Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro 3:1 dla Polski po najlepszym meczu mistrzostw, Lewandowski mi zamyka jape i pokazuje, ze opaska mu się należy, a Jozwiak wypracowuje 2 bramki, żeby się wyrównało w naturze to, co wypracował Słowakom. A potem się obudziłem i jak co mistrzostwa największym wspomnieniem po meczu Polaków jest ból głowy na drugi dzień. No, ale może chociaż pogryza trawę jak wygłodniałe krowy lub jak Madziarzy. A po porażce smieszkujaca grupa trzymająca władze wyjdzie na konfe. A potem Sousa rozbije ta grupkę, kilku piłkarzy pojdzie na zasłużona reprezentacyjna emeryturę, a nowy narybek zacznie chociaż uważać na odprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Mam kolegę który jeździł na pielgrzymki i wielokrotnie mi potwierdzał ze takich zabaw w doktorka to nigdzie indziej tak fantastycznych nie miał. 

 

Czy kolega jest przy okazji gejem, który brzydzi się tymi wszystkimi marszami LGBT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał:
 

Czy kolega jest przy okazji gejem, który brzydzi się tymi wszystkimi marszami LGBT?

Przypominam tylko uprzejmie i kulturalnie, że jest to temat o kopaniu balonu obitego skórą na turnieju rangi mistrzowskiej. 

Dyskusję o patusach idących na pielgrzymkę w celu zakupu 4paka i liczenia na to, że gruba Baśka w namiocie postawi namiot(hehe), LGBT, UFO i bazach nazistów ukrytych w lodzie proszę przenieść do innego działu.

Bardzo fajna opowieść @ignazz, fajnie, że ziomek przyflexował, ale kto k**** pytał? 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ttr napisał:

Przypominam tylko uprzejmie i kulturalnie, że jest to temat o kopaniu balonu obitego skórą na turnieju rangi mistrzowskiej. 

Dyskusję o patusach idących na pielgrzymkę w celu zakupu 4paka i liczenia na to, że gruba Baśka w namiocie postawi namiot(hehe), LGBT, UFO i bazach nazistów ukrytych w lodzie proszę przenieść do innego działu.

Bardzo fajna opowieść @ignazz, fajnie, że ziomek przyflexował, ale kto k**** pytał? 

Mój wpis odniósł się tylko i wyłącznie do wpisu o kondonach oraz Coca coli. Nie ja to zapoczątkowałem i nie ja to zakończę zapewne. A aby być w temacie to gra reprezentacji jest jak ta jakość zabawy o której wspomniałem i to tylko z doniesień osoby postronnej. Od taka ciekawostka ze nie wszystko jest czarne albo białe. Jeżeli ktoś czuje się urażony wpisem to serdecznie przepraszam tym bardziej jeżeli miał jakieś nieprzyjemności jeżeli zasnął zmęczony 50km marszem a tu nagle cyk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Jak zobaczę to się zdziwię :)

Dobra, dziś mecz, czas wlać trochę wiary w serca. Te chłopaki to na serio solidna ekipa. W pierwszym meczu - pech. Samobój, porażka różnicą jednej bramki. Ale przecież w tej drużynie są gwiazdy najlepszych klubów europy, na co dzień sięgają po najwyższe trofea lub indywidualne wyróżnienia. Kapitan? Jedna z najjaśniejszych gwiazd światowej piłki, być może najlepszy na swojej pozycji. Trener? Top. Wiele osiągnięć w jego CV, zna się na swoim fachu bez wątpienia. Na pewno z pomocą zaufanego sztabu wszystkie błędy zostały starannie przeanalizowane, wyeliminowane i wierzę, że przeciwnik z półwyspu iberyjskiego jest do zatrzymania. Czas na pierwsze punkty w turnieju.

 

Uprzedzam, że nie moje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Dobra, dziś mecz, czas wlać trochę wiary w serca. Te chłopaki to na serio solidna ekipa. W pierwszym meczu - pech. Samobój, porażka różnicą jednej bramki. Ale przecież w tej drużynie są gwiazdy najlepszych klubów europy, na co dzień sięgają po najwyższe trofea lub indywidualne wyróżnienia. Kapitan? Jedna z najjaśniejszych gwiazd światowej piłki, być może najlepszy na swojej pozycji. Trener? Top. Wiele osiągnięć w jego CV, zna się na swoim fachu bez wątpienia. Na pewno z pomocą zaufanego sztabu wszystkie błędy zostały starannie przeanalizowane, wyeliminowane i wierzę, że przeciwnik z półwyspu iberyjskiego jest do zatrzymania. Czas na pierwsze punkty w turnieju.

 

Uprzedzam, że nie moje:) 

MIałem coś napisać, ale jestem jak polscy piłkarze, nie mam sił na nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.