Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, SlaKB napisał:

W Trailblazers świetna robotę robił @Xamel i duet Olajuwon-Thomas, później jeszcze przez chwilę @Stromile ich prowadził i zaatakował z duetem Jordan-Ewing

Jedna sprawa to efekt Shaqa, a druga to taka, że jednak trzeba docenić, że ten Shaq zawsze miał bardzo dobry support, już od rookie season. Jak pokazują ostatnie lata bez mocnego supportu nic by nie ugrał więc tu należą się brawa @RDG2

co do tych ptb 😆 tak sobie myślałem że nie może być żeby to była robota @Qcin_69 😛 

a co do sixers to i tak czapki z głów, shaq shaqiem ale z tego co ja tu jestem to kolega @RDG2 , wpadnie z dwa razy na sezon i i tak wiekszosc wyjaśnia, skład i budzet zawsze pod kontrolą, zgarniecie Kobasa, wyrwanie Kitelsa w sumie za grosze, ktore mi wszystko popsuło 😭😛 Shaq sam roboty nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, elwariato napisał:

Shaq sam roboty nie robi

Tia. Tam obok Shaqa zawsze byl Comegys (i to duo przez ich wszystkie mistrzowskie lata bylo zdecydowanie najlepszym duetem wysokich w lidze) + 2 graczy na poziomie all-star (w pierwszym 3peacie Mills i Harden a potem w 5peacie Humphries i Barkley) i jakies soldniaki na uzupelnienie (Wilkins, Cassell, Horry itd).

Dopiero pojscie za fanowskimi instynkatmi (chec polaczenia w simce prime Shaqa i prime Kobasa) zakonczylo dynastie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

Tia. Tam obok Shaqa zawsze byl Comegys (i to duo przez ich wszystkie mistrzowskie lata bylo zdecydowanie najlepszym duetem wysokich w lidze) + 2 graczy na poziomie all-star (w pierwszym 3peacie Mills i Harden a potem w 5peacie Humphries i Barkley) i jakies soldniaki na uzupelnienie (Wilkins, Cassell, Horry itd).

Dopiero pojscie za fanowskimi instynkatmi (chec polaczenia w simce prime Shaqa i prime Kobasa) zakonczylo dynastie ;)

Comegys zawsze jako center, a Shaq jako pf? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

Dopiero pojscie za fanowskimi instynkatmi (chec polaczenia w simce prime Shaqa i prime Kobasa) zakonczylo dynastie

To chyba nie były fanowskie instynkty. Po prostu Kobe był najlepszym graczem na rynku i Sixers wykorzystali swój kosmiczny win rating, by go podebrać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Alonzo napisał:

Qrcze.. Jak się tak czyta Wasze podsumowania dokonań historycznych poszczególnych teamów i GMów, to aż człowiek żałuje, że wcześniej się tą Simką nie zainteresował.. :) 

TO MOZE TERAZ DROGIE DZIECI CHCECIE POSLUCHAC O OSIAGNIECIACH WIELKICH MAGIC I ICH SLYNNEGO GMA? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, julekstep napisał:

TO MOZE TERAZ DROGIE DZIECI CHCECIE POSLUCHAC O OSIAGNIECIACH WIELKICH MAGIC I ICH SLYNNEGO GMA? xD

To ta z Okurem na pg? 

4 godziny temu, julekstep napisał:

 

To juz wiemy gdzie idzie Okafor :P

Bingo :)

Hibbert to przyszły Okafor, swietny talent, juz teraz A+ obronca, i nie partoli osobistych w kluczowych momentach. Do poprawy zbiorka, ale to kwestia czasu z potenchalem 82.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

Hibbert to przyszły Okafor, swietny talent, juz teraz A+ obronca, i nie partoli osobistych w kluczowych momentach. Do poprawy zbiorka, ale to kwestia czasu z potenchalem 82.

Wszystko zależy od campów. Może być nowy Okafor, a może być nowy Magloire, któremu ze względu na wiek trzeba będzie dać kontrakt ala Lou Williams/Ersan Ilyasova.

Za potencjał się słono płaci, a rozwój to loteria.

Shaq schodzi z prime, a Okafor jest obok Al Jeffersona najlepszym wysokim w lidze i to wciąż młodym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Shaq schodzi z prime, a Okafor jest obok Al Jeffersona najlepszym wysokim w lidze i to wciąż młodym.

Josh Smith zasmial po przeczytaniu tego posta.

42 minuty temu, Krzemo napisał:

Opowiedz o kontrakcie Detlefa Schrempfa, proooosimy! 

To jest straszna historia. Nie zasnelibyscie po niej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki suche punkty +/- 8 najlepszych drużyn w regularze:

1. Magic +14,8 (miazga..)

2. Pistons +7,5

3. Grizzlies +5,2

4. Heat +4,8

5. Mavs +4,0

6. Wolves +3,9

7. Spurs +3,6

8. Nuggets +3,6

i chyba wyłapałem jeszcze jedną ciekawą prawidłowość, ale będę to mógł zweryfikować dopiero po kolejnym sezonie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Wszystko zależy od campów. Może być nowy Okafor, a może być nowy Magloire, któremu ze względu na wiek trzeba będzie dać kontrakt ala Lou Williams/Ersan Ilyasova.

Za potencjał się słono płaci, a rozwój to loteria.

Shaq schodzi z prime, a Okafor jest obok Al Jeffersona najlepszym wysokim w lidze i to wciąż młodym.

Okafor z Howardem i Big Alem to top. Tylko Emeka mimo świetnych umiejętności defensywnych nie ma niestety takiego impaktu jak Jefferson. Świetny center, ale nie wiem, czy gracz o takim profilu może być równie swietnym franchise playerem. Co do Hibberta, to jest bardzo podobny do Okafora na tym samym etapie rozwoju (2gi sezon w lidze - akurat wtedy mniej wiecej przejąłem Spurs).

No ale clue tej wymiany jest jednak Rudy Gay. Na nim chcę budować, a co do Magloire, to w zeszłorocznych PO niewiele ustępował Emece - napsul mnóstwo krwi.

Uważam, że wymiana w-w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.