Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Fajnie wyglądają staty Blazers vs Magic i Hornets, @MarcusCamby i @julekstep dużo pracy przed wami nim zrównanie się z historia Wielkich Trailblazers.

 

W Trailblazers świetna robotę robił @Xamel i duet Olajuwon-Thomas, później jeszcze przez chwilę @Stromile ich prowadził i zaatakował z duetem Jordan-Ewing

6 godzin temu, Eld napisał:

A czy Julek i Slak prowadzili jakieś inne kluby wcześniej?

Qrde 76ers. Wow po raz drugi.

Nie, Pistons przed moim dołączeniem do gry grali chyba 6 razy w PO, nie przeszli nigdy 1rd i w RS najwięcej wykręcili 48w więc to mi troszkę psuje historyczne staty. Dodatkowo prime moich Pistons przypadł na czas panowania Shaqa i Sixers więc ciężko bylo coś wygrać w PO:P

6 godzin temu, Pablo81 napisał:

Efekt Shaqa. Kings z MJ dwa sezony temu zakończyli dynastię.

@Krzemo ciekawy byłby też top najlepszych GMów.

Jedna sprawa to efekt Shaqa, a druga to taka, że jednak trzeba docenić, że ten Shaq zawsze miał bardzo dobry support, już od rookie season. Jak pokazują ostatnie lata bez mocnego supportu nic by nie ugrał więc tu należą się brawa @RDG2

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jeden finał Mavs [a wtedy jeszcze Wizz], to była piękna historia, gdzie najlepszym graczem był Derrick Byars, wszystkie rundy aż do finału zakończone 4-3 i wygranymi G7 na wyjazdach. Finał który trochę przerósł Wizz, ale  co ciekawe przegrany z...Wolves.

btw. te staty wyżej nie wspołgrają z 'past champions'. Powyżej mamy 30 mistrzostw, a w zakładce past chamionshop na stronie simki są finały z ostatnich 28 lat. Wolves mają jeden tytuł mniej, Jazz mają jeden tytuł, a Bulls dwa mniej. Wychodzi na to, że pierwszy sezon Wolves był pod banderą Jazz, a dwa tytuły Bulls nie są w ogóle wykazywane na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlaKB napisał:

Nie, Pistons przed moim dołączeniem do gry grali chyba 6 razy w PO, nie przeszli nigdy 1rd i w RS najwięcej wykręcili 48w więc to mi troszkę psuje historyczne staty. Dodatkowo prime moich Pistons przypadł na czas panowania Shaqa i Sixers więc ciężko bylo coś wygrać w PO:P

hola hola!

Wymówka na '76ers' to jest zarezerwowana dla Magic - przegrywałem z nimi najczęściej ze wszystkich ekip chyba (była nawet zasada że jak trafili na Magic w PO i ich przeszli to wygrywali misia -> a te dwa sezony przerwy między mistrzostwami to odpadałem z kim innym :P)

No i ja też jak przejmowałem Magic to była historycznie bottom-5 ekipa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

hola hola!

Wymówka na '76ers' to jest zarezerwowana dla Magic - przegrywałem z nimi najczęściej ze wszystkich ekip chyba (była nawet zasada że jak trafili na Magic w PO i ich przeszli to wygrywali misia -> a te dwa sezony przerwy między mistrzostwami to odpadałem z kim innym :P)

No i ja też jak przejmowałem Magic to była historycznie bottom-5 ekipa :P 

Ja z nimi wtopiłem chyba z 3 razy z czego 2 w ECF, a raz jak ograłem Sixers w prime (niesamowite PO w wykonaniu duetu Iverson-Malone) to przegrałem w finale z Nuggets :(

No i jak teraz patrzę to ja ograłem Sixers, którzy w RS zrobili 72-10 (rekord simki wspólnie z Bulls)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Fajnie wyglądają staty Blazers vs Magic i Hornets, @MarcusCamby i @julekstep dużo pracy przed wami nim zrównanie się z historia Wielkich Trailblazers.

 

Przejąłem najgorszy zespół w historii. Tylko 7 udziałów w PO na przestrzeni tylu sezonów.

W tym dwa z moim udziałem i to dwa razy była druga runda.

A ty przejąłeś cenioną markę i zrobiłeś z Nich pośmiewisko ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przejąłem najgorszy zespół w historii. Tylko 7 udziałów w PO na przestrzeni tylu sezonów.

W tym dwa z moim udziałem i to dwa razy była druga runda.

A ty przejąłeś cenioną markę i zrobiłeś z Nich pośmiewisko ligi :)

Sam jesteś fatalny. 
Sota była po oddaniu Jordana z 30mln Ewinga :) Zarząd z Oregonu mi zaufał po tym jak przedstawiłem plan 5letni który został w pełni zrealizowany i za rok już Blazers będą zjadać  śniadanie Hornets ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Sam jesteś fatalny. 
Sota była po oddaniu Jordana z 30mln Ewinga :) Zarząd z Oregonu mi zaufał po tym jak przedstawiłem plan 5letni który został w pełni zrealizowany i za rok już Blazers będą zjadać  śniadanie Hornets ;)

Jak wyjdzie niedługo na światło dzienne jaki deal zrobiłem, to najwięksi tej ligi będą mówić o mnie per real contender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Sam jesteś fatalny. 
Sota była po oddaniu Jordana z 30mln Ewinga :) Zarząd z Oregonu mi zaufał po tym jak przedstawiłem plan 5letni który został w pełni zrealizowany i za rok już Blazers będą zjadać  śniadanie Hornets ;)

Ja tylko przypominam ze tego Jordana to mogles oddac za Wielkiego All-Stata i All-NBA grajka Kevina Martina :P

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jak wyjdzie niedługo na światło dzienne jaki deal zrobiłem, to najwięksi tej ligi będą mówić o mnie per real contender.

To juz wiemy gdzie idzie Okafor :P

Serio to o Hornets Pablo pisal jako 'rewelacja PO'? KEK!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

Ja tylko przypominam ze tego Jordana to mogles oddac za Wielkiego All-Stata i All-NBA grajka Kevina Martina :P

To juz wiemy gdzie idzie Okafor :P

Serio to o Hornets Pablo pisal jako 'rewelacja PO'? KEK!

A oddałem za All NBA 1st Francisa, Bynuma, Gallo i Beverleya :D także dalej wole ten pakiet niż Kevina Martina :X 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pablo81 napisał:

@Krzemo ciekawy byłby też top najlepszych GMów.

to już raczej nie do odtworzenia ....

sukcesy bulls to era @Stromile

grizzlies byli mocni dopóki prowadził ich @popeye teraz może nawiążą do tamtych czasów

historia, która widnieje przy spurs to tak naprawdę cyferki sonics (ale kto ich prowadził w czasach finałów robionych przez artesta i podkolzina na e-baskecie to już nie pamiętam) i odwrotnie

finał z nets zrobił @Maslon

hawks to była druga drużyna @Xamel i to chyba jego mistrzostwo

a rapotrs to @Dunk Fan a potem @Qba

celtics to  drużyna która przez lawo prowadził @GeDDo i oj mayo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Krzemo napisał:

historia, która widnieje przy spurs to tak naprawdę cyferki sonics (ale kto ich prowadził w czasach finałów robionych przez artesta i podkolzina na e-baskecie to już nie pamiętam) i odwrotnie

Czyli Dumne Seattle SuperSonics zdobyło już w Simce mistrzostwo? 

happy dance GIF by Outside TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krzemo napisał:

Nie ... 5 finałów, 0 mistrzostw

To 1 mistrzostwo to z zeszłego sezonu, już Spurs pod swoja marką.

Faktycznie.. :( 

..ale z drugiej strony Dumni Seattle czekali cały okres swojego istnienia na mnie - skromnego GMa, który stworzy tam Dynastię i zdobędziemy : no 3, no 4, no 5.. a 7 mistrzostw :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.