Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, airmax napisał:

Bramka Lewego słusznie uznana, jak wczoraj oglądałem myślałem, że mocniej go odepchnął i to oburącz, a tu ledwo jedną rękę na nim położył :P 

Sytuację z Zielińskim fajnie byłoby zobaczyć z innego ujęcia, tutaj wydaje się, że Morata go fauluje, szkoda że tylko taka perspektywa pokazana była

Na tvp chyba sport.pl masz analizę z 2 min. Nie dotknął piłki, wstawił nogę przed Zielińskiego i zrobił to co Moder, tylko z dźwignią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

Na chlodno - w 3 minucie powinien byc dla nas karny. Gdzie byl, tak sprawnie dzialajacy na rzecz Hiszpanow var? 

To prawda i mecz mógł się pod nas ułożyć bo Hiszpanie byli w c*** pospinani

Ale też dla Hiszpanii był karny jak Betoniarek skasował Hiszpana w polu karnym skacząc mu na głowę i dając łokieć na łeb 

A i Zibi Top broniłem tutaj nie raz Bońka oczywiście mógł szybciej wyjebać Brzęczka ale koniec końców wyprowadził nas na prostą z dobrym trenerem miejmy nadzieję że na lata

Nie miałem okazji jeszcze przeanalizować 1 bramki ale Moder strasznie wkurwial w tym meczu nie podwajając ze strony z której padła bramka i dreptajac sobie cały mecz muszę spojrzeć gdzie wtedy był ale raczej to jego wina bo Puchacz dobrze wysyłał do środka Hiszpana bo tam miała być pomoc której nie było koniec końców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

 

Ale też dla Hiszpanii był karny jak Betoniarek skasował Hiszpana w polu karnym skacząc mu na głowę i dając łokieć na łeb 

Może i tak :) Ale mi się po wczorajszym meczu włączył Janusz-mode.

Myślałem, że na tym stadionie, na którym Niemcy 7 miesiecy temu dostali 0:6, nas czeka podobna historia. A tu proszę! Nawet nas aż tak mocno w strzalach/sytuacjach nie zdominowali.

Czekam na środę i jaram się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, darkonza napisał:

Piłce nożnej bardzo blisko do gry losowej. Ilość błedów sędziego czy przypadków w czasie gry potrafi decydować bardziej o wyniku niż klasa zespołów, dlatego drużyna trzeciej ligi moze walczyć z pierwszoligowcem co np. w koszu jest niemozliwe. Dziś Robert znów bohaterem a wystarczył gwizdek sędziego wczoraj gdy strzelał bramke i dalej by było "Lewy Ty ch...."

Co do wpływu sędziów - racja. Jednak co do losowosci dyscypliny - łatwiej jednak wskazać mistrza w kopanej niż w NBA.

Co do "Lewy ty ch....", to niestety prawda. Najwięcej krytyków jego talentu/osiągnięć jest niestety w Polsce. A to, że Maakay/Sheva byli lepsi - mimo, że statystyki mówią co innego, a to że Bundesliga słaba - rankingi mówią co innego (Kiedyś: T1: PL, Serie A, Primera; T2: Bundes, L1; Teraz: T1: PL, Primera, T2: Serie A, Bundes).

Poza tym, dlaczego o losowosci dyscypliny piszemy po naszym (jakimś tam) sukcesie, a po porażce jesteśmy w stanie wskazać dokładne przyczyny, które do tego doprowadziły i udowodnić, że jest zasłużona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak karnego na tym Zielińskim rozpierdala. Wjeżdża mu koleś bez żadnego zahamowania prosto w nogi od tyłu jeszcze dokłada rękę i pół ciała powalając go na pysk. Normalnie nasi powinni rządać wyjaśnień od sędziów tej sytuacji i ich interpretacji tego co by powiedzieli w ogóle, czemu nie ma gwizdka, czemu nie na varu. Ciekaw jestem serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

Poza tym, dlaczego o losowosci dyscypliny piszemy po naszym (jakimś tam) sukcesie, a po porażce jesteśmy w stanie wskazać dokładne przyczyny, które do tego doprowadziły i udowodnić, że jest zasłużona ?

