Skocz do zawartości

[WCF]: Los Angeles Lakers (1) - Denver Nuggets (3)


Lucas

Kto w finale?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w finale?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.09.2020 o 10:30

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

No Lakers mają pewnie największy fanbase w lidze, więc nie dziwi mnie to, że ich fani tak uważają.

No ale niesamowicie mnie rozbawiło, że wyciales mój cytat, gdy broniłem graczy Lakers i robisz z tego jakaś dziwna wypowiedź o gwizdkach XD

No, a mnie niesamowicie bawi jak ludzie w tym ty po g1 pisali, że gwizdki faworyzowały Lakers, a po dwóch następnych meczach gdzie Denver zyskuje dużo więcej cisza i pisanie o liczebności fanbase'u. Narracja musi się zgadzać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

to jest nic -> mnie zachwyca że on udowadnia to że ja 'płakałem i psioczyłem' wrzucając Twoje cytaty

❤️❤️❤️

LAKERS NATION FTW!

16>0.

Za 50 lat może do czekacie się takiej liczby fanów. 

 

Sorka, ale już pierdolicie tak, że obrzydza cię Denver każdemu, kto by chciał im kibicować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

to jest nic -> mnie zachwyca że on udowadnia to że ja 'płakałem i psioczyłem' wrzucając Twoje cytaty

❤️❤️❤️

LAKERS NATION FTW!

Ja nic nie udowadniam mistrzu to tylko luźna gówno gadka rozpoczęta od tego, że nazwałem twojego idola floperem i nie udźwignąłeś tego, a potem jedziesz tym swoim utartym schematem "dyskusji" pisząc prześmiewczo i zgrywając cwaniaka.  

Pączek nation FTW ❤️ troszkę obiektywności i mniej hipokryzji i może jakoś się będzie dało Was czytać, a ja pozostanę przy tym, że Jokic miał zacne flopiki wczoraj i sędziowanie przez dwa ostatnie mecze mocno pod Denver.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Za 50 lat może do czekacie się takiej liczby fanów. 

 

Nie pracuje w dziale marketingowym Denver i nie płacą mi za zdobywanie nowych fanów, więc jakoś mniejszy fanbase niż Lakers mnie boli.

I patrząc na piłkę i częste komentarze innych fanów Lecha i Manchesteru United to cieszy mnie, że choć Denver ma mały fanbase z zespołów, które wspieram.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nie pracuje w dziale marketingowym Denver i nie płacą mi za zdobywanie nowych fanów, więc jakoś mniejszy fanbase niż Lakers mnie boli.

I patrząc na piłkę i częste komentarze innych fanów Lecha i Manchesteru United to cieszy mnie, że choć Denver ma mały fanbase z zespołów, które wspieram.

Nie chodzi o Ciebie, a post tego JulkoZjeba, który kolejny raz krytykuje inny fanbase niż jego, zapominajac o wielu kwestiach np neoetykiety, albo wręcz prowokujac fanów np Lakers jak powyżej. 

Dla fana teamu, który już żegnał się 2x z PO w tym roku i przegrywa dalej to jest conajmniej śmieszne i gówniane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Ogładanie bólu dupy osobliwości pokroju ttr czy KeepitDirty będzie wspaniałym przeżyciem ❤️❤️❤️ 

Dla mnie Denver to TOP2 zespołów w lidze i jak przejdą Lakers to żadnego bólu dupy nie będę miał. Ból dupy mam jak czytam takich allstarów forumowych jak Ty wyśmiewających na lewo i prawo co drugą osobę bo nie potrafisz udźwignąć tego, że Jokic sobie poflopował wczoraj i wklejasz mi link do flagrant1 z Lebronem. Nie każdy o twoim idolu będzie pisał w samych superlatywach mimo, że to zajebisty grajek i przyjemnie się ogląda to jak gra w basketa.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ttr napisał:

Dla mnie Denver to TOP2 zespołów w lidze i jak przejdą Lakers to żadnego bólu dupy nie będę miał. Ból dupy mam jak czytam takich allstarów forumowych jak Ty wyśmiewających na lewo i prawo co drugą osobę bo nie potrafisz udźwignąć tego, że Jokic sobie poflopował wczoraj i wklejasz mi link do flagran1 z Lebronem. Nie każdy o twoim idolu będzie pisał w samych superlatywach mimo, że tak zajebisty grajek i przyjemnie się ogląda to jak gra w basketa.

