Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

Hornets też dobra robota

przegrać z Pistons mecz w którym Iverek rzuca 15 pts na 6/30 FG bez żadnego osobistego to naprawdę wyjątkowy wyczyn!

Kontuzja Amare, znowu problemy z faulami Hibberta.

No niestety. Bogowie Simki są za Pistons, mimo że ten cały Iverson jest w cieniu Paul Pierce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Kontuzja Amare, znowu problemy z faulami Hibberta.

No niestety. Bogowie Simki są za Pistons, mimo że ten cały Iverson jest w cieniu Paul Pierce.

Powtarzam, bez Amare to dosyć łatwo ze mną wygrałeś. Z Amare w 1Q była tragedia więc proszę się tu kontuzją nie zasłaniać :P

1 minutę temu, julekstep napisał:

jbc to zapraszam na bandwagon Magic! xD

jbc to jest tam bardzo duzoooo miejsca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Dlaczego, aż tak nie lubisz Grizzlies?

Z reguły nie wspieram zespołów zbudowanych na mocnym tanku. LeBron i Howard w jednej drużynie to wypaczenie :P

To już wolę wspierać dopingiem Kevina Martina!

3 minuty temu, julekstep napisał:

macie kosę z beGM? :P

Powiedziałbym, że nie, bo ogólnie lubimy się z koladerem, ale w sumie niedawno chciał odchodzić przez mnie z BeGM.

Też go krytykowałem za tankowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z reguły nie wspieram zespołów zbudowanych na mocnym tanku. LeBron i Howard w jednej drużynie to wypaczenie :P

To już wolę wspierać dopingiem Kevina Martina!

no to pls

tylko Magic -> nikt z s5 nie jest efektem tanku (gdzie magic nigdy nie tankowali dobrowolnie - jedynie przez 2 sezony byli tak słabi że faktycznie wybierali wysoko...dobre kilkanaście sezonów temu!)

Martin -> wzięty po drafcie jako osłoda do kontraktu Stojakovica (oddałem coś spadającego za to)

Smith -> słynna wymiana za Webbera

Perkins -> podpisany z FA

Kirilenko -> słynny blockbuster sprzed roku

Blake -> wynik końcowy kilku trejdów

 

KULTURA ORGANIZACJI!

(zresztą porównaj ze swoimi PRZYJACIÓŁMI z Pistons' którzy cały sukces opierają na Iverku, który jest owecem jednego z najobrzydliwszych tanków w historii simki)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

no to pls

tylko Magic -> nikt z s5 nie jest efektem tanku (gdzie magic nigdy nie tankowali dobrowolnie - jedynie przez 2 sezony byli tak słabi że faktycznie wybierali wysoko...dobre kilkanaście sezonów temu!)

Martin -> wzięty po drafcie jako osłoda do kontraktu Stojakovica (oddałem coś spadającego za to)

Smith -> słynna wymiana za Webbera

Perkins -> podpisany z FA

Kirilenko -> słynny blockbuster sprzed roku

Blake -> wynik końcowy kilku trejdów

 

KULTURA ORGANIZACJI!

(zresztą porównaj ze swoimi PRZYJACIÓŁMI z Pistons' którzy cały sukces opierają na Iverku, który jest owecem jednego z najobrzydliwszych tanków w historii simki)

A Webbera to skąd żeś wziął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Z reguły nie wspieram zespołów zbudowanych na mocnym tanku. LeBron i Howard w jednej drużynie to wypaczenie :P

To już wolę wspierać dopingiem Kevina Martina!

Powiedziałbym, że nie, bo ogólnie lubimy się z koladerem, ale w sumie niedawno chciał odchodzić przez mnie z BeGM.

Też go krytykowałem za tankowanie :P

Po prostu jak się jest słabym w wymianach to pozostaje tank (beGM). Tu jestem słabym gmem, gdzie połowa z was zrobiłaby już z Memphis majstra.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlaKB napisał:

A Webbera to skąd żeś wziął?

Z sezonu gdzie najlepszymi graczami Magic byli Payton i Schrempf? Tam nie było mrożenia nikogo (Schrempf to chyba wtedy odpalił słynny 20 ppg sezon po którym dałem mu jeden z gorszych kontraktów ever)

 

Z resztą cyferek się nie oszuka

Pistons '21: 67-15

Pistons '22: 15-67

Pistons '23: 60-22

 

Obrzydliwość!!!

Spytajmy ekspertów w tej dziedzinie: @MarcusCamby @Alonzo jak oceniacie powyższe zestawienie historycznego W/L Pistons?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.