Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Tak teraz pijemy z @Kilyi zebrało nam się na wspominki

Kily miał że mną lepsza akcje niż Chilijki, może się pochwali :)

Oj tam, że lepszą od razu. Mi tam nikt nie klaskał. Ale powiedzmy, że podwójną. 😎 I - co najważniejsze - nie z Tobą, przynajmniej nie dosłownie. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy jest się czym chwalić ? To że komuś na trzeźwo brakuje odwagi, żeby sobie poderwać kawałek dupy i musi się przedtem najebać? Bardziej powód do wstydu i trzymania pijackiej mordy na kłódkę niż przechwalania się przed kumplami i całym światem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mayor napisał(a):

No nie wiem czy jest się czym chwalić ? To że komuś na trzeźwo brakuje odwagi, żeby sobie poderwać kawałek dupy i musi się przedtem najebać? Bardziej powód do wstydu i trzymania pijackiej mordy na kłódkę niż przechwalania się przed kumplami i całym światem 

Ty jesteś jakimś wiejskim kaznodzieją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ty jesteś jakimś wiejskim kaznodzieją?

Chyba nie, raczej z religią jestem trochę na bakier.,Nie jestem też fanem American Temperance Society if you know what I mean.,Uważam że alkohol jest dla ludzi, tylko nie dla wszystkich bo " Wódkę to trzeba umić pić ".,Jak ktoś po wypiciu jest idiotą i pisze na forum debilne felietony o tym że ma c***a większego niż Ron Jeremy , rucha wszystko co chodzi i na drzewo nie spierdala , zarabia więcej niż Floyd Mayweather i tak dalej to powinien się napić mleka albo kakao zamiast wódki., Tym bardziej typ , który na trzeźwo użala się jakie to kobiety są złe, biją go po ryju dyskryminują i prześladują na każdym kroku, a jak wychla to się chwali że wszystkie na niego lecą i szeroko rozkładają nogi.,Jakieś rozdwojenie jaźni.,Dla mnie to jest proste albo jesteś macho, albo męska cipa miękkim c***em na sianie zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym już spokój. Ta opowieść egzotyczna była ciekawa i teraz psujesz nam jej odbiór.  Czytało się świetnie, ewentualne negatywne konsekwencje nie nas dotyczą, a i nie bądźmy wszyscy bardziej swieci od papieża. Choć to powiedzenie brzydko się zestarzało ;) 

pewnie wielu z nas ma czasem ochotę na alko w wersji max i może jedynie brak w pobliżu klawiatury ustrzegł innych przed podobnymi historiami. Koledzy zgodzą się ze różne rzeczy się robiło. Może były tez oklaski tylko dany delikwent nie zauważył reakcji innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ignazz napisał(a):

Dałbym już spokój. Ta opowieść egzotyczna była ciekawa i teraz psujesz nam jej odbiór.  Czytało się świetnie, ewentualne negatywne konsekwencje nie nas dotyczą,

Z jednej strony masz rację niezły ubaw, pewnie nie tylko z tej jednej opowieści można się było pośmiać cudzym kosztem., Tylko z drugiej strony   beka z ludzi mentalnie upośledzonych zostawia pewien niesmak, trochę wyrzuty sumienia,.Nie do końca wiadomo czy z takich ludzi się śmiać, czy im współczuć i płakać., Mnie najbardziej szkoda rodziców, bo jakby poczytali co ich dzieciak po pijaku wypisuje na forum, to by się ze wstydu zapadli pod ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rw30 napisał(a):

jprdl @mayor ty może otwórz sobie szerzej okno za każdym razem jak przyjdzie ci do głowy żeby napisać kolejny post nt rappara? poznaliśmy już twoje zdanie na jego temat, ale zaczynasz być męczący

 

Tia  prezes kazał palić Polakom w piecu wszystkim poza oponami , a Ty namawiasz żeby szeroko otworzyć okno, samobójstwo., Męczący mówisz, a jak czytałeś kilkadziesiąt postów o mojej rzekomej deportacji z US to nie było męczące ? BTW jeżeli ktoś nie czuje się zażenowany kiedy śmieje się z ludzi intelektualnie ułomnych, to polecam temat :"Pytania Intymne " nie będę wspominał czyjego autorstwa żeby nie być męczący 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mayor napisał(a):

a jak czytałeś kilkadziesiąt postów o mojej rzekomej deportacji z US to nie było męczące

nie, głównie dlatego że ich nie czytałem, być może nie otwarłem po prostu wątku gdzie były, na co szanse są spore bo wszyskiego nie czytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.