Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

w sumie true

jak możesz wysrać przysłowiowe 50k na imprezę i nawet tego nie odczujesz to może to inaczej wygląda

Będąc celebryta czy koszykarzem pokroju Moranta to nie trzeba iść na striptiz aby laski się rozebrały dla Ciebie 😉

 

3 minuty temu, julekstep napisał:

100$ czy 100 PLN? :P 

$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Będąc celebryta czy koszykarzem pokroju Moranta to nie trzeba iść na striptiz aby laski się rozebrały dla Ciebie 😉

 

$

nie jestem na bieżąco z cennikami itp, ale jak pamiętam na odlotach 400 zeta to już była wyższa półka kiedyś  xD (teraz patrząc na ifnlację to pewnie jakaś średnia -> wciąż lepsze niż dostać pigułkę gwałtu, nabity rachunek i wpierdol w strip klubie xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie jestem na bieżąco z cennikami itp, ale jak pamiętam na odlotach 400 zeta to już była wyższa półka kiedyś  xD (teraz patrząc na ifnlację to pewnie jakaś średnia -> wciąż lepsze niż dostać pigułkę gwałtu, nabity rachunek i wpierdol w strip klubie xD)

Jak jeszcze byłem w UK i zobaczyłem dziwke za 90f to wyszedłem od razu xD musiałem wymazać ten obraz z głowy i pokazałem na striptiz 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kuba2419 napisał:

Jak jeszcze byłem w UK i zobaczyłem dziwke za 90f to wyszedłem od razu xD musiałem wymazać ten obraz z głowy i pokazałem na striptiz 😅

wiesz w UK to można było mieć traumy za free widząc grube, najebane angolki w randomową sobotnią noc xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, julekstep napisał:

wiesz w UK to można było mieć traumy za free widząc grube, najebane angolki w randomową sobotnią noc xD

Trauma? Zależy ile wam płaciły. 

Wracajac do Mo. Zawsze trudno dogodzić. Pamietam kiedyś hejt na KB który postawił szampana za 100k$ i nawet się z kolegami nie przywitał w klubie tylko został w swojej loży 

AI i Jalen Rose kupili kiedyś sobie błyskotki za 110.000$ ( wtedy było to sporo więcej ) w tym telefon z przyciskami brylantowym i im sklepali czaszki i fanty zabrali w godzinę. 

Są po prostu różne zabawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Koelner napisał:

podejście kibiców do tej sprawy pokazuje, że Dennis Rodman w dzisiejszych czasach miałby wielu krytyków 

A kiedyś nie miał? Chyba tylko w czasach Detroit był spoko. Zarówno w Spurs a nawet Bulls jechano po nim ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

spokojnie, chłopak młody jeszcze ma dopiero 23 lata jeszcze się rozkręci, Dennis w jego wieku jeszcze grzecznie studiował

Ale Morant to idzie w sznyt bandyty a Rodman to był imprezowicz. Z tego co robi Morant nie da sie stworzyć legendy za która by ktoś chciał podażąć. A tak jak Rodman to kilku by chciało imprezować w Las Vegas

Jeden się pokazuje w klubie z pistoletem a drugim z Carmen Elektrą. JAk myslisz co bardziej pociaga młodzież? Rodman był wtedy krytykowany i bluzgany ale tez wielu mu ciut zazdrośiło bo jego  imprezowania było na innym poziomie. Morant to może budzić tylko podzwi wśród gangsterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Ale Morant to idzie w sznyt bandyty a Rodman to był imprezowicz. Z tego co robi Morant nie da sie stworzyć legendy za która by ktoś chciał podażąć. A tak jak Rodman to kilku by chciało imprezować w Las Vegas

Jeden się pokazuje w klubie z pistoletem a drugim z Carmen Elektrą. JAk myslisz co bardziej pociaga młodzież? Rodman był wtedy krytykowany i bluzgany ale tez wielu mu ciut zazdrośiło bo jego  imprezowania było na innym poziomie. Morant to może budzić tylko podzwi wśród gangsterki

Na obecnej modzie się nie znam i nie wiem jak może Morant zaimponować.

patrząc po wpisach kolegów to chyba lepiej jakby jeździł elektrycznym autem, był vege , gejem , miał psa i brał udział charytatywnie w pomaganiu budowy studni w Afryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Koelner napisał:

Na obecnej modzie się nie znam i nie wiem jak może Morant zaimponować.

patrząc po wpisach kolegów to chyba lepiej jakby jeździł elektrycznym autem, był vege , gejem , miał psa i brał udział charytatywnie w pomaganiu budowy studni w Afryce

Nie wiem na bazie czego wyciągnąłeś te wnioski ale to ,że jest krytykowany za dziwne szarpaniny  Za pokazywanie się z bronia to jest daleko od tego co robił Dennis. Wyjazd na 48 godzin i notoryczne chlanie ćpanie imprezowanie z aktorką.  Morant czy Peszko to co najwyżej zwykli alkoholicy a Rodman i Ronaldo to imprezowicze na całęgo. Rodman był i jest ekscentrykiem . Tacy ludzie budza kontorowersje ale i pociagają swoją wyrazistością. Morant to nijaki koleś , mający problem z agresją , który lubi biegać z bronią. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy tymi dwoma postawami to nic na to nie poradzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.