Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a zespoły od 6 do 12 będą musiały się wykrwawiać do ostatniego dnia sezonu

A widzisz by się wykrwawiały? Jazz gra bez 3 starterów. Pelicans jakoś nie pospiesza powrót Ziona. Lakersi na luzie czekają z JAmesem a nawet Davis nie grał w ważnym meczu bo był druga noc z rzędu. Ja nie widzę by ktoś szarpał i grał graczami z niewyleczonymi kontuzjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

A widzisz by się wykrwawiały? Jazz gra bez 3 starterów. Pelicans jakoś nie pospiesza powrót Ziona. Lakersi na luzie czekają z JAmesem a nawet Davis nie grał w ważnym meczu bo był druga noc z rzędu. Ja nie widzę by ktoś szarpał i grał graczami z niewyleczonymi kontuzjami. 

No nie zrozumiałeś, trudno. A z tymi Lakers na luzie czekającymi na LBJ to znowu sarkazm pewnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to śmieszą mnie teksty dot wykraczających się drużyn bo to można powiedzieć o Jazz którzy chyba mają wbite jak się ten sezon skończy albo Spirs.

 

Ale jak mówisz o LAL mem czy Pelicans to sporzy prawdzie w oczy jeśli ww drużyny mailby obecnie mocniejsze składy to by nimi grały. Bo w sytuacji rych drużyn nic nie jest pewne i od nich zależne. Jasne Mem są w PO ale mogą równie dobrze spaść na pozycję 3-5. 

 A lal  i pels w ogóle skończyć poza PO. W każdym przypadku czekanie na PO to trochę farsa bo 

A) do PO mogę nie dobiec

B) zawodnicy na PO wcale nie muszą być gotowi.

 

Przypominam że Zion miał być gotów na koniec lutego,  Adams na początek marca, a czy w ogóle będą gotowi na ostatnie mecze sezoni zasadniczego to się okaże.

 

Fajnie czekać z zawodnikiem na powrót do PO i do tych PO nie trafic, ile było takich sytuacji mnogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

No nie zrozumiałeś, trudno. A z tymi Lakers na luzie czekającymi na LBJ to znowu sarkazm pewnie?

Bo chyba sam nie wiesz co chcesz przekazać? Wymyślasz jakieś dziwne teorie jakoby Kings się podkładali i nawet nie umiesz tego uzasadnić.

Bo jak na razie żaden zespół nie zarzyna się. Nadal wolą wysłać zawodnika na odpoczynek niż walczyć na full w każdym meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2023 o 04:26, Reikai napisał:

O Boze, ale Kessler dzisiaj do kieszeni wsadzil Sabonisa,

Sabonis zrobił dokładnie 3/10 kiedy bronił go Kessler.. Kessler jeśli chodzi o rim protection to ustępuje w tej chwili JJJ i Giannisowi

https://craftednba.com/player-traits/rim-defense

Oczywiście Jazz nadal ma słąbą obrone więc jeszcze to nie jest ten moment ,ze on wpływa całościowo na zespół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ely3 napisał:

Oczywiście Jazz nadal ma słąbą obrone więc jeszcze to nie jest ten moment ,ze on wpływa całościowo na zespół 

Nie chce mi sie sprawdzac, ale nie wyglada to lepiej odkad Dunn gra te 20+ min? W ogole czy oni we dwojkę graja cos ze soba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karl napisał:

Nie chce mi sie sprawdzac, ale nie wyglada to lepiej odkad Dunn gra te 20+ min? W ogole czy oni we dwojkę graja cos ze soba?

To tylko złudzenie optyczne. Grali ze soba całe 80 minut i Kesslera bz Dunna ma lepsza obronę a Dunn ogólnie generuje srędnia.

Nawet jak teraz Jazz robiło 4-1 to wciąz i tak mają 2 atak i 23 obronę. 

To już lepiej statystycznie Jazz wygląda z THT niż Dunnem. Ławka w obronie jest fatalna niestety.Agbaji ma na zmianę. Bardzo dobry mecz w obronie na Tatumie i zagubiony z Knicks bo on chyba miał bronić Foxa z założenia a czesto go gubił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karl napisał:

Dzieki, to nie zludzenie optycznie - nie ogladalem zadnego meczu :) Po prostu widzialem gdzies, ze Dunn dobrze broni i zastanawialem sie czy ta slaba obrona to kwestia lineupów, bo ten potencjal gdzies tam tkwi (oprocz Kesslera) 

Dunn z czasów Bulls bronił na elitarnym poziomie gracza z piłką 

Ale to było wieki temu 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja naprawdę nie wiem jakim cudem Jazz ma ostatnio serię 4-1 gdzie grają bez Clarksona czasem bez Fina. ławka to Nunn , Juzang i jakieś szrot od Lakers. A oni odrabiają duże straty., Łamią w zaciętych końcówkach rywali a nawet te ostatnie porażki z Mavs i Heat to wynikały z grani  własnie szrotem bo Mavs doszli na styk w końcówce

