Skocz do zawartości

WCF: (1) Nuggets vs (7) Lakers


BMF

WCF title  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. WCF title



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

Co nie zmienia faktu, że Bastillon właśnie z realgm rozpropagował u nas spacing na szeroką skalę :D

prawda, pod wieloma względem nasze forum ma nadal duże braki jeśli chodzi o samą grę ( np. nie odróżniają podwojenia od pomocy w obronie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

I przewidział upadek Lebrona koło 30.

wrócił w wieku 30 lat na zadupie do Ohio do 33-49 teamu, po niespełnionych obietnicach w Miami. Czyż tak nie wygląda upadek gwiazdy? :D

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

kolejny przykład że realgm było/jest zawsze szambem i czytanie tego forum szkodzi

Na realGM jest dział Player Comparisons, który jest na top poziomie w skali neta, i dział General Board, który jest na poziomie Twittera w skali neta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Na realGM jest dział Player Comparisons, który jest na top poziomie w skali neta, i dział General Board, który jest na poziomie Twittera w skali neta. 

tiaaaaa jedyne co jest tam top to advanced stats dla Energa Basket Liga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał:

Na realGM jest dział Player Comparisons, który jest na top poziomie w skali neta, i dział General Board, który jest na poziomie Twittera w skali neta. 

raczej powiedziałbym że w dziale Player Comparisons trafiają się prawdziwe perełki i i jakaś liczba użytkowników tworzących naprawdę wartościowe posty. ale szczególnie w tematach najbardziej polaryzujących to tam jest straszny rak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vero1897 napisał:

Heat bierze tytuł po jakiejś świetnej indywidualnej serii Butlera i...

Wszyscy wyjaśnieni.

Czy to nie byłby koniec e-nba i zostałoby nam czytanie z popcornem shitpostingu z tematu politycznego, bo już nie byłoby o czym dyskutować?#Heatculture

To byłby mój wymarzony scenariusz bo po prostu lubię takich graczy jak Butler. Może czasem za dużo gada ale przynajmniej robi robotę kiedy trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gregorius napisał:

raczej powiedziałbym że w dziale Player Comparisons trafiają się prawdziwe perełki i i jakaś liczba użytkowników tworzących naprawdę wartościowe posty. ale szczególnie w tematach najbardziej polaryzujących to tam jest straszny rak.

To pewnie już kwestia tolerancji na odmienny punkt widzenia. Nie wydaje mi się by w innym miejscu w necie była grupa kilkudziesięciu osób chcąca dyskutować na koszykarskie tematy 'historyczne', ale może nie odkryłem uroków redditów. 

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Inna sprawa, że na pewno Nuggets będą bardziej wypoczęci przed finałem, z drugiej  strony mogą być bardziej zardzewiali. 

Ho ho, może w końcu trafisz serię Lakers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

o pewnie już kwestia tolerancji na odmienny punkt widzenia. Nie wydaje mi się by w innym miejscu w necie była grupa kilkudziesięciu osób chcąca dyskutować na koszykarskie tematy 'historyczne', ale może nie odkryłem uroków redditów. 

Lubię tam czytać tematy dotyczące koszyków przed 1990, Często są świetne merytoryczne. Rakowe tematy do porównania LBJ/KB/MJ plus wysyp tematów czy Robinson z lewa reka Jordana byłby lepszy niż Ben Simmons z przeszczepioną głowa . A tolerancja na odmienny punkt widzenia u mnie kończy się gdy ktoś pisze coś całkowicie pozbawione sensu(lub nie prawdziwe) 10 razy w jednym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Lubię tam czytać tematy dotyczące koszyków przed 1990, Często są świetne merytoryczne. Rakowe tematy do porównania LBJ/KB/MJ plus wysyp tematów czy Robinson z lewa reka Jordana byłby lepszy niż Ben Simmons z przeszczepioną głowa.

Ach, tych drugich tematów po prostu nie czytam ani nie komentuję. 

Gdzieś mi mignęło, że seria Lakers-Warriors miała najlepszą oglądalność od 30 lat or so, tak że mam nadzieję, że sędziowie zrobią swoje jak nie będzie szło na parkiecie, he he. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Ach, tych drugich tematów po prostu nie czytam ani nie komentuję. 

Gdzieś mi mignęło, że seria Lakers-Warriors miała najlepszą oglądalność od 30 lat or so, tak że mam nadzieję, że sędziowie zrobią swoje jak nie będzie szło na parkiecie, he he. 

Nie będą musieli, pączek będzie bity i będzie kręcił piruety na pick and rollu.

A tak poważnie to kluczowe znowu jest urwanie G1 przez Lakers, jak tego nie zrobią to szanse na wygraną w tej serii spadają imo drastycznie. Jedyny mecz z dłuższą przerwą, a Lakers już że 2 miesiące lecą każdy mecz must win, to się musi wkoncu odbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Done.

O taką obiektywną ocenę mi chodziło, dzia. 

Zrzut-ekranu-2023-05-16-o-11-14-45.png

Zrzut-ekranu-2023-05-16-o-11-15-08.png

Pamiętajcie kto był prawdziwym fanem Jokicia. 

 

W dniu 26.10.2018 o 06:58, BMF napisał:

Nikola Chokić.

Nie ufajcie Jarząbkowi!!

jak ktoś ma ochotę, to może sprawdzić z kim takim grali Nuggets tego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Jedyny mecz z dłuższą przerwą, a Lakers już że 2 miesiące lecą każdy mecz must win, to się musi wkoncu odbić.

Again, ludzie przeceniają te zmęczenia w playoffach, zwłaszcza mając młodą rotację. 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie ufajcie Jarząbkowi!!

Ot co dywersyjna robota, Embiidowcy uznali mnie za swojego i teraz mają dysonans poznawczy, nie dziękujcie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Again, ludzie przeceniają te zmęczenia w playoffach, zwłaszcza mając młodą rotację. 

Ot co dywersyjna robota, Embiidowcy uznali mnie za swojego i teraz mają dysonans poznawczy, nie dziękujcie. ;]

Pewnie tak, ale nie w przypadku gdy startujesz z poziomu 13 seedu i walczysz o życie od kilku miesięcy. Fizycznie, psychicznie to musi wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Pewnie tak, ale nie w przypadku gdy startujesz z poziomu 13 seedu i walczysz o życie od kilku miesięcy. Fizycznie, psychicznie to musi wyjść.

IMHO pitu pitu :P - Davis i LeEmeryt zagrają lepiej w ataku niż do tej pory, to wygrajo, a jak nie zagrajo, to przegrajo, taka jest moja prawda futbolu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.