Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2022/23


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Reikai napisał:

Omg, mógłby już GM mu odpuścić, przecież już zaoszczędził hajsu na brak all nba.

Bo to przecież chodziło o spisek, a nie ze jest debilem, prawda?

że Morant zachowuje się nierozważnie i sam wystawia na strzał to jedno. ale nie przeczy to temu, iż sytuację wykorzystano, aby zaoszczędzić kilkadziesiąt milionów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, the_secret napisał:

Offseason się nawet na powaznie nie zaczął, a on juz takie rzeczy robi. W sierpniu pewnie jakiś napad na bank będzie grany

... A podczas tego napadu zgwałci kasjerkę i wyrwie z zawiasów obrotowe drzwi. Tak będzie!... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym go przymusowo wysłał na ryby na Michigan Lakes z jakimiś konserwatystami w średnim wieku!!!

6 minut temu, Reikai napisał:

Dlatego bylem za tym, zeby go zbanowac do konca sezonu. To co zrobiono to marna prowizorka, odwyk ktory trwal jeden dzien, rozmowa z jakims ziutkiem i po temacie.

nie znam się na wyciąganiu zawodowych sportowców z nałogów, ale wydaje mi się że oni mają naprawdę sporo wolnego czasu tak na codzień i, poza okresami gdzie gość jest on the road przez jakiś dłuższy czas, to spokojnie tych parę godzin dziennie ma żeby brać udział w terapii czy co mu tam potrzeba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Dlatego bylem za tym, zeby go zbanowac do konca sezonu. To co zrobiono to marna prowizorka, odwyk ktory trwal jeden dzien, rozmowa z jakims ziutkiem i po temacie.

 

 

 

bardzo mi się ten komentarz spodobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bogans2 napisał:

Pewnie Memphis zacznie nie dealowac

Kiedy jest w dołku? No średnio. Jest offseason, więc mają sporo czasu na myślenie jak go "naprawić"

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

ta, świetny timing by to był, gość ma przeyebanie wysoko wartość atm (ironia)

No co ty. Na pewno znajdzie sie chetny i jak trafi w dobre miejsce, z dala od jego kolegow to moze cos z tego bedzie np LAL (salary nie sprawdzalem)

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, rokuje fchooj słabo trzeba przyznać. Organizacja (Grizzlies) też dała dupy, bo nie dopilnowali (nie wiem czy mogo czy nie mogo), ale strzelę, że teraz już liga z ostrymi karami wkroczy.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Nie wiem czy tu jest co naprawiac, jesli po pierwszej nagonce nic nie zrozumial to jest po prostu bonafide debilem.

To nie pracownik, który nie ma znaczenia dla firmy. Masz gościa, który dawał ogromny zysk dla klubu. No nie Reikai. Nie wyrzucasz go po drugiej akcji, gdy nie miałeś tak naprawdę czasu na ogarnięcie typa. Teraz właśnie jest moment na naprawę sytuacji. A, że Memphis zrobiło głupotę i po sezonie nie było żadnego ruchu od strony klubu to ich wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał:

tak, rokuje fchooj słabo trzeba przyznać. Organizacja (Grizzlies) też dała dupy, bo nie dopilnowali (nie wiem czy mogo czy nie mogo), ale strzelę, że teraz już liga z ostrymi karami wkroczy.

Jakimi np? No to na co tu czekac? Jak oglasza kare spokojnie moga nim dealowac i niech martwi sie ktos inny. To jedyny zawodnik ktory ma problem z emocjami? Watpie zeby po dwoch takich akcjach w przeciagu 3 miesiecy brali go na powaznie teraz. Co bedzie jak znowu to powtorzy? Znowu rozmowa? Nie ma na co czekac..

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bogans2 napisał:

Jakimi np? No to na co tu czekac? Jak oglasza kare spokojnie moga nim dealowac i niech martwi sie ktos inny

Ale rozumiesz, że tu chodzi o zwrot za zawodnika. Kto ci pójdzie po gościa z problemami a nawet jak będzie chętny to rzuci gówno paczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.