Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Reikai napisał:

Faktycznie Embiid go za lape trzymal, ale samo to ze chlop myslal ze to ISO jest dobrym pomyslem zle o nim swiadczy :]

A nie jest to ocena po fakcie? Przecież gdyby go nie złapał za rekę prawdopodobnie były by z tego punkty. Od kiedy ISO na obwodzie atletycznego obwodowego vs srodkowy jest złym pomysłem? Faktem jest ze drugi raz z rzędu sędziowie okradli* ze zwycięstwa. 

*w ogólnej optyce bo każdy gwizdek jest ważny nie tylko ten na koniec i nie wiem jak dobre było sędziowanie w tym meczu całościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gregorius napisał:

A nie jest to ocena po fakcie? Przecież gdyby go nie złapał za rekę prawdopodobnie były by z tego punkty. Od kiedy ISO na obwodzie atletycznego obwodowego vs srodkowy jest złym pomysłem? Faktem jest ze drugi raz z rzędu sędziowie okradli* ze zwycięstwa. 

*w ogólnej optyce bo każdy gwizdek jest ważny nie tylko ten na koniec i nie wiem jak dobre było sędziowanie w tym meczu całościowe.

Atletyczny obwodowych vs środkowy to spoko, atletyczny obwodowy vs Embiid to średni pomysł, ale Westbrook vs Embiid to fatalny pomysł. Z wielu powodów, od tego że Embiid dobrze broni niskich mimo bycia klocem, to za nazwiskiem Westbrook jest lampka "nie ufaj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brać czas w takich sytuacjach, to jest zawsze dyskusyjna sprawa. Fakt faktem, że Lakers mieli kilkanaście sekund i mismatch, a Embiid złapał Westbrooka za rzucającą rękę. IMO Ham powinien wziąć czas po tym, jak Russ się zakozłował przy pierwszej próbie minięcia, ale wtedy pewnie by się skończyło jakimś odpałem LeBrona za trzy przez ręce.

Tak czy inaczej mamy kolejny mecz do kuriozalnie długiej listy heartbreakerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze bardzo chętnie do beki z Westbrooka, ale ta sprawa jest rozdmuchana w kosmos.

1. Nie ma żadnej jednoznacznej odpowiedzi, że w tej sytuacji lepiej brać czas niż nie brać.

2. Nawet jeśli lepiej brać czas, to trener mógł to zrobić gdyby chciał.

3. Embiid faulował Westbrooka.

Jak zobaczyłem co się dzieje na internecie, to oczekiwałem prawdziwej uczty jaką tylko westbrookowe lowlighty potrafią zapewnić. Odpalam więc filmik, a tu grube rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

... a Ty Pelinka dziadu zamieszaj cos przy trade deadline, bo z komfortowej sytuacji pare dni temu gdy byli blisko nawet 5 seeda robi sie znowu problem, a 3 z 4 najlepszych graczy Lakers dalej nie gra.

przeciez Lakers moga isc tylko na "zebry" i spady z jakiegos panskiego stolu. w TD wymieniaja sie tylko druzyny z assetami a Lakers blizej do takiej bioracej c***owe kontrakty  za jakies srednie picki/2gie rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Cytat

 

Austin Krell: According to the NBA’s L2M report, Joel Embiid did not foul Russell Westbrook on the final play of the game. Explanation: “Embiid (PHI) slightly extends his arm before retracting it and marginal arm contact occurs with Westbrook (LAL) during the driving shot attempt.”

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

od tego że Embiid dobrze broni niskich mimo bycia klocem

gdzie? jak? kiedy?

czasem zbloczy jakiegoś niskiego z pomocy, ok, zgadzam się, ale na izolacjach jest, z grubsza, jechany jak dziffka. On ma fajną motorykę jak na swój size, jak się rozpędzi to nawet jest szybki (fajne do chase-down blocks & driving from outside), ale absolutnie nie jest na tyle szybki ani nie ma lateral quickness żeby bronić szybkich niskich, zwłaszcza na iso daleko od kosza.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

gdzie? jak? kiedy?

czasem zbloczy jakiegoś niskiego z pomocy, ok, zgadzam się, ale na izolacjach jest, z grubsza, jechany jak dziffka

Jak na takiego kloca*, no wiadomo ze nie bedzie zapierdalal jak gazela, ale imo jak na swoje warunki to rusza/ruszal sie swietnie na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Jak na takiego kloca*, no wiadomo ze nie bedzie zapierdalal jak gazela, ale imo jak na swoje warunki to rusza/ruszal sie swietnie na nogach.

akurat robiłem edit o jego motoryce jak to pisałeś. Nie wiem jak to rozszerzyć / lepiej opisać, ale mam wrażenie, że kto go ogląda częściej to się ze mną zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jendras napisał:

Od kontuzji Davisa wygrali połowę meczów (nie licząc zwycięstwa z Denver w spotkaniu, w którym AD wypadł).

kiepscy przeciwnicy. tylko kings mają dodatni SRS, heat kręcą się koło zera, a reszta na minusie. ta drużyna jest tragiczna i tylko wielkość LJ trzyma ich koło playinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.