Czy sukces czy porażka powody tego są dopasowywane na bieżąco, niech ze szwedami sędzie gwizdnie mało potrzebnego karnego dla szwedów, będzie pisane ze grali słabo i dlaczego, ale niech sędzia się walnie w drugą stronę i będzie pisane dlaczego było tak dobrze i dzieki komu wygraliśmy, mimo ze w obu przypadkach zagraliśmy tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ten dym? Przecież VAR i bez tego działa i sprawdza na bieżąco sytuację. Więc musieli to sprawdzać i gdyby miał być podyktowany karny, to sędzia dostałby info i byłaby 11ka. Na tym EURO była już sytuacja w jakiś meczu (Chorwacja i Czechy), gdzie Dejan Lovren faulował w polu karnym przy walce o piłkę i przywalił z łokcia w mordę przeciwnikowi. Sędzia nie zareagował, grali dalej, a po przerwaniu gdy dostał info i był karny.

No i aby nie było, dla mnie też jest to karny i Zielu był faulowany. No ale nie znam przepisów gry w piłkę nożną, więc zakładam, że owa sytuacja musi być jakoś ujęta w tych przepisach, że nie jest to karny. Można by mieć pretensje do sędziego gdyby nie było VARu, ale obecnie nie ma szansy być uznana nieprawidłowo zdobyta bramka czy nieuznana prawidłowo zdobyta (gol Moreno w meczu z Polską). Podobnie będzie przy karnym. Tak ja to widzę.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi z takim motywem, że gość dostaje piłkę na spalonym, akcja jest kontynuowana, po czym po 10-15 sekundach liniowy wyciąga jednak chorągiewkę jakby się zapomniał czy coś? nie rozumiem, ale parę razy juz to widziałem, więc to nie mógł być przypadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

a o co chodzi z takim motywem, że gość dostaje piłkę na spalonym, akcja jest kontynuowana, po czym po 10-15 sekundach liniowy wyciąga jednak chorągiewkę jakby się zapomniał czy coś? nie rozumiem, ale parę razy juz to widziałem, więc to nie mógł być przypadek. 

Bo jakby sędzia gwizdnął spalonego przed końcem akcji to var już nie może interweniować. Dlatego jak nie są pewni, a nawet często jak są to i tak dla bezpieczeństwa czekają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rw30 napisał:

a o co chodzi z takim motywem, że gość dostaje piłkę na spalonym, akcja jest kontynuowana, po czym po 10-15 sekundach liniowy wyciąga jednak chorągiewkę jakby się zapomniał czy coś? nie rozumiem, ale parę razy juz to widziałem, więc to nie mógł być przypadek. 

Bo jak gwizdanie a się pomylił to nie ma szans na gola. A tak zawsze można anulować. Bo chyba nie wyobrażasz sobie wznowienia takiej akcji 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, matek napisał:

O k**** okradli Belgię. Ja nie wiem, po c*** jest ten var. 

Ale jak to Szczęsny w studiu powiedział 2 centymetrowy spalony to taki sam spalony ja 2 metrowy i teraz w dobie Var-u nie powinno być żadnego wyjątku i żadnego pola do interpretacji. Akurat do tego jest wystarczająca technologia, żeby narysować dobrze linie i nie sądzę żeby ktoś przy tym manipulował.

Dla mnie o wiele bardziej kontrowersyjne są interpretacje fauli czy zagrań ręką, tak jak we wczorajszym meczu Holandia - Macedonia i faul na Pandevie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, polskignom napisał:

Szwecja awansowała, wiec trochę nam ułatwia...chyba.

3 drużyna z naszej grupy trafia chyba na kogoś z dwójki Belgia/Holandia. Szwedzi będą cisnąć po 3 pkt i na żaden "łatwiejszy" mecz imo nie ma co liczyć - w stylu "skoro Szwedzi mają pewny awans to nam pomogą/nie zagrają na 100%/wyjdą częściowo rezerwowym składem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, airmax napisał:

3 drużyna z naszej grupy trafia chyba na kogoś z dwójki Belgia/Holandia. Szwedzi będą cisnąć po 3 pkt i na żaden "łatwiejszy" mecz imo nie ma co liczyć - w stylu "skoro Szwedzi mają pewny awans to nam pomogą/nie zagrają na 100%/wyjdą częściowo rezerwowym składem"

Może i będą chcieli wygrać ale w głowie będzie siedziało, że niema co nóg narażać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.