Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, airmax napisał:

Ale nadal ta strata Moranta to nic przy tym ile ryzykowałby właściciel kupując nagrania i wypuszczając je do prasy

Praktycznie w 100% przytpadków ochraniarze sami idą do prasy z takimi nagraniami ale Lorak woli uważać ,ze akurat w tym przypadku to właściciel pobiegł i kupił nagrania sprzed dwóch dni a nie te z bronia choć one akurat naprawdę mogły dobić Moranta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, airmax napisał:

Ale nadal ta strata Moranta to nic przy tym ile ryzykowałby właściciel kupując nagrania i wypuszczając je do prasy

co by ryzykował? przecież nie zrobił tego osobiście i nie sposób go powiązać. poza tym drugą teorią jest, że to nie musi być on, ale ktoś, kto stoi za owners w kontekście CBA. takie umoczenie jednej z gwiazd daje atuty w negocjacjach i dlatego relacji z bronią użyto jako zapalnika do rozpętania tego polowania na czarownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a on nie powinien być na odwyku przypadkiem? 

w sensie na nim zostać, tak mi się trochę przypomina odwyk Hanka Moody

skoro 4 sezony w lidze jakoś pograł, to jeszcze te 1.5 miesiąca które zostały im w tym sezonie do dogrania wytrzyma i wtedy pójdzie. A być może z odwykiem albo jego potrzebą to był kolejny news który ktoś puścił na reddicie, a potem bez sprawdzania zaczęto przepisywać i tyle, tak jak z tą bronią którą MUSIAŁ przewozić w samolocie skoro pokazał ją na IG stream :P 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rw30 napisał:

skoro 4 sezony w lidze jakoś pograł, to jeszcze te 1.5 miesiąca które zostały im w tym sezonie do dogrania wytrzyma i wtedy pójdzie

Ty tak serio? 

jak na moje to ktoś sobie przekalkulował, że ci Grizz to nawet bez Moranta mogą dwie rundy zagrać, a przecież nikt nie będzie chciał ich bez niego oglądać 

- Ja, nie możesz więcej pič i machać giwerą, bo jesteś nam potrzebny ok? 

- ok 

- Zuch chłopak, wracasz za dwa mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty tak serio? 

jak na moje to ktoś sobie przekalkulował, że ci Grizz to nawet bez Moranta mogą dwie rundy zagrać, a przecież nikt nie będzie chciał ich bez niego oglądać 

- Ja, nie możesz więcej pič i machać giwerą, bo jesteś nam potrzebny ok? 

- ok 

- Zuch chłopak, wracasz za dwa mecze

ale co ja? ja nic nie wiem, siedzę w jakiś Wrocławiu, a Ty co, zobaczyłeś kilka reelsów z butelkami i już wiesz że kolo jest uzależniony, tak? no może jest, może nie jest, nie wiem, jeśli jest to życzę mu pójścia na odwyk, ale był kiedyś taki Iverson, grał lata prawdopodobnie na gazie / prochach, dzisiaj chodzą ploty że jest wrakiem człowieka, ale gdy grał to sporo osób robiło na tym pieniądze, i tak to niestety wygląda z Morantem (i każdym innym koszykarzem NBA), że akurat jest taki moment sezonu, że jest nie na rekę organizacji czy lidze żeby gośc znikał. Inna sprawa czy faktycznie potrzebuje zniknąć (pójść na odwyk) czy znowu jakiś wrocławianin ze szczecinaninem (? fchooj trudne słowo) i paroma innymi coś sobie wymyślili na podst tweetów z dupy i się wymądrzajo

 

aha, czekaj, nie, Ty pewnie chcesz jego 'dobra', żeby w ewentualnej serii z Nuggets go nie było..... :P   no, to faktycznie, lepiej niech nie idzie i wjebie Jokicowi 38ppg w serii :P   a na odwyk pójdzie tuż przed finałami z 76ers :P 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek w którym Lorak płynnie przechodzi nad faktem ,ze budowana przez niego teoria spiskowa jakoby to właciciel klubu chciał zajebać 40 mln Morantowi przeszła w niebyt. 4 strony budowania teorii w oparciu o reddit rozpływa sie bo Morant dostał raptem 8 meczów zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Wątek w którym Lorak płynnie przechodzi nad faktem ,ze budowana przez niego teoria spiskowa jakoby to właciciel klubu chciał zajebać 40 mln Morantowi przeszła w niebyt. 4 strony budowania teorii w oparciu o reddit rozpływa sie bo Morant dostał raptem 8 meczów zawieszenia

to straszne 

Ty przynajmniej nauczyłeś się dodawać 6 do 2, więc są jakieś plusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ely3 napisał:

Wątek w którym Lorak płynnie przechodzi nad faktem ,ze budowana przez niego teoria spiskowa jakoby to właciciel klubu chciał zajebać 40 mln Morantowi przeszła w niebyt. 4 strony budowania teorii w oparciu o reddit rozpływa sie bo Morant dostał raptem 8 meczów zawieszenia

przecież teoria ma się lepiej niż kiedykolwiek, ponieważ chodziło o to, iż relację Moranta na insta wykorzystano jako pretekst do tego, aby urządzić polowanie na czarownice (czy to w interesie ownera, czy to w kontekście nowego CBA, czy też samej NBA). dlatego też od razu rzucono wyrokiem, że przewoził broń w samolocie, wywleczono jego filmiki z imprez sprzed kilku miesięcy oraz ujawniono fotki z monitoringu, po czym skierowano go na odwyk, bo przecież biedny nie radzi sobie z alko. terapia jednak okazała się fejkiem, co tylko potwierdza, jak sztucznie nakręconą nagonką to wszystko było. teraz po kilku dniach z ludźmi od PR Morant już na pewno będzie odmienionym człowiekiem - co widać podczas wywiadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.