Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2020/2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Matko jedyno rzadko mi się zdarza wyłączyć mecz w połowie 2 kwarty ale takie coś miałem wczoraj na meczu Knicks-Thunder

@Eld

Oni mają taki szpital czy po prostu idą w ostry tank, Niektórych zawodników nawet nie kojarzyłem jak tego Browna. Poku w s5 to też raczej ostry tank bo on nie ma prawa bytu przeciw starterom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Matko jedyno rzadko mi się zdarza wyłączyć mecz w połowie 2 kwarty ale takie coś miałem wczoraj na meczu Knicks-Thunder

@Eld

Oni mają taki szpital czy po prostu idą w ostry tank, Niektórych zawodników nawet nie kojarzyłem jak tego Browna. Poku w s5 to też raczej ostry tank bo on nie ma prawa bytu przeciw starterom.

Mają szpital to raz. Hill ma coś z kciukiem. Ty Jeromoe dopiero wrócił po dość długiej przerwie, a no i Diallo wysłali precz. Ariza powiedział, że ma wyjebane i w OKC grał nie będzie. Jedynie Al pokazuję klasę i widać, że jest z drużyną. Poku zagra jeden znośny mecz na 7 tragicznych, SGA ma lekkie problemy z kolanem co mu nie przeszkadza notować chorych cyfr, a Moses zajebiście pokazał się w G-L więc dostał swoją szansę. 

Niestety przy takich tuzach ligowych jak Cavs, Pistons czy Wolves na ostry tank nie ma szans :(. Skończymy pewnie z #4 - #6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie idzie im to tankowanie. Grają back2back z teoretycznie walczącymi Grizzlies, sadzają prawie całe starting five z powodu wyimaginowanych urazów, dają Poku lejce, żeby ich prowadził w stronę Cunninghama, a ten gra najlepszy mecz w życiu i ich prowadzi do spektakularnego comebacku w 4Q. Nie wiem co mu zrobili w Orlando, ale to jest inny Poku, bardziej pewny siebie, robiący przewagi w ataku i nie bojący się aż tak kontaktu. Dalej czasem robi na parkiecie więcej niż potrafi, ale widać, że służy mu wychodzenie w pierwszej piątce. Lepiej wchodzi w mecz i nie czuje takiej presji, kiedy ma obok siebie lepszych od siebie graczy. Wiadomo, że prędko nie powtórzy takiego meczu, a sami Thunder wymyślą zaraz jakąś kontuzję SGA, żeby zmierzać we właściwym kierunku, ale ja to osobiście rozumiem. Jak się uda wskoczyć do bottom 5, to pewnie będą ustawieni na lata z tą ilością picków i fajnymi prospectami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, karpik napisał:

Śmiesznie idzie im to tankowanie. Grają back2back z teoretycznie walczącymi Grizzlies, sadzają prawie całe starting five z powodu wyimaginowanych urazów, dają Poku lejce, żeby ich prowadził w stronę Cunninghama, a ten gra najlepszy mecz w życiu i ich prowadzi do spektakularnego comebacku w 4Q. Nie wiem co mu zrobili w Orlando, ale to jest inny Poku, bardziej pewny siebie, robiący przewagi w ataku i nie bojący się aż tak kontaktu. Dalej czasem robi na parkiecie więcej niż potrafi, ale widać, że służy mu wychodzenie w pierwszej piątce. Lepiej wchodzi w mecz i nie czuje takiej presji, kiedy ma obok siebie lepszych od siebie graczy. Wiadomo, że prędko nie powtórzy takiego meczu, a sami Thunder wymyślą zaraz jakąś kontuzję SGA, żeby zmierzać we właściwym kierunku, ale ja to osobiście rozumiem. Jak się uda wskoczyć do bottom 5, to pewnie będą ustawieni na lata z tą ilością picków i fajnymi prospectami. 

Miałem właśnie w podobnym tonie pisać, że niech ktoś powie Thunder, że tankowanie to w drugą stronę tabeli, a nie, że nam brakuje 2W do play-in.

Co do Poku to już drugi mecz po Orlando się ładnie pokazał. Taki system zero-jedynkowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 13:54, Eld napisał:

Atletyczny potwór kompletnie bez rzutu z podejrzanie niskim bbiq.

wiem, ze to mala probka, ale poki co, to ja tego 'podejrzanie niskiego' iq nie widze. typ bdb czyta defensywe, ma dobry pace (nie inicjuje szalonych akcji na 'hurra'), dobrze sie ustawia przy bronionej tablicy. chyba ze to 'efekt caseya', czyli kolejny case (nomen omen), gdy grajek po paru treningach u nas opanowuje te trudna umiejetnosc, jaka jest myslenie 😁... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kcp78 napisał:

wiem, ze to mala probka, ale poki co, to ja tego 'podejrzanie niskiego' iq nie widze. typ bdb czyta defensywe, ma dobry pace (nie inicjuje szalonych akcji na 'hurra'), dobrze sie ustawia przy bronionej tablicy. chyba ze to 'efekt caseya', czyli kolejny case (nomen omen), gdy grajek po paru treningach u nas opanowuje te trudna umiejetnosc, jaka jest myslenie 😁... 

Luz. Fluke. Jeszcze będziesz przeklinał choć wiadomo - chciał bym się mylić ale jak Thunder nic z niego w trzy lata nie wyrzeźbili to tym bardziej śmiem wątpić czy Pistons się uda. Terrance Ferguson vel "nie mam ramy ale zagram na SF" to ten sam rocznik co on, acz wybrany rok wcześniej już jest poza ligą na ten moment. Diallo imo jest następny w kolejce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ignazz napisał:

To gdzie on się wychował jak igły nie widział. 

W Kanadzie.

Shaivonte Aician Gilgeous-Alexander to ułożony chłopak bez tatuaży i wychowany w Toronto. Nie jest weganem, to chrześcijanin, a jego hobby to rysowanie. Reklamuje marki Converse i Louis Vuitton.

A poniżej link do video z jego logiem:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Eld napisał:

Widać kto jest prawdziwym die hard fanem :(. Widzę to też na profilach OKC na fejbuku gdzie z kilkunastu komentarzy dziennie są może dwa, może trzy. Na zagranicznych profilach Thunder za to jest nieustanna podnieta Poku i jak mi ze parę razy dziennie na tablicy nie wyskoczy to się zastanawiam czy neta mam podłączonego. 

A w temacie to smutno mi tam samemu. Wpadajcie czasami! Co do picków to tank ruszył pełną gębą, choć nie ma co ukrywać, że jak się Wolves i Rockets nie wezmą za siebie ( nie zaczną wygrywać ) to pozostaje liczyć na farta w loterii. Wszystkie drużyny grające o coś w tym sezonie cieszą się niezmiernie, że mają OKC na tapecie. W zasadzie do końca RS mamy tylko jeden mecz z bezpośrednim rywalem do wysokiego picku - Pistons. Niby jeszcze Beal i spółka dwa razy na tapecie ale Ci nie sprawiają wrażenia, że mieli by się poddać.

A ten wasz trzycyfrowy lider to ma już nowy kontrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.