k**** NIE UDŹWIGŁEM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ttr napisał:

Dla mnie Denver to TOP2 zespołów w lidze i jak przejdą Lakers to żadnego bólu dupy nie będę mia

O widzisz, będę miał to samo z Lakers jak to oni awansuja xD To znaczy to jest overall najbardziej nielubiana przeze mnie organizacja w lidze, ale jako fan LeBrona jego ewentualne mistrzostwo i kolejne punkty w GOAT Race będą miłym pocieszeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym coś może napisał ale obawiam się ze dowiem się ze nie udzwignalem presji pierwszego sezonu na rybach spurs od dwóch dekad i się przyczepiłem do gwizdków w G#1. Tymczasem o ile nieznośne było w przekroju CALEGO MECZU gwizdanie wtedy to teraz już mamy takie so so błędy. 
zastanawia mnie coś innego. Dlaczego tak agresywnie idzie teraz bezpośrednio po meczu w plecy?

 

mam prośbę  ustaw sobie 5:13 w filmiku niżej  

 


 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ignazz napisał:

zastanawia mnie coś innego. Dlaczego tak agresywnie idzie teraz bezpośrednio po meczu w plecy?

Pytałem Cię w poniedziałek po g2 jako eksperta od sędziowania w meczach Lakers jak to oceniasz więc jak to po meczu w plecy ?

W dniu 19.09.2020 o 12:31, ignazz napisał:

Gwizdki były koszmarne i mimo potężnej różnicy punktowej były niepotrzebnym bonusem świetnej tego dnia ekipy lakers 

Rozumiem teraz mamy takie so so błędy gdzie czyste bloki to FT dla Joka, Kuzma rzucający z obrońcą pod pachą to nie jest and1, Howardowi nie pozwalają na nic fizycznie, a PJ Dozier i Grant mają większy star bonus od Lebrona. W g1 za to były koszmarne błędy i pomoc dla Lakers mimo, że to pryszcz w porównaniu z tym jak wychodzi bilans gwizdania w tych trzech meczach.

Bardzo sympatyczna i obiektywna ocena tego jak sędziowana jest ta seria. Nie zawiodłeś mnie bo przecież nie spodziewałem się, że w drugą stronę napiszesz to samo. Dlatego warto się odnosić do takiego pieprzenia głupot i budowania fałszywej narracji. Przynajmniej potem wiadomo kto czym się kieruje.

 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świecie idealnym wszyscy są równi a wyrobnik tak samo ważny dla sędziego jak gwiazda z topu. Tymczasem Liga dawno już inaczej do tego podchodzi. To swoisty kodeks św pamięci D Sterna. Nie widzisz różnicy w kwestiach wygwizdania dosyć szybko dwóch najważniejszych graczy Denver w G1 gdzie faule były przy dosyć dyskusyjnych sytuacjach szybko gwizdanie ze nie zderzyłem z otwieraniem drugiego piwa vs gwizdek przeciw graczom o dużo mniejszym znaczeniu dla zespołu i to w sytuacji np. bloku gdzie wiele widziałem błędnych gwizdków.

niby jakość gracza i jego ranking nie powinny tu mieć nic do rzeczy ale przecież star bonus istnieje tak samo jak zjawisko fali w  Ludziach Honoru  🤫

Nie twierdze ze tam były dobre gwizdki ale ja pisze o czymś innym niż liczenie błędów w skali 1:1. Na dzień dzisiejszy obiektywnie patrząc to Denver jest lepszym zespołem w tej serii ( nie twierdze ze ogólnie tylko teraz) i chyba sędziowie to widza ( flow gry )  plus dodatkowo sędziowie czasem maja taka tendencje do „oddawania gwizdków” w druga stronę co jest takim naturalnym choc mało PROFESJONALNYM odruchem. 
wiec mimo błędów po obu stronach inaczej odbieram wygwizdanie gwiazd gdzie widać było szczególnie u Joka ze mu sędziowie praktycznie zakazali twardej gry do czasu odwrócenia choragiewki gdy był zagrożony 6 gwizdkiem ( wtedy dziwnie już mu pozwalano na dużo więcej ) a inaczej odbieram takie punktowe błędy w g#3 czy dużo równiejsze gwizdanie mimo wszystko w G#2

