Skocz do zawartości
RappaR

Wojna płci

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Co jest złego w czystości przedmałżeńskiej?

Nie ma nic, ale mały % ludzi jej przestrzega to jak szukanie igły w stogu siana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LAF napisał:

albo jest brzydka i oczekuje chada

Czyli ma za wysokie wymagania.

2 minuty temu, LAF napisał:

Tak coś czułem, że nie chodzi o wygląd ich 

To sobie jeszcze trochę poczekają, ale mogą się nie doczekać.

To nie problem akurat. Sam znam kilka przypadków, że czekają do ślubu. Jak ktoś ma niskie libido, to nawet mu to nie przeszkadza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

??? W sensie, że jak przeszkadzało? Że jak dasz w łapę sądowi biskupiemu to Twoje małżeństwo wtedy stanie się nielegalne? Orzekną unieważnienie, ale to nie wpłynie na sakrament jeżeli zrobi się to nieuczciwie ( w sensie mówię o logice, w której partnerce to przeszkadza, bo jest wierząca, a nie przeszkadza bo chciała mieć ładny ślub w kościółku)

nie że nieuczciwie - ale szybciej - owszem pewnie znalazłbym kapłana który by to zrobił po prostu za hajs

ale ja mam legitne powody tylko nie chciałem się z tym bujać przez kilka lat i ciągać wszystkich moich bliskich z tym smrodem - nawet jeśli racja jest po mojej stronie

1 minutę temu, RappaR napisał:

Jak widać kiedy pojawił się przystojny kolega z pracy, ta wiara zdeczka osłabła, daj znać jak u Twoich koleżanek w takich sytuacjach wychodzi :)

to jest przykład u mnie bezpośrednio

ale mam też przyjaciółkę od wielu lat, która jest bardzo wierząca i u niej np wiem że wiara zawsze stoi na pierwszym miejscu - uwielbiam zresztą z nią dyskutować o tym i całkowicie szanujemy swoje poglądy i zdanie

także nie ma tu zerojedynkowej odpowiedzi - każdy ma inne doświadczenia i może się z nimi podzielić 

nie neguję że wiara może być ostoją i kierunkiem życia, mówię tylko że u mnie akurat wyszło to totalnie odwrotnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, RappaR napisał:

Coraz większa grupa facetów zakłada sobie dresy, olewa fryzjera, żre pizzę i siedzi na kompie, kompletnie mając w dupie kobiety. 

Tylko, że równoważy się to z nad aktywnością chadów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, fluber napisał:

Twoja żona zaczęła fantazjować o tym handlowcu, cały czas głęboko wierząc, chodząc co niedzielę i święta do kościoła i przystępując do Komunii Świętej???

@Szulim nie wiem, czy nie widziałeś, bo edytowałem posta, czy świadomie nie chcesz odpowiadać, ale ponawiam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RappaR napisał:

Nie zrozumiałeś. Ci walczą.

Coraz większa grupa facetów zakłada sobie dresy, olewa fryzjera, żre pizzę i siedzi na kompie, kompletnie mając w dupie kobiety. 

Już się nie stara, już nie chce wyglądać, ma to w c***u :) 

Nic dziwnego, że na takim bezrybiu, Rappar uchodzi za Chada! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LAF napisał:

Nie ma nic, ale mały % ludzi jej przestrzega to jak szukanie igły w stogu siana.

Czy nie na tym powinno polegać szukanie miłości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Nie wiem, nie przesądzam. Skoro @Szulim pisze o tym, że ślub był nieważny od początku, to może z tą wiarą wcale nie było tak jak powinno być.

i widzisz - jak to stwierdzić? nie ma niestety miarodajnej odpowiedzi czy testu który ci powie że jest tak albo inaczej

możesz mieć wielką wiarę, a potem zostaje ona zachwiana lub zniszczona w inny sposób

mam bliskiego kolegę który od zawsze był niewierzący, aż pewnego razu dostał objawienia, wyszedł z mieszkania, zapukał do drzwi randomowego domu w okolicy i trafił na dom pastora ewangelików 

od tego momentu (a jest to już z 8 lat) jest mega wierzący, ma żonę, 2 dzieci i ich głównym wyznacznikiem jak żyć jest wiara 

i ma to sens dla mnie - niestety nie każdy ma takie dośiwadczenia a wręcz powiedziałbym ze jest to zdecydowana mniejszość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Czy nie na tym powinno polegać szukanie miłości?

