Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Hibberta niszczył Haywood i zniszczył Al Jefferson. Nie mam pretensji, bo to dopiero sophmore i melodia przyszłości na ten moment. 

Ale wydaje mi się, że mając kwartet Calderon - Pierce - STAT - Okafor wchodzę tier wyżej jako zespół. 

Po prostu mogąc dostać topowego gracza zabawy pociągnąłem za spust, może nawet lekko przepłacając. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MarcusCamby napisał:

Hibberta niszczył Haywood i zniszczył Al Jefferson. Nie mam pretensji, bo to dopiero sophmore i melodia przyszłości na ten moment. 

Ale wydaje mi się, że mając kwartet Calderon - Pierce - STAT - Okafor wchodzę tier wyżej jako zespół. 

Po prostu mogąc dostać topowego gracza zabawy pociągnąłem za spust, może nawet lekko przepłacając. 

Uważam, że cena była odpowiednia - nawet się nie targowalem. Okafor i Bogut trochę mi się dublowali, a za Emekę dostałem zdecydowanie najlepszą ofertę.

@MarcusCamby

STAT i Okafor to świetny fit.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

@MarcusCamby

STAT i Okafor to świetny fit.

Idealny żeby odpaść w 2giej rundzie!

oh wait....

53 minuty temu, eMeS napisał:

Czyli jest DPOTY ale jezeli chodzi o caloksztalt to troche gorszy od Okafora? :D

Teraz dopiero sprawdziłem - jeśli chodzi o całokształt to Okafor jako C konkurował z Jeffersonem i Dwightem a Smith (który był lepszy w każdej statystyce) z O'Nealem i Bakerem.

Delikatna różnica klas jeśli chodzi o konkurencję na pozycji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Teraz dopiero sprawdziłem - jeśli chodzi o całokształt to Okafor jako C konkurował z Jeffersonem i Dwightem a Smith (który był lepszy w każdej statystyce) z O'Nealem i Bakerem.

Delikatna różnica klas jeśli chodzi o konkurencję na pozycji :) 

I CHRISEM BOSHEM

masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Smith w Allteam z Jeffersonem też by przegrał, bo BigAl kręci kozackie boxy. 

Generalnie ja cenię Jeffersona wyżej niż Excel, bo ile w D jest trochę słabszy niż Ci najlepsi w tym aspekcie to w ataku tylko Shaq jest lepszy (i to dzięki temu, że Shaq jesh świetnym kreatorem, pod względem samego scoringu to Jefferson jest chyba lepszy), a jak widać to generalnie wysocy w simce w ataku nie mają łatwego życia i naprawdę mało jest wysokich potrafiących ciągnąć całą ofensywę, a BigAl właśnie takim kimś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Akurat Smith w Allteam z Jeffersonem też by przegrał, bo BigAl kręci kozackie boxy. 

nie byłbym taki pewien

na plus dla Ala:

- spora różnica w ppg (20 vs 25.1)

- lepsze % (ale on w ogóle nie rzuca za 3, pytanie jak simka to liczy)

na plus dla Josha:

- lepszy w każdym innym elemencie boxa (rpg, apg, spg, bpg, tpg)

- więcej gier rozegranych (a to jest ważne)

- (?) lepszy bilans (?) (tu ofc wątpliwość czy simka w ogóle na to patrzy -> pozdro MVP Davis!)

 

więc teges - szkoda że nie zachowałem sejva przed 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nie byłbym taki pewien

na plus dla Ala:

- spora różnica w ppg (20 vs 25.1)

- lepsze % (ale on w ogóle nie rzuca za 3, pytanie jak simka to liczy)

na plus dla Josha:

- lepszy w każdym innym elemencie boxa (rpg, apg, spg, bpg, tpg)

- więcej gier rozegranych (a to jest ważne)

- (?) lepszy bilans (?) (tu ofc wątpliwość czy simka w ogóle na to patrzy -> pozdro MVP Davis!)

 

więc teges - szkoda że nie zachowałem sejva przed 120

Big AL w niektórych simkach był wyżej niż Shaq, a Shaq był wyżej niż Josh. Odpowiedz sobie sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

w niektórych simkach to Kevin Martin był w all-nba 1st team

ba miałem simkę w której Steve Blake był all-nba 3rd team :P 

Ale ja robiłem jakoś w day117 albo 118 trzy albo cztery simki, i Jefferson był więcej razy w 1st niż Shaq (Shaq oczywiście jako C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Ale ja robiłem jakoś w day117 albo 118 trzy albo cztery simki, i Jefferson był więcej razy w 1st niż Shaq (Shaq oczywiście jako C)

Tak czy siak z Okaforem by wygrał (lepszy w każdej boxscore'owej statystyce) a takie było clue :)

No a sam Josh ofc jest lepszy od Ala - ot Al jest drugą opcją w Pistons (długo był pierwszą podczas kontuzji Iverka) a Josh jest 4tą :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest lepszy czy nie to nie wiem, wiem że pisałeś, że Okafor miał słabszą konkurencję, a Al byłby wyżej w Allteams również od Smitha, bo kręci lepszego boxa. Takie było clue mojej wypowiedzi :P

Po podaniu dowodu powinieneś napisać 'tak, miałeś rację', ale zamiast tego wolisz wymyślić coś innego. Nie dziwię się, że w temacie o polityce prowadzicie niekończącą się dyskusję :P

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlaKB napisał:

Czy jest lepszy czy nie to nie wiem, wiem że pisałeś, że Okafor miał słabszą konkurencję, a Al byłby wyżej w Allteams również od Smitha, bo kręci lepszego boxa. Takie było clue mojej wypowiedzi :P

Po podaniu dowodu powinieneś napisać 'tak, miałeś rację', ale zamiast tego wolisz wymyślić coś innego. Nie dziwię się, że w temacie o polityce prowadzicie niekończącą się dyskusję :P

no jeśli dowodem jest 'w niektórych simkach które ja u siebie klikałem tak było, więc TAK BYŁO' to teges - średniawka taka

masz sejva z końcówki RS? :P 

i tak - Okafor miał słabszą konkurencję - Al i Dwight < Shaq i Baker (tu ciężko dyskutować, ale ofc Ty jesteś biased bo widzisz swojego grajka :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, przecież jak nie chcesz to nie musisz mi wierzyć i możesz uważać, że S5 w All1st team powinno się w całości składać z Magic :P

mi chodziło jedynie o to, że BigAl był przed Okaforem i byłby też przed Smithem więc o ile się zgodzę oczywiście, że Al jest słabszy od Shaqa to w kontekście tych wyborów nie miałoby to żadnego znaczenia. :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.