Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jordan20 napisał:

14 rzutow na meczow na 39% skutecznosci, lekko ponad 2 asysty podczas 25 minut gry

fenomen jak nie wiem co...

ps: harrell co kreatorem nie jest zalicza tyle samo asyst

Wracamy do sedna widziałeś jak gra Utah?

4 out 1 in i drive and kick, tu nie ma miejsca na duże ilości asyst zwłaszcza że jak Clarkson czy Mitchell coś kreują off the dribble to dopiero przy 2 albo 3 rotacji jest open rzut, co nie zmienia faktu że to dzięki temu 1 driverowi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kubbas napisał:

Clarkson impactem zjada Herro, jest lepszym driverem i kreatorem, czasami jak jest lineup z Clarksonem

Clarkson jest nieefektywny .. W tym roku nie ma szans na rezerwowego roku ... Choć z drugiej strony taki Herro chyba już ma za dużo startów w s5 i ogólnie przez Covid wielu rezerwowych gra często jako starter więc ta nagroda jest mocno ułomna w tym roku więc jak na razie to bym Kevina Love widział z tą nagrodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Clarkson jest nieefektywny .. W tym roku nie ma szans na rezerwowego roku ... Choć z drugiej strony taki Herro chyba już ma za dużo startów w s5 i ogólnie przez Covid wielu rezerwowych gra często jako starter więc ta nagroda jest mocno ułomna w tym roku więc jak na razie to bym Kevina Love widział z tą nagrodą

Ja też, facet gra świetnie, dodam jeszcze, że jeżeli kryteria MIP porównują postęp w grze na przestrzeni obecnego i ubiegłego sezonu to i w przypadku tej nagrody powinien być w czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pozioma napisał:

Ja też, facet gra świetnie, dodam jeszcze, że jeżeli kryteria MIP porównują postęp w grze na przestrzeni obecnego i ubiegłego sezonu to i w przypadku tej nagrody powinien być w czołówce.

To raczej nagroda dla kogoś od zera do bohatera a nie od bohatera do zera i teraz do bohatera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pozioma napisał:

że jeżeli kryteria MIP porównują postęp w grze na przestrzeni obecnego i ubiegłego sezonu to i w przypadku tej nagrody powinien być w czołówce.

Nawet jakby to nie wiem czy ktoś ma w ogóle podejśie do Bane. To na jaki poziom on wskoczył w tym sezonie jest niewiarygodne. Już jest lepszy od Meltona., JJJ , Dillona i tylko Ja jest zdecydowanie lepszy w Memphis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Nawet jakby to nie wiem czy ktoś ma w ogóle podejśie do Bane. To na jaki poziom on wskoczył w tym sezonie jest niewiarygodne. Już jest lepszy od Meltona., JJJ , Dillona i tylko Ja jest zdecydowanie lepszy w Memphis

I pomyśleć, że takiego gościa można wyciągnąć z 30 pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP race ma nowe rozdanie Durant był z Currym na tym samym poziomie jeśli chodzi o kursy a teraz wypada na 6 tygodni

Curry z 42 procent z pola i miesiącem c***owej gry raczej też out, no i bez Draymonda ciężko będzie o bilans dobry te 2 tygodnie plus sam Curry gra słabo bez niego

Morant i Gianni's na ten moment faworytami, jakby Lakers zaczęli wygrywać to LeBron ma szanse

Embiid raczej nie bo pewnie nie będzie miał bilansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kubbas napisał:

MVP race ma nowe rozdanie Durant był z Currym

od dłuższego czasu Durant Curry Jokić Giannis, bez kolejności, nie licząc tego, że jeśli Steph się rzutowo nie ogarnie, to ciężko go będzie traktować do końca na serio jeśli wygra

zależy też czy Durant dociągnie zdrowotnie, Jok na pewno będzie miał najciężej ale przy braku wyrazistych faworytów na finiszu i potencjalnym 5 seedzie może być jednak cień szansy, bo widać, że znów łapie formę dostępną tylko dla nielicznych,a w zasadzie cały sezon poza łamaniem Morrisa ma dość epicki

