Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

McDyess może być mocno overrated, tzn. pamiętam, że w innym fantasy miał go ktoś naprzeciw kogo grałam (więc robiłem research jego teamu) i wyglądał bardzo przeciętnie w wielu metrykach. 

Ciekawe wybory @Reikai, bo Lewis i Hedo byli niedoceniani (zwłaszcza Lewis). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

McDyess może być mocno overrated, tzn. pamiętam, że w innym fantasy miał go ktoś naprzeciw kogo grałam (więc robiłem research jego teamu) i wyglądał bardzo przeciętnie w wielu metrykach. 

Ciekawe wybory @Reikai, bo Lewis i Hedo byli niedoceniani (zwłaszcza Lewis). 

Da fuck? Koles byl atletycznym freakiem I niezlym obronca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blackmagic napisał:

Da fuck? Koles byl [...] niezlym obronca. 

Może tak, może nie, nikt na forum nie oglądał Nuggets 2001. Statsy za ten cały okres przed kontuzją sugerują, że był mocnym statpadderem. Potem był spoko rolesem. Więc może był legit, ja tam nie wiem jak było, jako, że zmarnowałem kiedyś 15 minut życia na sprawdzenie tego w innym ATF, to dzielę się tą wiekopomną wiedza, no hard feelings. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Może tak, może nie, nikt na forum nie oglądał Nuggets 2001. Statsy za ten cały okres przed kontuzją sugerują, że był mocnym statpadderem. Potem był spoko rolesem. Więc może był legit, ja tam nie wiem jak było, jako, że zmarnowałem kiedyś 15 minut życia na sprawdzenie tego w innym ATF, to dzielę się tą wiekopomną wiedza, no hard feelings. ;] 

Ja ogladalem nba w 2001 I pamietam dice - niezaleznie od tej zabawy zawsze uwazalem go za dobrego grajka ktory nawet po kontuzji byl zdolny do bycia watosciowym graczem choc nie mial zero atletyzmu wtedy. Nawet rapm sobie sprawdzilem I byl dodatni po obu koncach parkietu. Takze chetnie poslucham czemu byl meh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli, że nie pamiętasz kto to jest McDyess ;], a to, że nikt o takim McDyess, który grał poza jednym sezonem w lottery teamach przed kontuzją, eye-testowo nie wie nic ponad ogólne wyobrażenie (fajne wsady, niezły rzut, potem znośnie bronił, więc może wtedy też). Tak samo nikt z nas tak naprawdę nie pamięta jak w sezonie 99-00 bronił Karl Malone, możemy se zgadywać gdy nie mamy oparcia w jakichś danych tak naprawdę. Przy wszechobecnym streamingu ciężko eyetestowo oszacować impakt współczesnych nie-wymiataczy, a co dopiero gdy mowa o graczach sprzed +20 lat, którzy grali w nie-topowych teamach, więc w ogóle ciężko było ich oglądać.

I ten McDyess w statsach wygląda na solidnego gracza, ale nie allstara/All-NBA gracza (a chyba takie miał accolades) za ten okres, tzn. jak grasz w 14-36/35-47/40-42 teamie i masz +1.0 on/off za ten okres, to mocny red flag, że jednak nie byłeś taki fajny. Może podkolorowywałem z tym ,,mocno overrated'', miałem na myśli to, co powyżej. Ale z jakąś pewnością też tego stwierdzić nie mogę (może był legit, może miał pecha co do teamów, idk), bo głupio się wymądrzać gdy bez sprawdzania może z 3 typów z tamtych Nuggets bym powiedział, z czego Voshona Leonarda dobrze pamiętam, bo ma cool imię. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

Nah, z KG jako GTG nie wygra;) 

w tym atfie jest tylko jeden 'true mofo gtg'

jakims cudem nie poszedl z jedynka

mysle ze w takim kontekscie ofensywne trio KG/Vince/Roy + reszta skladu dodatnia w O to baaaaardzo spoko opcja, szczegolnie ze przy okazji udalo mi sie zebrac dobrych ludkow do bronienia tego jedynego 'true' gtg :)

Godzinę temu, Koelner napisał:

no nie wierzę, @julekstep ma najlepszy skład 

no nie wierzę! @Koelner napisał mądry post! :P 

Godzinę temu, LAF napisał:

Są inni userzy których wolę

poprawiłem, nie bawmy się w te begmowe slogany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.