Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, jack napisał:

Reklama chipsów i coli w czasie przez sportowców to jak rozdawanie prezerwatyw na pielgrzymce. 

To wielka szkoda , że ma cały garaż samochodów które niszczą i zanieczyszczają planetę . Bez przesady , to co piszecie już jest chorobliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Koelner napisał:

To wielka szkoda , że ma cały garaż samochodów które niszczą i zanieczyszczają planetę . Bez przesady , to co piszecie już jest chorobliwe .

Dlaczego ? Przecież Coca Cola jest bardzo szkodliwa dla organizmu, pół biedy jak wypijesz do słabego wiskacza raz na miesiąc ale podawanie "do obiadu" jest  zwyczajną głupotą. 

Realnie reklama i to kto co reklamuje rzadko ma powiązanie z rzeczywistością. Messi i Laysy, Nadal i KIA, Linda i Renault Kajar :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Dlaczego ? Przecież Coca Cola jest bardzo szkodliwa dla organizmu, pół biedy jak wypijesz do słabego wiskacza raz na miesiąc ale podawanie "do obiadu" jest  zwyczajną głupotą. 

 

Uprawianie sportu zawodowego też zazwyczaj jest szkodliwe dla organizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sebastian napisał:

Tak, ale nie w takim stopniu jak picie coli :)

 

I wiesz ogólnie, życie kończy się śmiercią.

Dokładnie a pijąc colę przeżyjesz je może z uśmiechem a nie pijąc wodę z kałuży i jedząc korę z drzewa . Dlatego napisałem , że chorobliwa jest ta atmosfera na fitlive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Reklama chipsów i coli w czasie przez sportowców to jak rozdawanie prezerwatyw na pielgrzymce. 

Dobrze, że Ronaldo się wyłamał i chcę wierzyć, że zrobił to z powodu przekonań a nie finansów. 

I pewnie bez znaczenia jest fakt iż ma kontrakt z Pepsi...

56 minut temu, Koelner napisał:

 

Ale fachowo sobie z otwarciem poradził, widać często pod sklepem browce pyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jack napisał:

Reklama chipsów i coli w czasie przez sportowców to jak rozdawanie prezerwatyw na pielgrzymce. 

Dobrze, że Ronaldo się wyłamał i chcę wierzyć, że zrobił to z powodu przekonań a nie finansów. 

Mam kolegę który jeździł na pielgrzymki i wielokrotnie mi potwierdzał ze takich zabaw w doktorka to nigdzie indziej tak fantastycznych nie miał. 

5 godzin temu, Sebastian napisał:

Dlaczego ? Przecież Coca Cola jest bardzo szkodliwa dla organizmu, pół biedy jak wypijesz do słabego wiskacza raz na miesiąc ale podawanie "do obiadu" jest  zwyczajną głupotą. 

Realnie reklama i to kto co reklamuje rzadko ma powiązanie z rzeczywistością. Messi i Laysy, Nadal i KIA, Linda i Renault Kajar :) 

 

Jednym z bardziej demolującym organizm połączeniu jest cola plus whiskey 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Mam kolegę który jeździł na pielgrzymki i wielokrotnie mi potwierdzał ze takich zabaw w doktorka to nigdzie indziej tak fantastycznych 

pewne bzykanie jest tylko na pielgrzymkach i w burdelu

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Qbajag napisał:

Ja tam nawet w drugiej połowie dziś nie widziałem kandydatów do finału. Sam De Bruyne to za mało. I słabą Belgowie mają obronę.

Czekam na drugi mecz Francuzów, bo póki co Włosi mi tu wyglądają mocno na mistrzów.

Niby tak, ale dotychczasowi rywale Włochów to chyba mogą się równać tylko z Polska, jeśli chodzi o zawód w stosunku do tego, co było przed Euro. A De Bruyne jest niesamowitym piłkarzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.