Morant nie ma szans, Rose dostawał za pierwszy seed Bulls, musiałaby nastąpić jakaś plaga urazów, ale i tak raczej taki Curry wygra z nim nawet jeśli nie do końca słusznie, chłopak ma jeszcze czas, za rok nie będzie przeciwskazań, zwłaszcza jak Grizz coś jeszcze pokaża w PO

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lakers i Nuggets będą mieli podobny bilans to LeBron ma większe szanse niż Jokic bo ma support z dupy a gra zajebiscie cały sezon

Curry na pewno nie wygra z taką skutecznością I spadną z bilansem bez Draymonda

Durant ma Hardena i będzie 2 miesiące nie grał 

Jokic Morant LeBron na ten moment się liczą może Embiid i oczywiście Giannis na ten moment najprędzej wygra Giannis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kubbas napisał:

Jokic Morant LeBron na ten moment się liczą

Lakers wygrali w tym rs tylko raz z drużyną na plusie i byli to Mavs bez Doncicia, Lebron jak na swój przebieg jest niesamowity, ale nie jest w stanie sam ciagnąć tego co mu zdrowego zostało, wciąż Curry, nawet w slumpie jest imo wyzej tutaj niz LBJ

o Morancie pisałem, nie za bardzo wierze w taką historie, dopiero co wskoczył na półkę superstarów, może jeśli Grizz do końca sezonu bedą dalej kręcić najlepszy bilans i mocno zbliżą się do Suns i Jazz, ale nie jestem pewien czy to możliwe

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LAF napisał:

Czy ja dobrze czytam ? Bron jest brany pod uwagę gdy Lakers zaczną wygrywać a pomijany jest CP3, który prowadzi Suns do liderowania na Zachodzie. 
 

 

Też mi się to nie podoba ale tak jest

CP3 gra fenomenalnie ale ma za słabe liczby

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Lakers wygrali w tym rs tylko raz z drużyną na plusie i byli to Mavs bez Doncicia, Lebron jak na swój przebieg jest niesamowity, ale nie jest w stanie sam ciagnąć tego co mu zdrowego zostało, wciąż Curry, nawet w slumpie jest imo wyzej tutaj niz LBJ

o Morancie pisałem, nie za bardzo wierze w taką historie, dopiero co wskoczył na półkę superstarów, może jeśli Grizz do końca sezonu bedą dalej kręcić najlepszy bilans i mocno zbliżą się do Suns i Jazz, ale nie jestem pewien czy to możliwe

Curry nie jest w slumpie tylko jest nieefektywny cały sezon 42 procent z pola to już nie czasy Iversona

A LeBron ma na ten moment przecież taki bilans jak Jokic? Małe ma znaczenie z kim wygrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Curry nie jest w slumpie tylko jest nieefektywny cały sezon 42 procent z pola to już nie czasy Iversona

Curry w pierwszych 25 spotkaniach rzucał jakieś 27ppg na 62TS ortg 118 drtg 101, nie wiem skąd Ci się to wzięło, spokojnie może się jeszcze przypomnieć

hype jest na niego dalej nieprawdopodobny i narracja z początku sezonu wciąż działa na jego korzyść, ponadto jeśli Klay wróci do formy, to Curry jeszcze może pograć na odpowiednim poziomie w drugiej części sezonu

Godzinę temu, Kubbas napisał:

A LeBron ma na ten moment przecież taki bilans jak Jokic? Małe ma znaczenie z kim wygrali

w przypadku Lebrona ma i to olbrzymie, nie za bardzo wiem dlaczego muszę Cię uświadamiać, że Lakers są pośmiewiskiem i właśnie przegrali z Nuggets największą różnicą w historii, w meczu, w którym Lebron był totalnie bezradny

pisanie o tym, że otoczenie Lebrona to żart, też jest dość osobliwe, ale w to już nie chcę wchodzić

nie ma żadnego argumentu za MVP Lebronem i ciężko sobie wyobrazić scenariusz w którym byłby choć top3 kandydatem, nie przy obecnych wydarzeniach

