Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kcp78 napisał:

pewnie nie zlamal zadnego, ale jako ze nba to organizacja faszystkowska, to najpewniej jakies zajecia z bycia 'przykladnym obywatelem' beda grane...

Nie o to chodzi. Po prostu w wyjątkowej sytuacji a taka jest przeddzień podpisania kontraktu 200.000.000$ klub ma prawo wymagać pewnych zachowań lub zaniechań działania nawet jeżeli to wprost nie jest przestępstwem ( oczywiste ze tym bardziej gracz nie może popełniać przestępstwa). Piszecie ze machanie giwera nie jest karane przez prawo ale nie znamy „aneksu” umowy o zachowaniu gracza w kontekście wcześniejszych wybryków. Gracz zapewne złamał inne reguły niż prawo karne i stad zapewne spodziewać się trzeba interwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Nie o to chodzi. Po prostu w wyjątkowej sytuacji a taka jest przeddzień podpisania kontraktu 200.000.000$ klub ma prawo wymagać pewnych zachowań lub zaniechań działania nawet jeżeli to wprost nie jest przestępstwem ( oczywiste ze tym bardziej gracz nie może popełniać przestępstwa). Piszecie ze machanie giwera nie jest karane przez prawo ale nie znamy „aneksu” umowy o zachowaniu gracza w kontekście wcześniejszych wybryków. Gracz zapewne złamał inne reguły niż prawo karne i stad zapewne spodziewać się trzeba interwencji. 

ale tu juz liga nie ma (nie powinna miec, w normalnym swiecie, czyli pewnie jakies formy nacisku maja zapisane w umowach) nic do gadania. to sa sprawy na linii pracownik - pracodawca...

 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kcp78 napisał:

ale tu juz liga nie ma (nie powinna miec, w normalnym swiecie, czyli pewnie jakies formy nacisku maja zapisane w umowach) nic do gadania. to sa sprawy na linii pracownik - pracodawca...

 

Oj. Problemem może być ostatnia litera w symbolu nba moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche tych gamoni nie rozumiem , jesli juz tak lubia z bronia sie pokazywac mogliby sie jakos zabezpieczyc na wypadek wtopy , bedac przykladowym morantem nakupowalbym replik 1:1 roznych rodzajow broni , trzymalbym to  na chacie caly czas w jakiejs gablocie  , wiadomo - rachunki za fejk giwery do wgladu .  no i w przypadku przypalu jak na powyzszym filmiku  tlumaczylbym sie ze to byla replika .   jakosc filmiku srednia - sprawa nie do udowodnienia.

jesli ja to wymyslilem w minute ,  to pewnie po 10 minutach ktos madrzejszy ogarnalby lepszy sposob.   

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

troche tych gamoni nie rozumiem , jesli juz tak lubia z bronia sie pokazywac mogliby sie jakos zabezpieczyc na wypadek wtopy , bedac przykladowym morantem nakupowalbym replik 1:1 roznych rodzajow broni , trzymalbym to  na chacie caly czas w jakiejs gablocie  , wiadomo - rachunki za fejk giwery do wgladu .  no i w przypadku przypalu jak na powyzszym filmiku  tlumaczylbym sie ze to byla replika .   jakosc filmiku srednia - sprawa nie do udowodnienia.

jesli ja to wymyslilem w minute ,  to pewnie po 10 minutach ktos madrzejszy ogarnalby lepszy sposob.   

tu nie chodzi o to.. czy a broń jest prawdziwa, replika, pluszowa czy zabawkowa czy z czekolady.

kwestia wizerunkowa, no i nie oszukujmy sie przedstawiciele jakiej opalenizny przodują w statystkach z jej udziałem. a ten pół debil nie dosc juz narobil syfu, to jeszcze teraz poprawia i nie zanosi się, by w przyszlosci nie poszlo to o jednego glocka za daleko.

 

On ma świecić przykladem, być stawiany za wzór godny naśladowania, etyki i ciężkiej pracy, na boisku i poza nim, zwlaszcza dla młodych ludzi,.

ale ma galaretke Dr.Oetkera w glowie zamiast mózgu, i skonczy kiedyś marnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień nie czytałem newsów bo pomyliłem terminarz G7 w Bostonie a tu widzę były grube akcje. Co ten Morant chce tą gangsterką wogóle ugrać? Albo jest totalnym głąbem, albo ma faktycznie poważne problemy z używkami albo co gorsza obie odpowiedzi są prawdziwe. GM to ma tam niezły bałagan do ogarnięcia, jakby już sama kwestia przyszłości Brooksa nie była wystarczająco trudna do rozwiązania to jeszcze Ja mu dokłada znowu swoje 3 grosze i zaraz będzie trzeba uruchamiać akcje #freeJJJ zanim go kompletnie koledzy z szatni zepsują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lorak napisał:

że Morant zachowuje się nierozważnie i sam wystawia na strzał to jedno. ale nie przeczy to temu, iż sytuację wykorzystano, aby zaoszczędzić kilkadziesiąt milionów.

