Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, julekstep napisał:

i dziwnym trafem jest w tej 5ce lepszych rookies :P 

imho top 1 XD

45 minut temu, RappaR napisał:

Faktycznie. Duncan to taki c***owy gracz, strasznie cierpiał mając go w składzie :)

miałem na myśli jego okres samotnej gry bez TD, z Duncanem przecież już miał sukcesy, ale już jako secondary star 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polishllama69 napisał:

miałem na myśli jego okres samotnej gry bez TD, z Duncanem przecież już miał sukcesy, ale już jako secondary star 

No to bez Duncana miał 7 sezonów plus no zawsze kogoś na poziomie allstar miał i nienajgorszego trenera. Ogółem bez tragedii jeśli chodzi o zespół, wiadomo nie kariera na czyichś plecach jak Kobe, ale znowu - Jordan w jego sytuacji by miał jeden miś.

Ogółem miał dwa problemy - za słaby na bycie w top20 i za krótka kariera by to zrekompensować w inny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Ogółem miał dwa problemy - za słaby na bycie w top20 i za krótka kariera by to zrekompensować w inny sposób

imho tylko longevity i brak misia jako lider w niego uderzają, reszta raczej pozwalałby mu konkurować z innymi w top 20-30

myślę, że za 15-20 lat podobnie oceniany będzie Durant, który jako samiec alpha c***a zrobił i musiał grać obok gracza lepszego od siebie żeby wygrać mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Lubię Robinsona, ale on jest pod koniec top40. Popatrzcie u nas - poszedł pod koniec top20, a gramy tylko ostatnie 30 lat i liczymy peaki. 

Malone poszedł pod koniec top30, nie wiem, czy to dobry argument. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Malone poszedł pod koniec top30, nie wiem, czy to dobry argument. 

Poszedł za top30 ;)

Ale bardziej mi chodziło, że raczej nikt Robinsona nie da wyżej niż Ci, co poszli wyżej. Do tego Jabbar Bird Wilt Russell West i już ląduje za top20 bez rozmów o jakichś Malone, Barkley, Pippen, Walton etc.

Ogółem 35-40 max.

 

8 minut temu, eF. napisał:

może niech @Reikai wybiera, co? bo czekamy już dosyć długo...

 

7 minut temu, karpik napisał:

Wybieraj. Najwyżej se potem picknie.

Poczekajmy, ostatni pick, wytrwajmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BMF napisał:

Raczej ~top25. 

Lebron Jabbar Jordan Russell West

Duncan Kawhi Shaq Hakeem Bird

Garnett Dirk Magic Malone Barkley

Durant Curry Garnett Wade Kobe

Walton Robertson Wilt Erving Nash

 

Kolejność przypadkowa, ale te 25 imho bezdyskusyjnie nad nim. Do tego do dyskusji i myślenia grupka McHale, Chris Paul, Stockton, Giannis(tak - już), Miller, Moses, Thomas, Frasier, Ewing, Westbrook, Harden i pewnie kilka nazwisk pominąłem

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barkley ten sam tier, Kawhi ma za krótkie longevity, Walton - zdecydowanie naaaaah, Giannis - podobnie jak Kawhi. Robinson ma kilka regularów na poziomie topowych sezonów historycznie i mistrzostwo jako sidekick* - pewnie za kilka lat spadnie o parę miejsc (Kawhi, Giannis, Harden), w tym momencie trzeba mocno nie doceniać regularów w ocenie graczy, by mieć go w okolicach top40. On miał regulary na poziomie Giannisa z ostatnich dwóch sezonów.

* mamy trochę więcej statsów i jako past prime 34-latek po kontuzjach miał dalej impakt superstara (czołówki ligi), np. w playoffach '99 robił +35.1 on/off, w RAPM '00 był czwarty w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, julekstep napisał:

KAJ z gowna zrobil od razu legit PO team, robiac przy tym boxscore podobny do reszty (Wilt jest out of scope tu ofc - ale u niego box akurat zawsze troche klamal :P)

box Wilta niestety mało też mówi jak zajebistym obrońcą był a jego PHW no z 32W wjechała na poziom 46W i to pomimo posiadania takiego Arizina w skłądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, polishllama69 napisał:

box Wilta niestety mało też mówi jak zajebistym obrońcą był a jego PHW no z 32W wjechała na poziom 46W i to pomimo posiadania takiego Arizina w skłądzie

MIL KAJa to skok z 27 na 56 :)

SAS z D-Robem tez zrobili mega skok, ale tam razem z Davidem doszli jednak dwaj borderline all-starzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Barkley ten sam tier, Kawhi ma za krótkie longevity, Walton - zdecydowanie naaaaah, Giannis - podobnie jak Kawhi. Robinson ma kilka regularów na poziomie topowych sezonów historycznie i mistrzostwo jako sidekick* - pewnie za kilka lat spadnie o parę miejsc (Kawhi, Giannis, Harden), w tym momencie trzeba mocno nie doceniać regularów w ocenie graczy, by mieć go w okolicach top40. On miał regulary na poziomie Giannisa z ostatnich dwóch sezonów.

* mamy trochę więcej statsów i jako past prime 34-latek po kontuzjach miał dalej impakt superstara (czołówki ligi), np. w playoffach '99 robił +35.1 on/off, w RAPM '00 był czwarty w lidze. 

Kawhi gra już 8 sezon, ma 2 misie, 2 mvp finals.

Walton ma historycznie dobry sezon, jeden z najlepszych sezonów all-time pojedynczych.

Regulary, regularami, ale jak jednak Robinson ma jako lider wygrane 5 serii, to ciężko mi go dawać na poziom top25. Tym bardziej, że szybko zszedł jako sidekick, a Duncan w 98/99/00 to jednak nie jest poziom ~25 peaków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.