Akurat ta rzecz nie pomaga w tym a nawet przeszkadza bo mało, który facet będzie czekał do ślubu bo to jest również głupota.

Co będzie jak będzie słabo ? Rozwód po pierwszym razie ?

Czyli lepiej czekać i brać rozwód niż zrobić to przed ?

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Co jest złego w czystości przedmałżeńskiej?

Bardzo dużo.

Seks to ważna część związku, a może się okazać że para do siebie nie pasuje pod tym względem, jedno drugiego Nie zaspokaja(nie miało tez gdzie się tego nauczyc), co jest gotowym przepisem na niezadowolenie z małżeństwa i szybki rozpad, ewentualnie zdrady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, RappaR napisał:

w sumie jak se przypomnę czasy swojej AKTYWNOŚCI na rynku dup to z takim nastawieniem były najlepsze rezultaty xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szulim napisał:

i widzisz - jak to stwierdzić? nie ma niestety miarodajnej odpowiedzi czy testu który ci powie że jest tak albo inaczej

Jeżeli ona świadomie wzięła z Tobą nielegalny ślub kościelny, to moim zdaniem są podstawy powątpiewać w jej wiarę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Jeżeli ona świadomie wzięła z Tobą nielegalny ślub kościelny, to moim zdaniem są podstawy powątpiewać w jej wiarę.

podsumowując

TO NIE BYŁ PRAWDZIWY KOMUNIZM PRAWDZIWA WIARA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

w sumie jak se przypomnę czasy swojej AKTYWNOŚCI na rynku dup to z takim nastawieniem były najlepsze rezultaty xD

Czyli grubi i zaniedbani byli wtedy królami dysktotek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LAF napisał:

Akurat ta rzecz nie pomaga w tym a nawet przeszkadza bo mało, który facet będzie czekał do ślubu bo to jest również głupota.

Co będzie jak będzie słabo ? Rozwód po pierwszym razie ?

Teraz, Reikai napisał:

Bardzo dużo.

Seks to ważna część związku, a może się okazać że para do siebie nie pasuje pod tym względem, jedno drugiego Nie zaspokaja(nie miało tez gdzie się tego nauczyc), co jest gotowym przepisem na niezadowolenie z małżeństwa i szybki rozpad, ewentualnie zdrady.

Mają całe życie żeby się nauczyć. 

Sorry, ale 100% penisów pasuje do 100% cipek, a cała reszta jeżeli się ludzie kochają jest do nauczenia przez całe wspólne życie, które mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

ok, możesz mieć rację

ale w momencie kiedy jesteś z kimś mocno zakochany w tamtym momencie, nie zwracasz uwagi na pewne kwestie - nawet nie musiało to byś w pełni świadome na tamtem moment

generalnie nie mam za bardzo jak ci tego bardziej wytłumaczyć ze względu że

a) nie chce za bardzo wracać do tamtych ciemnych czasów

b) wchodziłbym zbyt głęboko w prywatę a nie chcę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, RappaR napisał:

Czyli grubi i zaniedbani byli wtedy królami dysktotek?

bez jakichś ekstremów - ale na pewno podejście 'wyjebane, idę na wódę z ziomkami' miało lepsze efekty niż 'staram się i odpierdolę na alvaro, WSZYSTKIE MOJĘ'

no ale to mój 'jednostkowy' case :) 

21 minut temu, fluber napisał:

Sorry, ale 100% penisów pasuje do 100% cipek

powrzucałbym jakieś foty ale nie chcę bana dostać :( 

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

Prawda. Nie znam przypadku, że facet się starał i laskę sobie "wychodził".

Za to zasada "miej wyjebane, będzie Ci dane" daje często zaskakujące rezultaty. Same kobiety są obecnie łowczyniami, więc niedostępne egzemplarze je nakręcają. Skoro Rappar powołuje się na swoje koleżanki, ja mogę przedstawić podobne stanowisko ze strony moich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, fluber napisał:

a prawdziwym chadem jest Tomasz Terlikowski

co to jest chad?

10 minut temu, RappaR napisał:

Nie zrozumiałeś. Ci walczą.

widocznie inaczej postrzegamy walkę :P

ja nazwałbym to poddaniem się

dupy to naprawdę fajne istoty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Koelner napisał:

co to jest chad?

coś a'la macho w slangu dzisiejszych nastolatków :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi