Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ignazz napisał:

 

@Eld załóż proszę osobny temat charytatywny i przenieś to proszę robiąc wstępniak aby było logicznie. 

Ale o co chodzi? Ja od 8-20 jestem od tygodnia bez kompa po ostatniej aferze w której grałeś jedne z pierwszych skrzypiec.

Nie w temacie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 13:50, fluber napisał:

1. I jeszcze, żeby Chris Paul pokazał w play-offs jakiś kosmiczny poziom, ale przecież nie pokazał.

2. Dostałem w 3T lepszy bilans niż Pacers z gorszym składem niż mam na play-in  i nagle są głosy za tym, ze przegrywam. W lepszym składzie. Kompletnie tego nie rozumiem. Serio. Opieramy się na tym samym okresie który był do oceny 3 trymestru gdzie byłem wyraźnie lepszy i nie widzę żadnego game changera który sprawiły że nagle stałem się gorszy

Za punkt pierwszy to albo nie wytrzeźwiałeś, albo ktoś Ci za mocno crocsem w łeb przywalił.

2 Jeśli chodzi punkt drugi. Matuchup. Tłukłeś innych, ale Pacers akurat mogą Ci nie siedzieć, a pewnie z kimś innym. Turner jest bardzo ważny w Pacers, ale Sabonis to all-star. Mentality CP3 i Westbroka są na podobnym poziomie. Z czego jeden ułoży 10.000 puzzli w 15 minut, a drugi skończy za parę miesięcy. Nic personalnego i na pewno nie przeciwko Fluberowi, ale oficjalnie zmieniam głoś na Pacers.

To, że RW0 zawiódł mnie masę razy w ważnych meczach wcale, a wcale nie ma tu znaczenia...

--------------------------------

Przy okazji wytłumaczę jak zmiana głosów działa. Mogę zmieniać liczbę głosów i suma będzie się zgadzała, ale avatar głosującego pozostaje przy pierwotnej opcji. Trochę dziwnie zrobione ale może kiedyś pokuszę się o listę do Borysa co by można było poprawić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Jak w przypadku remisu? Bo widzę że jest całkiem prawdopodobny jesli wszyscy zagłosują. Rozumiem ze drużyna z HCA ma również tiebreakera w play-in? @Eld @Alonzo 

Rada entów musi się zebrać i naradzić :P 

@january @MarcusCamby @karpik @cvbe @ozzy110 i w/w @Eld

W regulaminie nic na ten temat nie znalazłem, a dobrze by było żeby chłopaki mieli jasność wcześniej przed zamknięciem głosowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W play offs w regulaminie jest chyba w przypadku remisu całkowitego że wygrywa wyższy seed, wiec tu na logikę tez powinno tak być ? 

@eMeS @Principe @ozzy110 @Pablo81 zauważyłem ze ZAWSZE chyba  mam od was niższe bilanse niż srednia (pisze z pracy i jesli gdzieś sie pomyliłem to sorry ale takie mam odczucie co do was) i teraz tez czułem ze to od was dostanę po gaciach. Abstrahując od tej rywalizacji, panowie, bo nikogo nie przekonam, ale może warto przeanalizować sobie te wasze głosowania na Pacers bo zwłaszcza principe i eMeS chyba ciągniecie mnie zawsze na dno, a nie sądzę, żeby to był brak sympatii, bo nigdy źle o was nie mówiłem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

W play offs w regulaminie jest chyba w przypadku remisu całkowitego że wygrywa wyższy seed, wiec tu na logikę tez powinno tak być ? 

@eMeS @Principe @ozzy110 @Pablo81 zauważyłem ze ZAWSZE chyba  mam od was niższe bilanse niż srednia (pisze z pracy i jesli gdzieś sie pomyliłem to sorry ale takie mam odczucie co do was) i teraz tez czułem ze to od was dostanę po gaciach. Abstrahując od tej rywalizacji, panowie, bo nikogo nie przekonam, ale może warto przeanalizować sobie te wasze głosowania na Pacers bo zwłaszcza principe i eMeS chyba ciągniecie mnie zawsze na dno, a nie sądzę, żeby to był brak sympatii, bo nigdy źle o was nie mówiłem... 