 

i nie chodzi mi teraz o to ze ktoś wklei dwie akcje błędne tylko chodzi mi o systemowe antygwizdanie gdzie zabito flow gry jednego z zespołu. 
 

lakers zespół oparty na gwiazdach oczywistym jest ze będzie korzystał ze star bonusu. Przeciwko wyrobnikom takim jak White Anderson Nurkic czy Aminu to zawsze przejdzie. Gorzej jak dysproporcje zaczynaja się w gwizdaniu przeciw równie świetnym nazwiskom. Bad call vs Howard? Trzeba z tym żyć. Tym bardziej ze sędziowie maja swoje sympatie i antypatie ( to bardzo nieprofesjonalne jest) i Howarda czy Kuzmy mogą nie lubić. 
 

powtorze ... nie jest to idealny świat i te moje tłumaczenie jest d alekie od idealnej pracy sędziego ale zawsze tak było ze raczej gwiezdna faul jakiemuś Mutombo vs Shaq czy Diengowi vs Hardenowi. Trzeba z tym żyć i ekipy bez superstara musza z tym żyć. 
 

moje oburzenie tyczyło się tej wyjątkowej sytuacji gdzie wygwizdano łatwo gwiazdy przeciwnika bez wyraźnego powodu mieszając się w jakość widowiska i mocno wpływając na otwarcie serii. Tej niesprawiedliwości już nie rozumiem. Liga chroni biznes dlatego gwiazdy chroni. Stad nikt nie wziął się rzetelnie za akcje pana Hardena. Zabiłoby to widowisko. 
 

efit: oglądam sobie powtórkę. 
i widzę tam brak tez gwizdków przeciw Denver. 
Jok w trakcie walki o pozycje W końcówce 1Q był dwukrotnie faulowany przez Davisa i porownujac to do G1 mogłoby być tak ze AD mógłby usiąść za faule gdyby były takie jak wtedy vs Jok. Bardzo podobny ciężar gatunkowy w kontaktowej akcji podkoszowych. W poczatku 2Q Śliwka tez faulu nie dostał. Wyraźnie poszła dyrektywa aby mniej gwizdać gwiazdom w tych akcjach podkoszowych.  
dodatkowo Denver zrobiło poprawkę w jednym aspekcie:

sedziowe maja teraz tendencje do puszczania akcji i przy faulu trzeba po prostu mieć widoczna stratę i bardziej zaakcentowany kontakt. Było takich pare akcji bez gwizdka stad Jok na początku 2Q i Monte pod koniec jako kontynuacja faulu po prostu się wywracają. Aby sędziowie musieli tego gwizdka użyć  ( w obu gwizdkach jumper z boku Joka i nadepnięcie na nogę przez KCP Monte) były późne gwizdki gdy gracz się wyłożył. Fiopem bym tego nie nazwał tylko cwanym zagraniem. Z drugiej strony pisaliście o braku faulu na Kuzmie czy błąd z Howardem obaj wcześniej coś tam w pierwszej połowie wrzeszczeli do sędziów wiec nie zdziwię się jak był to jakis rewanż pasiaków? Czy to profesjonalne? Oczywiście nie. Ale jak pisałem inaczej odbierasz brak gwizdka vs pyskaty roles a inaczej vs obie gwiazdy. Moim zdaniem liga nakazała mniej gwizdków.  
Murray pod koszem obie akcje około 2m do końca 2Q tez był brak gwizdka ( faul Davisa i Hoearda) wiec niesprawiedliwi jesteście wyciągając tylko akcje vs lakers 

 

dali grać a błędów trochę było w obie strony 

zobaczcie 38 s do k 2Q i faule Davisa na tym rzucającym tęcze Joka dobrze ze nie gwizdali z duchem gry. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

O widzisz, będę miał to samo z Lakers jak to oni awansuja xD To znaczy to jest overall najbardziej nielubiana przeze mnie organizacja w lidze, ale jako fan LeBrona jego ewentualne mistrzostwo i kolejne punkty w GOAT Race będą miłym pocieszeniem ;)

To ja mam dokładnie tak samo z Lakers i LBJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g1 - kibice Lakers śmieją się z pretensji o brak gwizdków dla Nuggets

g 2-3 - kibice Lakers nie rozumieją dlaczego ich żale o gwizdki każdy ma w dupie

imo ostatnie dwa mecze bardzo równo gwizdane, to, że Jok dostał w końcu jakiś starbonus to jest nowość a nie norma

