Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

 

ktoś mi powie na podstawie jakiego przepisu tam był karny? tzn rozumiem że faul był, ale po oddaniu piłki, nie wiem, jakiś rzut wolny pośredni może czy coś? : )   żeby z duchem gry jakoś było 

 

Teraz, fluber napisał:

Ostatnio napisałem o Krychowiaku i nie poszło dobrze:) 

wiem, z tego się śmieje właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

ktoś mi powie na podstawie jakiego przepisu tam był karny? tzn rozumiem że faul był, ale po oddaniu piłki, nie wiem, jakiś rzut wolny pośredni może czy coś? : )   żeby z duchem gry jakoś było 

Nie ma znaczenia czy faul jest na kimś kto ma piłkę czy nie. Był faul w polu karnym i karny słuszny. Idę się śmiać z Kowalczyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja to nie wiem czy jakiś sędzia by nie wyjebal Świderskiego jeszcze za ten wślizg prosto w kostkę. Aż mi się gorąco zrobiło jak zobaczyłem powtorke

Świderski w jednej akcji na naszej prawej obronie faulował tak naprawdę dwa razy i to było na powtórce :) Ale też Hiszpanie potrafili przewracać się od wiatru. Trzeba jednak przyznać, że młody Kozłowski też potrafi się tak samemu podciąć żeby sędzia faul gwizdnął :)

Teraz, starYfaN napisał:

Rzadko się zdarza, aby VAR dwa razy "poprawiał" decyzję składu na "bramkę" i "karnego". 

 

Ale to były dobre decyzje, nie ma o co płakać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Laporte gra w PL. Nawet nie wypadało mu protestować. Kiedyś to Hiszpanie mieli stoperów (Ramon, Puyol, Pique), a teraz Lewy na tym drugim (nie Laporte, Pau...) wymuszał faule jak na juniorze :)

Pique to by tu dzisiaj wyleciał wcześniej bo bo go wyruchali bez mydła. Nie stawiaj go proszę w jednym rzędzie z Puyolem i Ramosem, bo nie zestawia się syrenki z Ferrari i Lambo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No to był właśnie pierwszy faul w tej akcji

Ten pierwszy to najwyżej zółta, ale to specjalne i celowe złapanie nogi po faulu na nim samym - majstersztyk :)

O Jezu Chryste Kosowski....

Kurde jak słyszę, że Puchacz dziś grał słabiej niż Jóźwiak... Przecież Puchacz był zawsze sam a Jóźwiak miał zawsze po swojej stronie ściągającego do prawej strony Beresia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Pique to by tu dzisiaj wyleciał wcześniej bo bo go wyruchali bez mydła. Nie stawiaj go proszę w jednym rzędzie z Puyolem i Ramosem, bo nie zestawia się syrenki z Ferrari i Lambo. 

Zalezy na co patrzysz. W defensywie Ramos Puyol>Pique, ale Gerard (nie jestem jego fanem) w ofensywie zajebiscie robil przewagę liczebną w srodku pola. Ramos chyba wiecej razy wylecial z boiska niz Pique. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Zalezy na co patrzysz. W defensywie Ramos Puyol>Pique, ale Gerard (nie jestem jego fanem) w ofensywie zajebiscie robil przewagę liczebną w srodku pola. Ramos chyba wiecej razy wylecial z boiska niz Pique. 

Wiesz jak dla mnie ostatni obrońca to jednak powinien być rozliczany z defensywy. A i tak Ramos w ofensywie jest tak 1,5 raza lepszy (staty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio jak ktoś uważa, że nas oszukali, to na chłodno na spokojnie powinien obejrzeć ten mecz i policzyć wszystkie błędy sędziego w tym meczu. I wtedy będziemy mu mogli podziękować.
Co do naszych to brawa za walkę! Nie przestraszyli się Hiszpanii(moim zdaniem słabej na tym turnieju) i zagrali dużo lepiej niż ze Słowacją. Świderski mi się dziś bardzo podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.