Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 East 2nd round: Brooklyn Nets (2) - Milwaukee Bucks (3)


Wyparlo

Jaki będzie wynik serii?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik serii?

    • Nets 4-0
      0
    • Nets 4-1
    • Nets 4-2
    • Nets 4-3
    • Bucks 4-0
      0
    • Bucks 4-1
      0
    • Bucks 4-2
    • Bucks 4-3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 05.06.2021 o 21:16

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, airmax napisał:

To wina Nets, że ich przeciwnicy są dużo słabsi od nich? 

Absolutnie nie. Ja tu do Nets nic nie mam. Chcialbym tylko, zebt trafil im sie przeciwnik, ktory nie jest polamany, albo ktory stawil sie na serie. Taka seria z Suns obecnymi na przyklad. Ekipa co walczy i jeszcze potrafi grac brudno jak z Lakers. Chcialbym Nets z jakims wyzwaniem zobaczyc i jak trzeba sie troche poprzepychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nba2midnight napisał:

Ale to nawet nie o to chodzi. Mozna sie zachwycac Nets i fajnie sie to oglada, ale chyba nikt nie powie, ze Nets mieli jakiegos godnego przeciwnika poki co.

A niby Bucks nie jest godne? Może po prostu Neta mają świetny plan na tę serię....Mavs też prowadzili 2-0 z Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolę, na g.3 nie wstaje...

Żona się dziwi- stary dzbanie że też co się chce, ja na to, że emocje, magia PO, że głupia i nie zrozumie.

Odklejanie powieki pod zimną wodą i dostaję w zamian Antka wyglądającego jak jego brat...

Nie kibicuję nikomu w tej serii, ale oglądać coś takiego? No prośba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dawno nie widzialem takiej zenady po obu stronach boiska w wykonaniu rzekomego contendera.

W ataku: podkozlowac i jebnac cegle albo podkozlowac i podac do kolegi, zeby jebnal cegle. Co robili zwlaszcza przez pierwsze 1.5 kwarty, jak Nets budowali 25pkt przewagi, to byl jakis kryminal.

W obronie: dac wide open 3 na byle jakim drive and kick albo byle jakiej zaslonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest dopiero połowa niezbędnych wygranych. Bucks to wciąż jest siła, chociaż faktycznie wydają się idealnie pasować Nets i nie radzić z trójkami... Mimo to w tym sporcie jest tak, że za chwilę może być 2-2 i będą komentarze o tym, jak to Nets rozczarowują jako contender. Duzy pozytyw z tej sytuacji jest taki, że Harden nie ma żadnej presji na powrót. Może spokojnie się kurować i wrócić jak będzie bardziej potrzebny. Bo pamiętajmy jak było w RS z kontuzją - wypadł na krótko, wrócił i zagrał 2 mecze, wypadł na długo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpadną Bucks i Denver to całą najlepsza ósemka z poprzedniego sezonu już po drugiej rundzie będzie out.

Czy kiedykolwiek tak było? Jeśli nie to w zasadzie będzie dowód ze ta bardzo krótka przerwa między sezonami miała ogromny wpływ na formę tych zespołów które miały ją najkrótszą

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Nie no ... to Bucks z tych dwoch pierwszych meczow jest po prostu zajebiste. Legit contender.

Grają dziadowsko ale przed serią nikt nie zakładał takiej degrengolady. To ,że Bucks nie umie bronić obwodu to wiadomo od poczatku sezonu i nawet pisałem przed serią. Ale to ,że sami nie trafiają za 3 ani nie będa potrafili wjeźdżać pod kosz to niespodzianka in minus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Bux graja bez s5 Donte Divicenzo, a Nets bez s5 Hardena, wiec wydaje sie fair.

Chociaż mozna by liczyć LMA, a wtedy chyba jednak Nets bardziej stratne na kontuzjach

Tak, DiVincenzo za Harden fair. Aby było fair musiałby wypaść ktoś z 3 - Middleton, Giannis, Holiday. W ogóle w Nets nie ma Dinwiddiego, LMA, Jeffa Greena i Hardena. W pełnym składzie wygląda, że dalsze granie zbytnio nie miałoby sensu i Nets wymiotłoby wszystkich, ale to już gdybanie.