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

g1 - kibice Lakers śmieją się z pretensji o brak gwizdków dla Nuggets

g 2-3 - kibice Lakers nie rozumieją dlaczego ich żale o gwizdki każdy ma w dupie

imo ostatnie dwa mecze bardzo równo gwizdane, to, że Jok dostał w końcu jakiś starbonus to jest nowość a nie norma

Przeciwko Zubacowi też już dostawał. Liga zaczyna doceniać Wielkiego Joka, a może i przez te Playoffs wreszcie Jamal trochę się na bonusy zalapie, bo generalnie dość rzadko jest na linii jak na ten jego styl gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu na spokojnie meczu jeszcze raz mogę z czystym sumieniem napisać ze narzekanie fanów lakers to żart na gwizdanie w G#3. 
 

do akcji wcześniejszych...

„.... oglądam sobie powtórkę. 
i widzę tam brak tez gwizdków przeciw Denver. 
Jok w trakcie walki o pozycje W końcówce 1Q był dwukrotnie faulowany przez Davisa i porownujac to do G1 mogłoby być tak ze AD mógłby usiąść za faule gdyby były takie jak wtedy vs Jok. Bardzo podobny ciężar gatunkowy w kontaktowej akcji podkoszowych. W poczatku 2Q Śliwka tez faulu nie dostał. Wyraźnie poszła dyrektywa aby mniej gwizdać gwiazdom w tych akcjach podkoszowych.  
dodatkowo Denver zrobiło poprawkę w jednym aspekcie:

sedziowe maja teraz tendencje do puszczania akcji i przy faulu trzeba po prostu mieć widoczna stratę i bardziej zaakcentowany kontakt. Było takich pare akcji bez gwizdka stad Jok na początku 2Q i Monte pod koniec jako kontynuacja faulu po prostu się wywracają. Aby sędziowie musieli tego gwizdka użyć  ( w obu gwizdkach jumper z boku Joka i nadepnięcie na nogę przez KCP Monte) były późne gwizdki gdy gracz się wyłożył. Fiopem bym tego nie nazwał tylko cwanym zagraniem. Z drugiej strony pisaliście o braku faulu na Kuzmie czy błąd z Howardem obaj wcześniej coś tam w pierwszej połowie wrzeszczeli do sędziów wiec nie zdziwię się jak był to jakis rewanż pasiaków? Czy to profesjonalne? Oczywiście nie. Ale jak pisałem inaczej odbierasz brak gwizdka vs pyskaty roles a inaczej vs obie gwiazdy. Moim zdaniem liga nakazała mniej gwizdków.  
Murray pod koszem obie akcje około 2m do końca 2Q tez był brak gwizdka ( faul Davisa i Hoearda) wiec niesprawiedliwi jesteście wyciągając tylko akcje vs lakers -dali grać a błędów trochę było w obie strony 

zobaczcie 38 s do k 2Q i faule Davisa na tym rzucającym tęcze Joka dobrze ze nie gwizdali z duchem gry”  

 

...... i raczej słusznej decyzji ligi aby nie gwizdać apteki doszło pare kolejnych gwizdków ( lub raczej braku ) przeciw Denver przy tym zrywie Lakers. Przecież jeden z przechwytów Rondo ( świetna końcówka) był z faulem po którym LBj zrobil kroki w sumie ;)

serio chłopaki. Obejrzałem luźno meczyk i tu ani grama promowania Denver nie było. Decyzja o nie gwizdaniu apteki pomogła najbardziej Davisowi który miał najwiecej akcji obronnych bez gwizdka ( słusznie moim zdaniem z duchem gry).

to ze Kuzma czy Howard trochę pokrzyczeli o brak tych gwizdków raczej wykazało ze chłopaki totalnie nie ogarniają co się dzieje na parkiecie i co robią sędziowie. A Ci po prostu dali grać aby gwiazdy nie miały po 5 fauli i 23 minuty z gry 

I mogę Wam obiecać ze obejrzałem mecz bez oceny nazwisk i moich sympatii a tylko zapisywałem numer zawodnika z danej akcji aby to opisać. Serio nic w tym wpisie nie miało za zadania umniejszać komukolwiek. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.