Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Największym zwycięstwem ukraińskiego trollingu w Polsce jest narracja o niepodległościowej walce UPA i wielowiekowych represjach mniejszości ukraińskiej w Rzeczypospolitej i tych bzdetach typu "oni walczo za nas". Ty akurat idealnie się w te szkodzącą Polsce narrację wpisałeś.  Tak więc nie dziwię się, że czarno czerwona szmata nie wywołuje u ciebie żadnych negatywnych emocji. Dobry, potulny piesek co będzie wiernie czekał w kolejce po eliksirek :)

Ja w prymitywną propagandę Pfizera, Rosji i Ukrainy nie wierzę. 

Proste. 

żaden trolling sceptyczny smutasku. jako Polak ciszę się jak jestem w zwycięskim zespole dlatego kibicowałem USA w Iraku Afganistanie a teraz Ukrainie. zwykły cynizmu i bezwzględność. ogólnie wolę jak giną Ukraińcy niż Polacy ale po twojej działalności i podobnego planktonu w internecie żałuje że to was nie bombardują ruskie kacapy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

 dlatego kibicowałem USA w Iraku Afganistanie a teraz Ukrainie. zwykły cynizmu i bezwzględność. ogólnie wolę jak giną Ukraińcy niż Polacy 

A jednak jest to cyniczny plan wykrwawienia Rosjan i Ukraińców opakowany w piękne słówka o współczuciu dla biednego ludu. Dla ciebie zabawa i ekscytacja cyferkami, a dla Ukraińców krwawa rzeź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

żaden trolling sceptyczny smutasku. jako Polak ciszę się jak jestem w zwycięskim zespole dlatego kibicowałem USA w Iraku Afganistanie a teraz Ukrainie. zwykły cynizmu i bezwzględność. ogólnie wolę jak giną Ukraińcy niż Polacy ale po twojej działalności i podobnego planktonu w internecie żałuje że to was nie bombardują ruskie kacapy 

 

4 minuty temu, Koelner napisał:

że to was nie bombardują ruskie kacapy 

Wszędzie kacapy!!!!!!!

Dam ci numer do ABW. Dzwoń i donieś o rosyjskiej siatce szpiegowskiej w Polsce, tu na forum. Zastanawiałem się kiedyś czy można być głupszym od Staszka Żaryna. Patrząc na Twoje wpisy, doszedłem do wniosku, że można. 

2 minuty temu, memento1984 napisał:

 i tak zle i tak niedobrze.

Przynajmniej przedstawiciele humanitarnego mocarstwa przestali udawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Ely3 jako coś pozytywnego wkleja link do filmiku oddziału odwołującego się do zbrodniczej ideologii

 

Ja wiem ,że Twoja wiedza historyczna jest na mega niskim poziomie skoro twierdziłeś ,że Węgry za 56 rok mają pretensje do Ukrainy niemniej może sprawdź sobie kto używał tych kolorów

Pewnie dla Ciebie tzw Czerwone berety to są ukryci komuniści. A może Start Gniezno jest orędownikiem jakiejś ideologii?

Wyjasnij mi na jakiej podstawie twierdzisz ,że na tym zdjęciu jest promowana ideologia?  Czym wg Ciebie jest czerwono czarna flaga dla Ukraińców?

ALe jeszcze raz pokaż jeden element tego filmu albo choć jeden okrzyk odwołujący sie do jakiejś idelogii poza wychwalaniem Ukrainy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DLT_Braddock napisał:

A jednak jest to cyniczny plan wykrwawienia Rosjan i Ukraińców opakowany w piękne słówka o współczuciu dla biednego ludu. Dla ciebie zabawa i ekscytacja cyferkami, a dla Ukraińców krwawa rzeź. 

dla Ukraińców to walka o wolność 

 

6 minut temu, DLT_Braddock napisał:

 

Wszędzie kacapy!!!!!!!