Brooklyniarze nagle na serię z Bucks włączyli obronę, bo przez cały sezon i serię z Celtics wyglądało to koszmarnie. A tutaj świetnie rotują i nagle na tle Bucks wyglądają jako mocna defensywnie ekipa. Widać, że Durant czy Kyrie mocno włączyli działania i teraz jest duże zaangażowanie w obronie, gdzie wcześniej było z tym często bardzo słabo. A Mrówka Brown jednak daje radę i długimi momentami gra centra w ataku i jest główną opcją od stawiana zasłon, a Bucks mimo tak wysokiego składu na PF/C nie potrafi tego wykorzystać. Dzisiaj nawet potrafił zebrać piłkę w ataku nad Giannisem, co było bardzo imponujące i było dla mnie jedną z głównych akcji meczu.

Bucks skaleczyli to niesamowicie. Nie dość, że z 9-osobowej rotacji w Nets wypadło dwóch ludzi, to lider Durant ma 33-lata, a oni grają tak źle, że ten nawet nie musi wchodzić w 4 kwarcie, co da mu dużo odpoczynku i odgania od kontuzji, która pewnie przy tych ciągłych +40 minutach byłaby bardzo możliwa patrząc na jego zdrowie całościowo.

Na razie w tej serii Durant jest tym kim miał być wcześniej po zejściu LeBrona z najlepszego zawodnika ligi. Prowadzi drużynę jako lider i na razie w tej serii jest przekozakiem, a 2x MVP Giannis, kiedy bierze się za jego krycie to jest missmatch i na razie ze strony Bucks takie krycie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Bux graja bez s5 Donte Divicenzo, a Nets bez s5 Hardena, wiec wydaje sie fair.

Teraz w sumie nie wiem, czy jesteś takim fanem DiVincenzo, czy tak deprecjonujesz Brodacza :) 

Jak mówicie o kontuzjach to bądźcie poważni, nie ma tak osłabionej drużyny aktualnie jak Nets. Może niektórzy nie zauważyli jakości zawodników, którzy są wyłączeni z gry w ekipie z Brooklynu, to przypomnę, że grają bez Hardena (może nie taki kozak jak DiVincenzo, ale wciąż top ligi), Dinwiddiego (dobry sixth man) i Jeffa Greena, który mogłby spróbować napsuć trochę krwi Grekowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, andy13 napisał:

@Deltuś, a może zaszczepiła właśnie dlatego, że tam robiła i wie, że to dobre? Coś na kształt tego, że ktoś buduje domy i potem go kupuje, bo wie, który jest solidnie wykonany?

Zresztą mnie się wydaje, że do do zasady to szczepienia są OK i potrzebne.

Tymczasem w temacie covida u nas trwa sielanka, w Anglii wciąż rośnie i żeby czasem za parę tygodni nie byli kolejnym krajem z dużym % wyszczepionych obywateli i lockdownem, a ja wbiłem na grupę na FB "Szczepienia - rozwiewamy wątpliwości". To jest dopiero ciekawe, bo to grupa założona przez fundację o takiej nazwie, więc jej adminka, bardzo tam aktywna zapewne na promocji zarabia (bo chyba tak to działa, nie?). I to już mi się mniej podoba, bo to przecież marketing, a nie ekspercike doradztwo :)  Coś jak naganiacz w np. MediaMarkt, który niby doradza obiektywnie, ale ma bluzę firmy Samsung.

zdaje sie, ze cos poszlo nie tak 😁...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz. Dawno nie czułem takich emocji :) A poważnie mam nadzieję, że do końca to nie będzie tak wyglądać. Zwyczajnie po raz kolejny mamy drużynę, która ma zbyt dużą przewagę nad rywalami. Póki co tak to wygląda po 1R i 2 meczach 2R. Rok temu dominowali zbyt mocno Lakers, a teraz Nets.  Nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chytruz napisał:

Wow, dawno nie widzialem takiej zenady po obu stronach boiska w wykonaniu rzekomego contendera.

W ataku: podkozlowac i jebnac cegle albo podkozlowac i podac do kolegi, zeby jebnal cegle. Co robili zwlaszcza przez pierwsze 1.5 kwarty, jak Nets budowali 25pkt przewagi, to byl jakis kryminal.

W obronie: dac wide open 3 na byle jakim drive and kick albo byle jakiej zaslonie.

podpowiedz

Budenholzer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.