Akurat w T3 dostales ode mnie wyzszy bilans niz srednia, za to Ty dales mi nizszy niz srednia :D No ale oczywiście nie o to chodzi, bo nawet o tym nie wiedziałem, ani o brak sympatii czy coś. Jest według mnie bardzo blisko, gdybyś miał tego Turnera to zagłosowałbym na Ciebie. A tak to mecz jest wedlug mnie otwarty, zadna ze stron nie ma za bardzo sposobu na zatrzymanie drugiej i koniec koncow ofensywe Hornets kupuje bardziej niz Pacers. Tak w skrocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eMeS napisał:

Akurat w T3 dostales ode mnie wyzszy bilans niz srednia, za to Ty dales mi nizszy niz srednia :D No ale oczywiście nie o to chodzi, bo nawet o tym nie wiedziałem, ani o brak sympatii czy coś. Jest według mnie bardzo blisko, gdybyś miał tego Turnera to zagłosowałbym na Ciebie. A tak to mecz jest wedlug mnie otwarty, zadna ze stron nie ma za bardzo sposobu na zatrzymanie drugiej i koniec koncow ofensywe Hornets kupuje bardziej niz Pacers. Tak w skrocie

Wow skoro dałeś mi wyższy niż srednia to tymbardziej dziwi mnie ze głosujesz na Hornets :)

przeprosicie chociaż CP3 za miesiąc jesli zdobędzie mistrzostwo ? ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wow skoro dałeś mi wyższy niż srednia to tymbardziej dziwi mnie ze głosujesz na Hornets :)

przeprosicie chociaż CP3 za miesiąc jesli zdobędzie mistrzostwo ? ;)

Tak tylko pamiętaj, że CP3 sam serii nie wygra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ozzy110 napisał:

Tak tylko pamiętaj, że CP3 sam serii nie wygra

A co Paul gra sam w Pacers ?

a)Mój support bardziej pasuje do CP3 czy support Hornets do RW30?Vb

b)Mój support lepiej broni, rzuca osobiste, rzuca za trzy mniej traci piłek.  Nawet sam przeciwnik temu nie zaprzeczył. 

 

Mój Mniej punktuje i zbiera. To jedyne przewagi.

 

Zwróć uwagę że Mój support z reguły dostał u mnie ciut więcej minut niż w realu, lub większą rolę w ataku ( hardaway Jr). Jako lidera mój support ma gościa który skończył w top5 w glosowaniu na MVP, który słynie z czynienia zawodników obok siebie lepszymi I zespołów w których gra. 
Nie moja wina ze Jeff Green czy Georges Niang graja mniej minut w topowych zespołach. U mnie grali by więcej nie znaczy to przecież. ze robiliby po 10ppg w więcej czasu. 

Dlatego Chris Paul gra sam w tej serii to nie jest argument, tylko gadka szmatka.  mam równorzędny albo „ciężko ocenić” support ale na pewno nie w c*** gorszy. Puste cyferki bez sukcesów Sabonisa tego nie zmienią, sorry chłopaki ale nie widzę serio żadnych przewag jego jako druga opcja nad hardaway Jr. Hardaway to był jeden z piętnastu-dwudziestu najlepszych zawodnikow pierwszej rundy, zagrał jako druga opcja swojej drużyny lepiej niż Westbrook moim zdaniem. Tu westbrook ma być liderem, a nie drugą opcją..

 

I trudno ze sie powtarzam ale na koniec ostatnie, kluczowe dla mnie  zdanie : zgadzam się ostatecznie ze fluber zebrał lepszych zawodników, ale to ja mam lepszą DRUŻYNĘ. 