Dam ci numer do ABW. Dzwoń i donieś o rosyjskiej siatce szpiegowskiej w Polsce, tu na forum. Zastanawiałem się kiedyś czy można być głupszym od Staszka Żaryna. Patrząc na Twoje wpisy, doszedłem do wniosku, że można. 

nie pochlebiaj sobie. jesteś zwykły poleznyj idiot którego wykorzystuje trolling ruskich wiedzący gdzie znaleść ludzi o prymitywnych emocjach oraz niskim iq - jesteś idealnym reprezentantem oraz przykładem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

żaden trolling sceptyczny smutasku. jako Polak ciszę się jak jestem w zwycięskim zespole dlatego kibicowałem USA w Iraku Afganistanie a teraz Ukrainie. zwykły cynizmu i bezwzględność. ogólnie wolę jak giną Ukraińcy niż Polacy ale po twojej działalności i podobnego planktonu w internecie żałuje że to was nie bombardują ruskie kacapy 

ja wole zeby nikt nie ginal  i tak moglo byc w przypadku konfliktu usa -rosja na ukrainie  i  gdzie niby ci polacy mieliby ginac ?  i jakie korzysci mielismy z wysylania kontyngetow do iraku ?  korzysci z afafgnistanu ? jakie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mistrzBeatka napisał:

ja wole zeby nikt nie ginal  i tak moglo byc w przypadku konfliktu usa -rosja na ukrainie  i  gdzie niby ci polacy mieliby ginac ?  i jakie korzysci mielismy z wysylania kontyngetow do iraku ?  korzysci z afafgnistanu ? jakie ? 

do Afganistanu wysyłało wojska całe NATO a do Iraku m In też Ukraina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

 

Ja wiem ,że Twoja wiedza historyczna jest na mega niskim poziomie skoro twierdziłeś ,że Węgry za 56 rok mają pretensje do Ukrainy niemniej może sprawdź sobie kto używał tych kolorów

Pewnie dla Ciebie tzw Czerwone berety to są ukryci komuniści. A może Start Gniezno jest orędownikiem jakiejś ideologii?

Wyjasnij mi na jakiej podstawie twierdzisz ,że na tym zdjęciu jest promowana ideologia?  Czym wg Ciebie jest czerwono czarna flaga dla Ukraińców?

Swastyka jest symbolem słońca, a gest sieg heil to rzymskie pozdrowienie. Tak się dalej baw. Flaga czerwono czarna w rękach Ukraińców jest tylko i wyłącznie nawiązaniem do zbrodniczej działalności UPA. Nie baw się w jakieś propagandowe opowiastki o ludowych barwach albo wykorzystywaniu przez Strzelców Siczowych (choć ci też sporo pogromów mają na sumieniu) 

W 1956 roku w wykrwawianiu Budapesztu brały udział sowieckie jednostki z Ukrainy. Zobacz jakie. 

O historii poucza mnie gość który pisał że Wsi zorganizowaly Operacje "Samnum" (pisownia oryginalna ely3) 

10 minut temu, Koelner napisał:

 

nie pochlebiaj sobie. jesteś zwykły poleznyj idiot którego wykorzystuje trolling ruskich wiedzący gdzie znaleść ludzi o prymitywnych emocjach oraz niskim iq - jesteś idealnym reprezentantem oraz przykładem 

Wiesz, że powtarzana przez ciebie narracja o represjach polskich na mniejszościach narodowych to była sowiecka wersja historii wykorzystywana w propagandzie przez całą II RP i która skończyła się sowiecką napascia na polskie Kresy Wschodnie. 

Właśnie udowodniłem że jesteś ruską onucą. I pyk, komisja pis już postawiłaby ci zarzut. 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DLT_Braddock napisał:

 

Wiesz, że powtarzana przez ciebie narracja o represjach polskich na mniejszościach narodowych to była sowiecka wersja historii wykorzystywana w propagandzie przez całą II RP i która skończyła się sowiecką napascia na polskie Kresy Wschodnie. 

to nie jest propaganda tylko to są fakty. możemy sobie nazywać podbicie terenów w większości zamieszkane przez Ukraińców wyzwolenie czy zajęciem lub jak chcesz to zagrabienie tych terenów to był zwykły podbój, w dodatku obietnice odnośnie nadania większych praw mniejszości ukraińskiej skończyły się na obiecankach. jesteśmy już zbyt dojrzałym emocjonalnie i zbyt bogatym oraz pewnym siebie narodem żeby nie mówić o czarnych stronach historii. nie bądźmy jakimiś Serbami czy hołotą z Rosji 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Swastyka jest symbolem słońca

Widzisz tam swastykę? Albo choć jeden symbol UPA?

 

18 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Flaga czerwono czarna w rękach Ukraińców jest tylko i wyłącznie nawiązaniem do zbrodniczej działalności UPA.

Wg kogo? Ciebie? Czy samych Ukraińców? Pytałem się Ciebie byś pokazał dowód gdzie na tym filmie ktoś wychwala ideologię inną niz niepodległość Ukrainy.

