania kwoty bliższej temu co rzucił rw30 czyli ok. 20 mln/sezon

20 za sezon za rok bedzie poza top 80 najlepiej oplacanych graczy.

Jesli GM musi podpisywac Hardenow za kase Evanow Fournierow czy Spencerow Diwniddie zeby nie kwalifikowac sie na debila, to przy takich kryteriach nie ma sie co dziwic ze liga jest pelna GMow-debili, tak jak mowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał:

W Sixers ktoś wreszcie pojął że nie opłaca się temu panu płacić maxa za kolejne obsrane gacie w PO 

Ale tam nigdy nie było "tego kogoś", o kim piszesz że był:

Brian Windhorst said the Philadelphia 76ers do not want to pay James Harden the maximum that they are allowed in free agency.

The 76ers have not shown an appetite to pay Harden the max; that’s why they asked him to take a pay cut last year,” Windhorst reported. "The Sixers are not really motivated to pay him that max salary if they don’t think anybody else is going to do it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że nie D'Antoni

Nurse'a kojarzę z tego, że miał fajną, szeroką ławkę w Raptors. Ale też z tego że momentami bywał outchoached przez Bretta Browna : )

Fajnie jakby w Sixers zbudował depth, to na pewno byłoby na plus. 

Jakies lepsze/pewniejsze nazwisko bylo?
Ime Udoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener srener, nie oszukujmy się, chyba, że Nurse połamał KD w 2019, wtedy szacun. 

Podpisać Hardena i liczyć, że Embiid naoglądał się Jokicia i urodzi się z tego fartowny title shot, nic więcej tu nie zostało z tymi assetami/zawodnikami/salary. 

Taka jest moja prawda 76ers-ballu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

To naprawdę interesująca propozycja. Ale mam lepszą - na podobnym poziomie intelektualnym:

  • nie podpisywać Hardena
  • wymienić się zawodnikami z Nuggets

trade.jpg

A po co w Nuggets Harris? Poza tym takie potencjalne przeciwniki nie wymieniają się miedzy sobą. Poza tym 76ers musiałoby dodać kogoś plus pick do Harrisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.