jeśli chodzi o porównanie z Jookiem to za bardzo nie ma co zbierać

jollbj2.thumb.png.e19f4fda4ecae88e4e036ba8bfc2d03a.png

nie trzeba chyba przpominać, że większość sezonu Lebron jednak miał Davisa do dyspozycji

z tylnego siedzenia natomiast mocno atakuje Embiid, zdobył już nagrodę gracza grudnia, a Philly ma zdecydoanie najlepszy bilans na wschodzie w ostatnim czasie, jeśli wejdzie na poziom z tamtego rs w drugiej części sezonu, to on dla mnie może być tutaj największym faworytem, jeśli Curry się nie ogarnie, a Durant nie będzie zdrowy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LAF napisał:

Czy ja dobrze czytam ? Bron jest brany pod uwagę gdy Lakers zaczną wygrywać a pomijany jest CP3, który prowadzi Suns do liderowania na Zachodzie.

Trochę jak z Duncanem pod koniec kariery.

Że nie podbiją puknktów na zakładzie o siódmej rano, to już w kibicowskim mniemaniu muszą być rolesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bane ostatnio znowu 25 pkt i świetny mecz

Ciekawe jak zagra dzisiaj z Bucks, jakby ktoś chciał spróbować zarobić to kurs obecnie jest 34 nie wiadomo czemu w sumie w głosowaniach na NBC sport sprzed kilku dni i jeszcze na jednej stronce jak czytałem MID season awards to gość jest w top3 a dla niektórych wygra to

Przeskok zrobił niesamowity w porównaniu z poprzednim sezonem

As a rule, I am hesitant to go with second-year players (or even third year) to win this award because they should be on an improvement curve, but Bane is blowing that curve away. He’s also been critical to the surging Grizzlies. Bane has taken on much more of the offense — his usage rate jumped from 16.1 last season to 22.9 this season — but his true shooting percentage and other marks of efficiency have not dropped much at all despite the increased load. Bane is tied for the fourth most made 3-pointers in the league (128). He’s also at the heart of the Grizzlies’ spirit.

This is also a difficult award to pick mid-season, and there are a lot of other deserving candidates: Dejounte Murray, Darius Garland, Miles Bridges, Jordan Poole, and Cole Anthony. The race for this award is still wide open.

https://www.cbssports.com/nba/news/2021-22-nba-midseason-awards-experts-favor-nikola-jokic-in-crowded-mvp-race-evan-mobley-unanimous-top-rookie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jesli chcesz wiedzieć czy uważamy ze dobry bet to… hmmm Bridges jednak wygra nie sądzisz ? Z poziomu rolesa na poziom all-star game, gdzie trzy lata pod rzad grał mniej więcej to samo. 

Nieee ja już się zdecydowałem że stawiam ciężko taki kurs odpuścić 

Bridges patrząc na staty nie zrobił aż takiego postępu jak Bane, nadal trójki rzuca na podobnym procencie co było i jest średnim aspektem jego gry

Nie chce rzucać statami z głowy ale wczoraj analizowałem każdego z kandydatów i wyszło mi że Bridges Bane i Poole jeśli chodzi o staty zrobili największy postęp ale Bane z tych 3 największy 

Jeszcze co do MVP nie tylko ja myślę tak jak pisałem wyżej:

 

FB_IMG_1642641737928.jpg

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kubbas napisał:

Nieee ja już się zdecydowałem że stawiam ciężko taki kurs odpuścić 

Bridges patrząc na staty nie zrobił aż takiego postępu jak Bane, nadal trójki rzuca na podobnym procencie co było i jest średnim aspektem jego gry

Nie chce rzucać statami z głowy ale wczoraj analizowałem każdego z kandydatów i wyszło mi że Bridges Bane i Poole jeśli chodzi o staty zrobili największy postęp ale Bane z tych 3 największy 

Jeszcze co do MVP nie tylko ja myślę tak jak pisałem wyżej:

 

FB_IMG_1642641737928.jpg

Czyżby? Wg mnie zrobił większy postęp niż Randle rok temu i bedzie podobna historia - tez skończy w allstar game,(powinien) i bedzie o nim głośno, wiec ma szanse duże na MIP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.