Potrafisz pokazać choć jeden dowód czy będziesz się dalej kompromitował. To forum nie służy leczeniu Twoich kompleksów . Nie obchodzi mnie jak Ty coś odbierasz ale udowodnij swoje słowa.

Więc jeszcze raz - Wykaż gdzie na wrzuconym przeze mnie filmie ktoś nosi symbole UPA, wychwala UPA

Bo może Ty jesteś pseudo patruotą który jest dumny z Serba i pluje na własny kraj ale inni ludzie na szczęscie pojmują patriotyzm inaczej

Wyjedź do Serbii skoro z nich jesteś dumny bo patriotą Ciebie się nie da nazwać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

to nie jest propaganda tylko to są fakty. możemy sobie nazywać podbicie terenów w większości zamieszkane przez Ukraińców wyzwolenie czy zajęciem lub jak chcesz to zagrabienie tych terenów to był zwykły podbój, w dodatku obietnice odnośnie nadania większych praw mniejszości ukraińskiej skończyły się na obiecankach. jesteśmy już zbyt dojrzałym emocjonalnie i zbyt bogatym oraz pewnym siebie narodem żeby nie mówić o czarnych stronach historii. nie bądźmy jakimiś Serbami czy hołotą z Rosji 

Spadaj kacapie. Won za Don. 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał:

Widzisz tam swastykę? Albo choć jeden symbol UPA?

 

Wg kogo? Ciebie? Czy samych Ukraińców? Pytałem się Ciebie byś pokazał dowód gdzie na tym filmie ktoś wychwala ideologię inną niz niepodległość Ukrainy.

Potrafisz pokazać choć jeden dowód czy będziesz się dalej kompromitował. To forum nie służy leczeniu Twoich kompleksów . Nie obchodzi mnie jak Ty coś odbierasz ale udowodnij swoje słowa.

Więc jeszcze raz - Wykaż gdzie na wrzuconym przeze mnie filmie ktoś nosi symbole UPA, wychwala UPA

Bo może Ty jesteś pseudo patruotą który jest dumny z Serba i pluje na własny kraj ale inni ludzie na szczęscie pojmują patriotyzm inaczej

Wyjedź do Serbii skoro z nich jesteś dumny bo patriotą Ciebie się nie da nazwać.

 

W Polsce znaki swastyki,SS, sierpa i młota oraz czarno czerwona szmata były, są  i będą odbierane przez Polaków jako symbole zbrodniczych ideologii. I nie zmieni tego żadna ukraińska propaganda. Na Ukrainie mogą sobie machać tymi szatami i śpiewać tatko nasz Bandera do woli. Ja zareagowałem adekwatnie do sytuacji. Jakiś czas temu jak Ukraińcy grali mecz na stadionie Łks-u to wyraźnie usłyszeli ostrzeżenie od kibiców polskich. Wieszajcie sobie flagi narodowe, jakieś transparenty wymierzone w Putina ale jak tylko wywiesicie symbole jednoznacznie kojarzące się w Polsce z mordami na Polakach to będziemy interweniować. Uprawiaj tak dalej z Ukraińcami propagandę ale potem nie dziw się badaniom, w którym maleje sympatia do Ukraińców w Polsce. 

25 minut temu, ely3 napisał:

Widzisz tam swastykę? Albo choć jeden symbol UPA?

 

Wg kogo? Ciebie? Czy samych Ukraińców? Pytałem się Ciebie byś pokazał dowód gdzie na tym filmie ktoś wychwala ideologię inną niz niepodległość Ukrainy.

Potrafisz pokazać choć jeden dowód czy będziesz się dalej kompromitował. To forum nie służy leczeniu Twoich kompleksów . Nie obchodzi mnie jak Ty coś odbierasz ale udowodnij swoje słowa.

Więc jeszcze raz - Wykaż gdzie na wrzuconym przeze mnie filmie ktoś nosi symbole UPA, wychwala UPA

Czarno czerwona szmata nawiązuje do walk UPA, z których znaczna część ograniczała się do bestialskich mordach na kobietach i dzieciach. 

25 minut temu, ely3 napisał:

 

Wyjedź do Serbii skoro z nich jesteś dumny bo patriotą Ciebie się nie da nazwać.

 

Go Jokic!! Go Srbija. 

Komplement z twojej strony. 

14 minut temu, Koelner napisał:

tak to do twojej starej 

Rachoń już na tropie sowiecki propagandzisto :)

25 minut temu, ely3 napisał:

 i pluje na własny kraj 

Cytaty proszę. Operacja Samnum :) ja prdl! 