Jak już byłem ,że tankują bo np Clarkson trenuje a dziś znowu nie zagra. Fin najpewniej też to ci nagle z niczego wygrali 4 mecze mając moze 4 zawodników z poziomu NBa tj

Olynyk, Kessler Agbaji i Lauri. Do tego dwóch THT i Fontechcco, którzy by się nie załapali do żadnego contendera a reszta to pewnie i w Rockets by nie grała

Za dobrego trenera wzięli

Teraz, josephnba napisał:

Dumny z czasów Bulls bronił na elitarnym poziomie gracza z piłką 

Nie mówię ,że Dunn jest tyczką w obronie ale niby na piłce jeszcze jakoś daje radę ale mam wrażenie ,ze w rotacji się gubi jak na razie i nie kontroluje do końca gdzie jest jego gracz w kontrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Nie mówię ,że Dunn jest tyczką w obronie ale niby na piłce jeszcze jakoś daje radę ale mam wrażenie ,ze w rotacji się gubi jak na razie i nie kontroluje do końca gdzie jest jego gracz w kontrze

Z Dunnem od zawsze był problem, że był świetnym obrońcą na piłce, ale w drużynowej obronie był średni jak nie po prostu (uroki Bulls). Niestety przez kontuzje stracił trochę też w obronie na piłce bo nogi już nie te.

O czym warto mówić to, że mocno poprawił to przez co cierpiał przed kontuzją. Brak trójki. Trafia niby tylko 0,9 na mecz ale na zawrotnych 45,5%. Zobaczymy czy utrzyma to powyżej 36%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak dzisiaj w nocy wygracie w takim składzie z Bucks to będzie już można potwierdzić błąd w Matrixie czy trzeba będzie poczekać na awans do Playoffs? Próbuje sobie wydobyć z pamięci jakąkolwiek drużynę z ostatnich lat, która tak in plus odbiegała od przedsezonowych przewidywań ale nikt mi nie przychodzi do głowy. Zdarzało się nawet, że jakieś dziady wchodziły nieraz do PO ale po pierwsze gry Jazz w tym sezonie absolutnie nie można tak nazwać a poza tym wynikało to co najwyżej z żałosnej konkurencji w danej konferencji a tutaj jest totalna rzeź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vero1897 napisał:

Czy jak dzisiaj w nocy wygracie w takim składzie z Bucks to będzie już można potwierdzić błąd w Matrixie czy trzeba będzie poczekać na awans do Playoffs? Próbuje sobie wydobyć z pamięci jakąkolwiek drużynę z ostatnich lat, która tak in plus odbiegała od przedsezonowych przewidywań ale nikt mi nie przychodzi do głowy. Zdarzało się nawet, że jakieś dziady wchodziły nieraz do PO ale po pierwsze gry Jazz w tym sezonie absolutnie nie można tak nazwać a poza tym wynikało to co najwyżej z żałosnej konkurencji w danej konferencji a tutaj jest totalna rzeź.

No i możesz być spokojny. Jazz są aktualnie 9 od końca i zapowiada się, że odpalą wrotki żeby spaść chociaż na te 7 miejsce w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robaq napisał:

byloby milo , bo licze na dzisiejsze clinchowanie PO przez Kingsów

Jszz już usadziło wcześniej Clarksona a teraz już na pewno do końca sezonu nie zagra Lauri bo coś ma z kciukiem czy nadgarskiem i jeszcze Gaya. To co dziś biegąło po parkiecie to już będzie do kocna sezonu. Szkoda ,że po ASG nie odpalili tak do końca bo wpadło kilka niepotrzebnych wygranych jak ta z Magic . Byłoby 5 w drafcie a tak to pewnie 8 może jakimś cudem 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Jszz już usadziło wcześniej Clarksona a teraz już na pewno do końca sezonu nie zagra Lauri bo coś ma z kciukiem czy nadgarskiem i jeszcze Gaya. To co dziś biegąło po parkiecie to już będzie do kocna sezonu. Szkoda ,że po ASG nie odpalili tak do końca bo wpadło kilka niepotrzebnych wygranych jak ta z Magic . Byłoby 5 w drafcie a tak to pewnie 8 może jakimś cudem 7

https://www.tankathon.com/mock_draft

Na pocieszenie, kliknalem sobie symulacje i Jazz byli na 3 miejscu. W sumie w tym drafcie jest tyle talentu, ze kogo by nie trafili z pickiem 1-10, to bedzie fajnie. Do dwojki Kessler/Lauri pasowalby prawie kazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.