Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

Coś nabijanie tego bilansu na spokojne top 5 nie idzie póki co tak gładko. Bilans niby 2, ale od nr 6 dzieli ich liczba rozegranych spotkań. Liderzy muszą grać grube minuty, a i to nie gwarantuje zwycięstw. Nim zbudują komfortową przewagę nad resztą, solidnie się namęczą, a oby się nie połamali. Ale jaka radosna koszykówka jest za to. Ostatnie mecze to średnia w okolicach 126pkt. Nawalanka jak na podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły meczyk ISO GANG. Kyrie to całkiem niezły koszykarz jak mu grafik pozwala. Fajnie, że w wolnych chwilach potrafi znaleźć czas i zaserwować takie występy publice. Szanuję.

tdxrbzdczve61.jpg?width=640&height=581&c

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andy13 napisał:

Co do Irvinga

 

Ja pi****le jaki debilny tweet i to pod wieloma względami. Przed przerwą robił 27-6-5 50% 42% za 3.

Tak jakby to miało jakieś znaczenie ile teraz rzuca punktów, a ile wcześniej jeśli faktycznie zmaga się z depresją czy innymi problemami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ignem-feram napisał:

KD to zawsze taki smutas? Wygląda jakby za karę na tej fotce stał.

Pytasz jakby to mój kolega był. Na e-nba tylko @mayor ma za ziomusiów koszykarzy nba. Ja jestem zwykłym pionasem przy nim.

No, ale mam specjalnie dla Ciebie zadowolonego KD. Uśmiechnięty i szczęsliwyy bo to jeszcze okres przed latami gry z Westbrookiem. Po tym psycha siadła.

large960_blur-e48ebd5cfed8fe6acb08a93d89

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

Tak juz mają c najwięksi . Tim Duncan też się nigdy nie uśmiechał. Robił to za niego Manu

Tim dla wielu to jakiś oksymoron. Geniusz koszykarski ale młodzi nie pamiętają jego quada, a DD i ten wyraz twarzy, który nic nie zdradza.

Nicolas Cage vs Tim Duncan.

Nie ma uja. Nie ogarniesz co czują lub co myślą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd

On już w nocy jak schodził z parkietu to pieprznął butelką wody i było widać złosć i frustracje

Ogólnie mecz mu średnio szedł bo on miał 5 fauli na  początku 3 kwarty i dlatego w ogóle był na ławce a nie na parkiecie. Bez niego to obrona pomalowanego w Nets to żart. Harden musiał sporo bronić Lowrego co nie kończyło się jakoś dobrze. Wprawdzie Luwawu grał całkiem nieźle. Harris i Brown też całkiem nieźle ale Irving tą drugą połowę miał naprawdę kiepską . I Brooklyn poległ kolejny raz.. Tam nadal jest sporo do ustaiwenia bo wciaż zbyt często to jest gra na zasadzie 1 gra pozostała dwójka się przygląda

Np Nets wciąż ma akcje gdzie np Jeff kozłował podawał do kolegów i przez całe 15 sekund akcji Harden ani razu nie dotykał piłki Sam Harden nadal wygląda na spasionego grubaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.