Żeby nie było, że wymyślam. 

"Stadion Króla to prawdziwy dom piłki nożnej . Nie tylko klubowej, ale i międzynarodowej. W najbliższym czasie swoje mecze na naszym stadionie rozegra reprezentacja Ukrainy. Przypominamy, że flaga narodowa, za którą krew przelewają Ukraińcy jest niebiesko-żółta. Wszelkie inne symbole, w szczególności czarno-czerwona flaga, która jest symbolem Bandery, nie będą tolerowane. Nie możemy zgodzić się, by w naszym domu, ani w naszym kraju czczony był zbrodniarz, który mordował Polaków i był odpowiedzialny za Rzeź Wołyńską. Będziemy stanowczo reagować na każdą próbę szargania dobrego imienia naszego narodu i braku szacunku do naszej historii "

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał:

zarno czerwona szmata były, są  i będą odbierane przez Polaków jako symbole zbrodniczych ideologii

To nie wybeiraj się na stadion Stali jak przyjedzie Start Gniezno bo będziesz tylko widział takie kolory. Albo jak przyjedzie Kolejarz Opole

 

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał:

Cytaty proszę.

Plujesz n a Świątek diopierdalając sie do tak głupich rzeczy jak uroda albo ze ma kolory Ukrainy bo chce wyrazić poparcie dla kraju zaatakowanego przez Putina

 

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał:

I nie zmieni tego żadna ukraińska propaganda.

Ale ja ci cały czas się pytam... Co ona oznacza dla Ukraińców a nie dla Ciebie. Powtarzam to forum nie służy leczenia Twoich kompleksów.

 

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał:

Na Ukrainie mogą sobie machać tymi szatami i śpiewać tatko nasz Bandera do woli.

Pytam ci się po raz kolejny . gdzie tam jest symbolika UPA? Albo wychwalanie UPA. Bo ogłosiłeś ,że mój wpis promuje ideologię. A jak Cię prosze bys to udowodnił to nie potrafisz tylko dajesz jakieś banały nie na temat

Poproszę Cię jeszcze raz. Gdzie na tamtym video ktoś wychwala UPA, ALbo gdzie jest tam symbol UPA

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał:

Czarno czerwona szmata nawiązuje do walk UPA,

Bo wg Ciebie to UPA pierwsza wprowadziła te barwy? I wg Ciebie ich flaga wyglądała jak ta na zdjęcie? Czyli wg Ciebie kibice Startu Gniezno promują Bandere bo mają flagi w takich kolorach?

 

@Gregorius

Cieżko mi powiedzieć bo dziś to jednak dużo jest info z mało wiarygodnych żródeł albo takich które wczoraj podawały info ,ze Rosjanie odcięli minami Blahodatne i poszła ofensywa a na filmach z wioski cisza i spokój

Ogólnie był tylko jeden film niby sprzed dwóch dni

Ale na tym filmie widać jak Rosjanie juz się wycofują. I to było dwa dni. Na tym filmie Rosjanie sa dokładnie w połowie drogi między wioskami i podobno Ukraina na ich plecach wjechała do Makariwki. Ale czy naprawdę jest terazz kontratak to trudno powiedzieć bo tak piszę Rybar a on sie już skompromitował dość przez ostatnie 2 dni pisząc bzdury o kontratakach. Podobno 11 nad ranem Rosjanie wjechali do Nieskuchne a tu masz film jak 10 uciekali spod Storożewe więc nie wiem jak niby by to mieli zrobić

Tak czy siak trzeba poczekać bo to co teraz fruwa po sieci to są absurdalne czasem rzeczy

Z drugiej strony zdjęcie satelitarne potwierdziły ,że Rosja wysadziła tamę na rzece i rzeka się bardzeij rozlała. Takie coś się robi by osłonić odwrót a nie by robić kontratak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest prawnie zakazana, ale czerwono czarna szmata  to szmata pod którą mordowano Polakow. Niebiesko żółta pewnie też. Teraz to ich barwy narodowe. OK, ale czerwono czarne dla mnie też jednoznacznie kojarzą się z UPA i banderowcami. Tych barw (zestawianych razem z ukraińskimi symbolami) powinno w Polsce się zakazać, tak jak swastyki i komuszych symboli.

@mistrzBeatka konflikt USA - Rosja??? Ruscy Alaske zaatakowali?? Czy Ukraine? Czy gdyby Rosja nie zaatakowała Ukrainy, to też byłaby wojna Rosji z USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.