Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2021/22


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ayton głównie w 2 i 3 kwarcie bronił naprawdę świetnie. Zresztą Crowder też w obronie dziś naprawdę dobrze. Natomiast to że dziś zaskoczyło Suns i znaleźli sposób na Curry'ego nie znaczy, że w sobotę będzie na odwrót i to GSW znajdzie sposób na obronę Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

na nba.com są już defensywne staty z tego meczu i o ile Bridges najdłużej pilnował Stepha, o tyle ogromną robotę zrobił Ayton z pomocy, bo przeciw niemu Curry miał 1/9 FG (0/3 vs Mikal). a w sumie Deandre wykręcił 4/23 DFG, więc trochę kosmos.

Czyli potwierdza się, że do zatrzymania obwodowego superstara potrzeba świetnej obrony zarówno ze strony guarda jak i wysokiego. Niemniej jak sobie obejrzałem jeszcze raz wszystkie FGA Stepha, to on nie trafił co najmniej 5 rzutów, które zazwyczaj trafia, i choć możliwe, że te pudła wynikały też z tego, że przez dobrą obronę Suns nie mógł złapać rytmu, to równie dobrze mógł po prostu Curry nie mieć dnia. Albo jedno i drugie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam głównie mecze bulls, ale takiego hiciora nie mogłem przegapić. Jak dla mnie obrona Suns była naprawdę dobra, jednak uważam, że był to także słabszy dzień Curry'ego (pudłował rzuty które normalnie by trafił). Fajnie, że za chwilę grają rewanż, ten mecz wyjaśnij sytuację. Obstawiam jednak, że Stefan prędzej rzuci te swoje dziewięć trójek, niż zagra na takim procencie jak w tym spotkaniu. Jeśli się mylę to wielki szacunek dla Phoenix, bo to będzie oznaczało, że faktycznie mają patent na "kosmitę", przynajmniej na tym etapie rozgrywek.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu kilku meczów Suns odnosze wrażenie ,ze oni bardziej przypominają zeszłoroczne Jazz niż zeszłoroczne Suns. O wiele więcej w obronie poszli w drop niż w switch. Akurat z Golden trochę lepiej rotowali ale często Poole czy Curry byli bez obrońcy zwłaszcza w pierwszej połowie. Sam Poole miał chyba 16 pkt. Suns idą nna dużej energii. Znowu dużo ławka wnosi. . Phoenix może mieć niesamowity wynik przed ASG. Paul gra świetny sezon , kolejny już. Mikal rewelacyjny. Monty ogólnie bardzo dobrze reaguje w trakcie meczu. Było widać jak w drugiej połowie zmieniło się bronienie. Odeszli od tego dropowania. W ogóle to ja nie wiem czemu oni tak często to grają bo personel mają średni ku temu

Booker niestety wypada na dłużej z rotacji . Gdzieś mignęły mi 3 tygodnie ale chyba jeszcze oficjalnie nie wiadomo ile dokładnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na realmgm znaleźć można taki wpis:

"Bob Iger has told multiple friends that he'd like to lead a bid to purchase the Phoenix Suns should it become available. 

 

The future of the Suns' ownership is in doubt as the NBA investigates allegations of workplace misconduct under Robert Sarver. The league's investigation is expected to last several more months. If the investigation doesn't uncover additional misconduct under Sarver, most NBA people believe he won't be forced to sell.

 

Iger is close with Adam Silver after many years of Disney's ABC/ESPN partnership with the NBA.

 

The Suns have been valued at $1.7 billion and would likely sell for more than $2 billion.

 

Iger will leave his post at Disney early in 2022."

MATTHEW BELLONI/PUCK NEWS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra wygrana z Blazers

To co robi CP3 jest niesamowite gość kontroluje na boisku wszystko do tego w obronie siada na najlepszym graczu mówi Aytonowi co zrobić po tym jak postawi picka jednocześnie Bridgesowi co robić na weakside do tego w tym samym czasie gościowi co roznosi popcorn na trybunach żeby patrzył pod nogi

Typ jest niesamowity do tego broni na poziomie w c*** wysokim na pozycji gdzie się zazwyczaj w ogóle nie broni

W tym meczu był clutch jak trzeba bylo to punktował jak chciał to asystował robił co chciał po prostu i nie za bardzo jest na to odpowiedź tak prosta gra a tak ciężka do zatrzymania klasyka gatunku pick and roll coś musisz oddać przy każdym posession

Gdyby nie sezon Stepha to przy najlepszym bilansie na zachodzie byłby moim MVP

Suns wyglądają bardzo mocno i to bez Bookera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celność trójek w pierwszej połowie tragiczna, ale Phoenix trzymało wynik dzięki dobrej obronie. W drugiej połowie już spokojnie kontrolowali mecz. Booker dziś super. Zresztą super się ogląda obecne Phoenix pod kątem gry dla drużyny i zespołowości. Mam wrażenie, że to dużo bardziej dojrzała i lepiej funkcjonująca maszyna niż w bańce czy poprzednim sezonie. 
A Lakers wyglądają jak przypadkowa zbieranina graczy, którzy w żadnym wypadku nie stanowią drużyny. Gdyby nie James, to po dzisiejszym meczu bym uznał, że to chyba najsłabsza ekipa w lidze. Thorton wygląda na strasznie ociężałego, Westbrook w większości akcji no brainer, a Thomas dziś to jakaś katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbajag

Suns w tej chwili wyglądają najmocniej w lidze. Grają równo. Paul to wszystko ładnie prowadzi. Bridges to chyba w tej chwili nr 1 obrońca na obwodzie. Do tego ma wsparcie Jae. Ławka jest bardzo mocna. Wiele meczów wygrywają dzięki ławce . Jest ładnie poukłada rotacja . Wszyscy zdrowi. Trochę mi się nie podoba ,że mniej switc***ą niż rok temu a więcej grają dropa ale już widziałem mecze gdzie przestawiali swój schemat obronny. Pytanie tylko czy forma nie przyszła za wcześnie i co się stanie jak Paul złapie kontuzje ale póki sa zdrowi to są faworytem ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ely3 napisał:

@Qbajag

Suns w tej chwili wyglądają najmocniej w lidze. Grają równo. Paul to wszystko ładnie prowadzi. Bridges to chyba w tej chwili nr 1 obrońca na obwodzie. Do tego ma wsparcie Jae. Ławka jest bardzo mocna. Wiele meczów wygrywają dzięki ławce . Jest ładnie poukłada rotacja . Wszyscy zdrowi. Trochę mi się nie podoba ,że mniej switc***ą niż rok temu a więcej grają dropa ale już widziałem mecze gdzie przestawiali swój schemat obronny. Pytanie tylko czy forma nie przyszła za wcześnie i co się stanie jak Paul złapie kontuzje ale póki sa zdrowi to są faworytem ligi

Co do kontuzji to nawet bez Bookera grali dobrze, ale jakieś dłuższe kontuzje kluczowym graczom się nie przytrafiają. To dobrze. Co do tych nieobecnych to Saric chyba by się nie przydał, nie wiem jak z Nadrem natomiast Kaminsky jednak z ławki zawsze coś dawał. Na pewno więcej niż Smith. I może przy Kaminskym, Payne by tak często nie próbował odpalać trójek, które w tym sezonie mu niezbyt leżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.