Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Jak się pewnie domyslasz, ilona mnie nie interesuje. 

Z tego co piszę akurat nic takiego nie wynika. Nie pisałem nic o tym na jakim poziomie ma być to zabezpieczenie finansowe

@Sebastian coś takiego jest możliwe

Małżonkowie są wzajemnie zobowiązani do wspólnego pożycia, wzajemnej pomocy, wierności i współdziałania. W trakcie trwania związku małżeńskiego nie jest możliwe uzyskanie alimentów - te może przyznać sąd dopiero wraz z rozwodem. Jednak jeśli w trakcie trwania małżeństwa jeden z małżonków nie łoży na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny - wówczas możliwe jest sądowe nakazanie przekazywania części jego dochodów do ręki drugiego małżonka.

Przeczytaj to co ja opisałem i to czym Ty pisałeś wcześniej a później to co pozwoliłeś sobie wytłuścić. To są inne sytuacje. W wytłuszczonym tekście mowa jest o sytuacji gdy celowo nie zaspokajasz potrzeb a masz z czego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Przeczytaj to co ja opisałem i to czym Ty pisałeś wcześniej a później to co pozwoliłeś sobie wytłuścić. To są inne sytuacje. W wytłuszczonym tekście mowa jest o sytuacji gdy celowo nie zaspokajasz potrzeb a masz z czego. 

No dokładnie, bo masz w małżeństwie obowiązek zaspokojenia potrzeb w ramach swoich aktualnych mozliwosci. 

8 minut temu, matek napisał:

Wydało się

Że nie kręcą mnie 50-letnie alkoholiczki? No wydało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2023 o 03:37, Pablo81 napisał:

Jest jeszcze jeden swiecki obyczaj, oprocz coraz mniejszej ilosci slubow - wzrost liczby praktycznie samotnych matek i weekendowych tatusiow. Wsrod znajomych to plaga. Mezczyzni stali sie tak wygodni i pozbawieni, nie wiem, jaj czy honoru, ze glowa mala.

Zmien znajomych!

W dniu 3.02.2023 o 04:04, Koelner napisał:

Nie pamiętam dokładnie ich historii ale Kazimierz wziął ślub i wie jakie są tego konsekwencje. Niestety zaufał kobiecie i pewnie w pewnym momencie dałby sobie rękę za nią uciąć , i wiesz co? Teraz nie miałby ręki.

Szkoda faceta i prawo w Polsce w tej sytuacji jest co najmniej niezrozumiałe tak jak możność ponowienia sprawy rozwodowej po chyba 7 latach.

Ale to jest ta mloda co pracowala w zagramanicznym banku w Londynie? Czy ta pierwsza z nauczycielakiego zwiazku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, memento1984 napisał:

Zmien znajomych!

Ale to jest ta mloda co pracowala w zagramanicznym banku w Londynie? Czy ta pierwsza z nauczycielakiego zwiazku?

ta z londynu albo izabel z brwinowa, babina powinna tiktoki robic z poradnikami jak dojezdzac naiwnych facetow .  przypomina troche lokatora ktory nie placi czynszu i zna doskonale swoje prawa. nie do ruszenia .  marcinkiewicz za wymiane na mlodszy model to bedzie do konca zycia wykladal chajsy . i nawet  zaparkowac w tym mlodszym modelu nie moze hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

JW straszny shit. 

Nieduzo droższy bushmills potężnie lepszy 

To już Grants z 20 zeta tańszy w promo lidla lepiej wchodzi z cola 

A wejść w granatowego Walkera za 799-1299 to już trzeba być kiepem ;) 

Bo to blended dalej;) 

Jeżeli ktoś nie próbował jeszcze to polecam armaniaki - najstarsze alkohole świata w dostępnych cenach gdzie w przedziale 500-1500 złapiesz czasem nasz rocznik ( tańsze)  lub rocznik naszych ojców (droższe) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armaniaki to Świetny prezent bo to jest fantastycznie pakowane a butelki arcydzieła 

1 minutę temu, LAF napisał:

@ignazz jest jeszcze Jack. Co uważasz ?

No lepsze jak ktoś pije kukurydze. Ale to takie PLK  i to na pewno jeszcze klasa niższa 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sewer napisał:

Nie jestem fanem whisky (miłośnik ginu) ale powiem tak, do takiej kaczki teściowej to i golden loch by nie przeszkadzał 

Jako zdeklarowany hejter ginu (rzygam jak tylko poczuje zapach) proszę 

Golden locha to ty szanuj! Wiesz ile festiwali ja z nim pod pachą zjeździłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Jeżeli ktoś nie próbował jeszcze to polecam armaniaki - najstarsze alkohole świata w dostępnych cenach gdzie w przedziale 500-1500 złapiesz czasem nasz rocznik ( tańsze)  lub rocznik naszych ojców (droższe) 

Nie mam jakiegoś dużego doświadczenia z armaniakami ale faktycznie warto zgłębiać temat. 

Od siebie polecę rum. Ale nie ten z półki z czerwonym Jasiem ale tak od 150 zł wzwyż ożna już całkiem fajne perełki trafić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.