Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, marceli73 napisał:

Ale sie Memphis zeszmacilo przez ten sezon. Zaraz beda chyba handlowac JJJ bo moze sie okazac ze chce out

No właśnie, Morant i Brooks w rok rozwalili wizerunek organizacji, która była jeszcze rok temu nawet lubiana w NBA.

Już z 2 lata temu przeczuwałem, że tak to się może skończy, wystarczyło śledzić jego social media i się nie pomyliłem, gość ma mental gimnazjalisty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JarenGOAT napisał:

No właśnie, Morant i Brooks w rok rozwalili wizerunek organizacji, która była jeszcze rok temu nawet lubiana w NBA.

Już z 2 lata temu przeczuwałem, że tak to się może skończy, wystarczyło śledzić jego social media i się nie pomyliłem, gość ma mental gimnazjalisty. 

I słucha wybitnie c***owej muzyki  

Jestrm mocno rozczarowanym bo Ja był moim ulubionym graczem nowego pokolenia. Po prostu uwielbiałem go oglądać! 

Pierwszy zgrzyt to te przechwałki że zrobiłby MJa 1on1 

A potem to już efekt kuli śniegowej 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Me Myself and I napisał:

https://www.instagram.com/p/CsoIgLJOZoG/

co by nie zrobił, nie wygląda to dobrze 🙏

Clipboard01.jpg.006e3d92c6eaf343fd8ef7db740b77ce.jpg

Wyjaśniło się, że robi sobie przerwę od social mediów.

https://www.espn.com/nba/story?id=37721549&_slug_=police-conduct-welfare-check-grizzlies-ja-morant-posts

Myślał, myślał i wymyślił co było głównym problemem jego kłopotów. Nie wymachiwanie giwerą tylko dokumentowanie tego faktu i publikowanie go w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, danny napisał:

Wyjaśniło się, że robi sobie przerwę od social mediów.

https://www.espn.com/nba/story?id=37721549&_slug_=police-conduct-welfare-check-grizzlies-ja-morant-posts

Myślał, myślał i wymyślił co było głównym problemem jego kłopotów. Nie wymachiwanie giwerą tylko dokumentowanie tego faktu i publikowanie go w sieci.

Publikowanie w sieci zabiera mu kasę i fanów 

Machanie giwera może w konsekwencji odebrać życie jemu lub komuś z jego otoczenia. Na każdego cwaniaka znajdzie się większy cwaniak, a Ja chyba zapomina ilu debili lata po USandA z giwerami, tylko że nie dla picu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to dwie największe gwiazdy tamtego draftu strasznie w ciągu roku straciły w oczach fanów 

Zion okazał się leniwyn dupkiem, który nie przykłada się do treningów i nie dba o  zdrowie i siedzi zamiast grać a Ja strzelił sobie w stopę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.