Ciekawe kiedy zrozumiesz ,że tu nie ma żadnej spiskowej teorii tylko sam Morant na własnym Instagramie wrzuca kolejny raz filmik z bronią. Sam sobie zniszcyzł reputacje i sam sobie odbrał nominacje do ALL - nba. Przecież jakby Morant nie wruzcił filmu z bronią to nie byłoby w ogóle tematu

 

13 godzin temu, bogans2 napisał:

No co ty. Na pewno znajdzie sie chetny i jak trafi w dobre miejsce, z dala od jego kolegow to moze cos z tego bedzie np LAL (salary nie sprawdzalem)

A to myślisz ,ze jego koledzy zanim nie pojadą? No chyba ,że trafi na jakieś zimne zadupie typu Denver albo Minnesota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ely3 napisał:

Ciekawe kiedy zrozumiesz ,że tu nie ma żadnej spiskowej teorii tylko sam Morant na własnym Instagramie wrzuca kolejny raz filmik z bronią. Sam sobie zniszcyzł reputacje i sam sobie odbrał nominacje do ALL - nba. Przecież jakby Morant nie wruzcił filmu z bronią to nie byłoby w ogóle tematu

no tak, Morant sam jest sobie winny, że tak się wystawił, ale nakręcona medialna szopka (szczególnie wyciek z klubu, czy wyciąganie nagrań z alko sprzed kilku miesięcy) to już robota kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba nagrania z bronia są jego i jego kolegi dziełem, oba to relacje na żywo na instagramie, bez tych nagrań nigdy by nie wyciekly zdjecia z klubu bo kazdy miałby to w dupie, ze tam był.

Z alko tez się nie ukrywał, sporo transmitował sam.

Podciąganie jego głupoty, chęci budowy "street creditu" po uwziecie się na niego przez media jest głupie tez.

Naprawdę jestem ciekawy co zrobi Nike, sa w trakcie dropow jego JA 1 i po chwili są sold out.

 

Organizacja tez jest pewnie wkurzona bo komplikuje plany na offseason, teraz był idealny czas na wymianę Tyusa, ale będzie musiał zostac bo Morant dostanie zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, JarenGOAT napisał:

Z alko tez się nie ukrywał, sporo transmitował sam.

tak, ale nie było to tak grillowane w momencie, gdy się wydarzyło. brudy zaczęto wyciągać dopiero po insta z bronią, bo zwietrzono okazje. tu zadziałał bardzo podobny mechanizm do tego, co w pewnym momencie stało się z Jokiciem i narracja o MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze będzie wyciagane, sam sobie tworzył taki wizerunek, do tego w lidze gdzie naracja > umiejetnosci.

Jakby te brudy były wyciągane przed incydentem to zostałaby użyta stara karta "media chcą zniszczyć kolejnego młodego czarnego zawodnika".

Ja dobrze pamiętam naracje mediów wtedy to młody chłopak musi się wyszaleć, żyje swoim najlepszym zyciem, zerujac tequile na raz.

Sledząc Ja od rookie sezonu nie czyje się zdziwiony, Morant smierdzial mi takim mentalem od drugiego sezonu kiedy wybral zycie z ziomkami w jednym domu czy latanie po klubach w środku serii z GSW rok temu.

Pisanie, ze to Grizzlies robią to specjalne żeby zaoszczędzić 5mil $ rocznie na FA który nigdy nie przyjdzie do Memphis bo nikt tam nie chce grac to trochę XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

czy wyciąganie nagrań z alko sprzed kilku miesięcy) to już robota kogoś innego.

dziennikarzy jak zawsze. Przypominam ,że Morant miał jazde w centrum  handlowym gdzie groził ochroniarzowi. Muiał sprawę z 17 latkiem. Dużo tego było i klub jakoś nie nakręcał. Doipiero film z bronią wywalił Moranta z all nba

Gdyby klub go chciał umoczyć to by nakecił spiralę po akcji z matką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JarenGOAT napisał:

Zostali, Nike wrzuca jedna kolorystykę butów i zaraz schodzą wszystkie. Były juz dwa dropy.

Ciekawostka, Kyrie 9 (nie wydane poza Azją) oraz Ja 1 projektował Ben Nethongkome, który odpowiada również za Sabriny 1 dla Sabriny Ionescu. Pozostaje, więc teraz czekać aż Rumunka coś odwali. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.