Westbrook jako druga opcja w PO zrobił właśnie 19ppg na zabójczych 33%fg i 36%eFG ale tu fluber bierze sobie jego statystyki z regulara, statystyki z play-in i porównuje je z statystykami jednorękiego Chrisa paula z PO i tak to łykacie jak takiePelikany, sorry Marcus ale taka prawda :) 

 

przemiawiaja za mną sukcesy supportu, sukcesy lidera, dopasowanie graczy, nie przemawiają suche cyferki, thats all i am sayin 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

W play offs w regulaminie jest chyba w przypadku remisu całkowitego że wygrywa wyższy seed, wiec tu na logikę tez powinno tak być ? 

@eMeS @Principe @ozzy110 @Pablo81 zauważyłem ze ZAWSZE chyba  mam od was niższe bilanse niż srednia (pisze z pracy i jesli gdzieś sie pomyliłem to sorry ale takie mam odczucie co do was) i teraz tez czułem ze to od was dostanę po gaciach. Abstrahując od tej rywalizacji, panowie, bo nikogo nie przekonam, ale może warto przeanalizować sobie te wasze głosowania na Pacers bo zwłaszcza principe i eMeS chyba ciągniecie mnie zawsze na dno, a nie sądzę, żeby to był brak sympatii, bo nigdy źle o was nie mówiłem... 

Ronnie, absolutnie nic do Ciebie nie mam i nie wiem skąd pomysł, że ciągnę Cię w jakikolwiek sposób na dno. Nie mogę znaleźć nigdzie zagregowanych średnich wyników z całego sezonu, ale obstawiam, że Pacers mają 41,xx lub ledwo powyżej 42, ja dałem Ci łącznie 40. Raczej  równo oceniałem Cię na przestrzeni całego sezonu na 13 lub 14 winów w zależności od trymestru. 

 

Ogólnie zarówno Hornets jak i Pacers nie podobają mi się jako Playoff teamy. Wybrałem Hornets ze względu na praktycznie niezmieniony skład i łatwiejszą do wyobrażenia grę w ataku, po prostu. Przegrana Hornets byłaby mi nawet na rękę bo - jeśli się nie mylę - posiadałbym wtedy dodatkowy spot w loterii. Natomiast po przekopaniu tej całej skrajnie nieobiektywnej po obu stronach i toksycznej, aczkolwiek czasami ciekawej i mega zdeterminowanej dyskusji, stwierdziłem biorąc wszystkie za i przeciw, że Hornets w niewielkim stopniu przekonują mnie bardziej. Tyle. Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Jednakże, po dokładnym przeczytaniu całej dyskusji i zastanowieniu się - Hornets wygrywaliby tu jakoś 4 na 5 razy w tych składach (wielki pech Indiany z kontuzją Mylesa Turnera, bo z nim w składzie awansowaliby tu według mnie bez problemów), więc oczywiście głos musi w takiej sytuacji iść na Charlotte. 

Juz myślałem że tylko ja to widzę w ten sposob. Może jeszcze nie jest że mną tak źle. 

Gratulacje @RonnieArtestics za wynik. Jestem w szoku ze ktos w ogóle na Twój team zagłosował a tutaj jeszcze zebrales minimum 1/3 wszystkich glosow. Jest już po serii więc mogę z czystym sumieniem napisać że moja opinia że mam od Ciebie znacznie lepszy skład to nie była żadna propaganda. Trudno mi jest zrozumieć czemu nie dostałem kompletu głosów. 

Mam wrażenie że wygrałem tylko dlatego że miałem zapierdol w pracy i nie mialem czasu się tu dalej kłócić przez ostatnie dwa dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec głosowania.

Wygrywają i przechodzą do playoffs na #8 seed Charlotte Hornets. Gratulacje!

Zaraz założę nowy temat.

Tym samym znamy już wszystkie pary:

 

EAST:

MIA - CHA

ORL - NYK

PHI - MIL

CLE - TOR

 

WEST: 

MIN - SAC

DEN - OKC

GSW - DAL

LAL - HOU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.