Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tim Duncan twierdzi, że jednak się da :P

Oglądałem trochę tamtych meczy Spurs :) Dominique Wilkinsa wtedy pierwszy raz widziałem jak grał :) Tam jednak faktycznie trochę tych kontuzji mieli, ale fakt - część graczy mogła pewnie wrócić szybciej.. 

Spurs dostali Duncana, a @SlaKB Iversona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Na szczęście Pistons spotkało kilka kar za to (kontuzje Malone'a w kolejnych latach, early retirement Beasleya który był ciągle w prime)

ale tak czy siak - patrzcie komu kibicujecie!

Wypraszam sobie! :P Przecież ciągle podkreślam że kibicuję Orlando Magic (moich Orlando Magic w BeGM właśnie dymają na głosowaniu jak zawsze.. :( ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Wypraszam sobie! :P Przecież ciągle podkreślam że kibicuję Orlando Magic (moich Orlando Magic w BeGM właśnie dymają na głosowaniu jak zawsze.. :( ) 

no to było bardziej do Marcusa, wroga Magic (czyli najpiękniejszej organizacji w Simbaskecie!) :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Hornets też dobra robota

przegrać z Pistons mecz w którym Iverek rzuca 15 pts na 6/30 FG bez żadnego osobistego to naprawdę wyjątkowy wyczyn!

 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Kontuzja Amare, znowu problemy z faulami Hibberta.

No niestety. Bogowie Simki są za Pistons, mimo że ten cały Iverson jest w cieniu Paul Pierce.

ogólnie to wielkie buuuuu, w sensie chodzi mi o kontuzję Amare ... znaczy że tak późno :D :P a prawda taka że simka daje i odbiera jak widać na powyższym obrazku, choć ja bym się oczywiście o wiele bardziej ucieszył gdyby mi odebrała w 2rd :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankowałem i się tego nie wstydzę! Oczywiście byłem wtedy w drugim tierze contenderow i normalnie bym w życiu nie tankował, ale chciałem wtedy dostać Bryanta, który jak wiadomo jest moim ulubionym zawodnikiem ever. Niestety skończyłem z 4 pickiem 😕

I Przy okazji tankowałem w taki sposób, że moja największa gwiazda Beasley zagrał wtedy sezon życia i ustanowił rekord punktów w jednym meczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlaKB napisał:

I Przy okazji tankowałem w taki sposób, że moja największa gwiazda Beasley zagrał wtedy sezon życia i ustanowił rekord punktów w jednym meczu :)

No tak. Początek grałeś Beasley + Kofous na PG (potem zbenchowany) + banda Sunów Yue i Beas faktycznie robił jakieś kosmiczne staty indywidualne...ALE jakoś w połowie sezonu nawet jego przystopowałeś wrzucając go na ławkę (on tam póki grał w s5 to robił coś blisko 40 ppg a skończył sezon z 32 ppg i najniższym mpg w karierze)

także teges....PAMIĘTAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

No tak. Początek grałeś Beasley + Kofous na PG (potem zbenchowany) + banda Sunów Yue i Beas faktycznie robił jakieś kosmiczne staty indywidualne...ALE jakoś w połowie sezonu nawet jego przystopowałeś wrzucając go na ławkę (on tam póki grał w s5 to robił coś blisko 40 ppg a skończył sezon z 32 ppg i najniższym mpg w karierze)

także teges....PAMIĘTAMY!

Słabo pamiętasz bo na ławkę poleciał na jakieś ostatnie 20 meczów, a nie w połowie sezonu :P

poza tym ja się nie kłócę , że tankowałem, zrobiłem to jednak trochę inaczej niż posadzenie przykładowego Jordana na ławkę (Malone też coś tam pograł, a poza tym to wtedy był jeszcze inny kaliber gracza, dopiero później wszedł do topki PF)

Teraz, SlaKB napisał:

Słabo pamiętasz bo na ławkę poleciał na jakieś ostatnie 20 meczów, a nie w połowie sezonu :P

poza tym ja się nie kłócę , że tankowałem, zrobiłem to jednak trochę inaczej niż posadzenie przykładowego Jordana na ławkę (Malone najwięcej był benchowany, ale też coś tam pograł, a poza tym to wtedy był jeszcze inny kaliber gracza, dopiero później wszedł do topki PF i chyba zbenchowalem go całkowicie po jakiejś jego kontuzji)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 139 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Grizzlies vs Nuggets (#5) 
Bilans serii: 4 - 0 awans Grizzlies!


(#2) Suns vs Timberwolves (#6) 
Bilans serii: 0 - 4 awans Timberwolves!


(#1) Magic vs Heat (#4) 
Bilans serii: 4 - 0 awans Magic!


(#2) Pistons vs Hornets (#6) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Pistons!
Hornets 100 - Pistons 146
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

Półfinały konferencji wyszły nadzwyczaj jednostronnie. 

Jak robiłem próbne simki to nie było takich wyników. 

Gratuluję @kolader miśki wreszcie zagrały na miarę swojego talentu. 

Dzięki, to był zaszczyt zmierzyć się w PO z legendarnymi Nuggets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Półfinały konferencji wyszły nadzwyczaj jednostronnie. 

Jak robiłem próbne simki to nie było takich wyników. 

Gratuluję @kolader miśki wreszcie zagrały na miarę swojego talentu. 

nom

ta druga runda to był grubszy mindfuck tak szczerze mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson wkurwiony po fatalnym G4 zagrał tak jak przystało na TOP3 ligi. 

Dzięki @MarcusCamby, szacun że odważnymi ruchami z Pierce, Calderonem i Amare udało Ci się zbudować solidny team. Poza dzisiejszym reszta meczów była blisko.

PRzed ECF nie nastawiam się na nic, tak naprawdę wyłączając dzisiejszy mecz to moi gracze wyglądają słabo. Solidny jest Jefferson, Iverson fenomenalne mecze przeplata ze słabymi, a reszta na razie słabo więc będzie bardzo ciężko coś ugrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.