Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

Rozumiem ze duet o roboczej nazwie Wadic jest nie do ogrania, ale przeciez mozna powalczyc o 2gie miejsce.

drugie od końca to nie mój cel 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Co Wy tak z tymi rezygnacjami?

Rozumiem ze duet o roboczej nazwie Wadic jest nie do ogrania, ale przeciez mozna powalczyc o 2gie miejsce.

Trochę inne względy u mnie niż ot taki kaprys. Trochę mi brakuje skupienia ostatnimi czasy przez real life shit, stąd prośba aby mnie ktoś zastąpił abym Wam zabawy nie psuł,

Oczywiście nadal Kucio, BMF i Rappar mogą na mnie liczyć przy jakiejś tam moderacji ich ATFów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

drugie od końca to nie mój cel 😕 

z tymi drewniakami co ich tam masz (nawet nie sprawdzam, ale na bank słabiaki jakieś) to się nie dziwię że nawet tak wysoko nie mierzysz :P 

1 minutę temu, Eld napisał:

Trochę inne względy u mnie niż ot taki kaprys. Trochę mi brakuje skupienia ostatnimi czasy przez real life shit, stąd prośba aby mnie ktoś zastąpił abym Wam zabawy nie psuł,

e tam - fajna zabawa na odreagowanie

można nawrzucać ludziom pod przykrywką ich słabych picków a w rzeczywistości wyładować frustracje z rila :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

z tymi drewniakami co ich tam masz (nawet nie sprawdzam, ale na bank słabiaki jakieś) to się nie dziwię że nawet tak wysoko nie mierzysz :P 

ci słabiacy wygraliby każdy wyścig do KFC z Jokerem po czym wykupiliby cały mac przez glovo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

W 95 Ta seria poszła kilkoma possiesion, jedną z najbardziej wyrównanych serii ever

To była specyficzna seria, nie nazwałbym jej wyrównaną pomimo ostatecznego wyniku. Przede wszystkim jednak, skąd pewność, że Suns wygraliby dwie kolejne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obrony młodego Barkleya, pamiętam że na realGM ktoś obliczył on/off dla paru sezonów Sixers z 80s, ale nie pamiętam, jak w nich wyglądał Barkley. @lorak?

2 godziny temu, Jendras napisał:

Uważasz Manninga za takiego difference-makera?

Tak, był bardzo dobry (zwłaszcza z ławki w tamtych czasach), Suns do jego kontuzji mieli 36-10 pomimo tego, że Barkley i XXX opuścili łącznie 40 meczów, oni go podpisali na jakimś małym kontrakcie, bo chciał grać o tytuł. OK, mogliby mieć problemy przez matchupy w finałach, ale raczej swobodnie przeszliby Zachód, skoro ta seria z Rockets to właściwie rzut monetą (no dobra, nie aż tak, ale było blisko ;]).

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

 

e tam - fajna zabawa na odreagowanie

można nawrzucać ludziom pod przykrywką ich słabych picków a w rzeczywistości wyładować frustracje z rila :P 

I właśnie o to chodzi aby na nikim frustracji z rla nie wyładowywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polishllama69 napisał:

ci słabiacy wygraliby każdy wyścig do KFC z Jokerem po czym wykupiliby cały mac przez glovo :D 

pls -> tylko Barkley się może tu liczyć (chociaż buki też mu większych szans nie dają)

zresztą dowód (to atf, ja się tu opieram tylko na faktach mejt):

jokic

8 minut temu, Eld napisał:

I właśnie o to chodzi aby na nikim frustracji z rla nie wyładowywać. 

oj tam -> nie powiemy modom :P 

7 minut temu, Jendras napisał:

Uff, @BiałaCzekolada2.0, bałem się, że przekombinujesz. Jak można było pozwolić na sparowanie LeBrona z AD, nie mam pojęcia. 

spytaj 29 GMów z rila :P 

Payton bieda wybór tbh -> ja go w ciut gorszej wersji wziąłem z podobnym numerkiem w atf ze sporo mniejszą pulą zawodników a i tak szału nie było -> just sayin :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

pls -> tylko Barkley się może tu liczyć (chociaż buki też mu większych szans nie dają)

zresztą dowód (to atf, ja się tu opieram tylko na faktach mejt):

jokic

oj tam -> nie powiemy modom :P 

spytaj 29 GMów z rila :P 

Payton bieda wybór tbh -> ja go w ciut gorszej wersji wziąłem z trochę dalszym numerkiem w atf ze sporo mniejszą pulą zawodników a i tak szału nie było -> just sayin :P 

Payton/Jordan to bieda? C'mon! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

tylko przekazuję swoje doświadczenia sprzed miesiąca czy tam dwóch :P 

mam DPOY na PG i GOATA na SG, przecież tutaj nawet się nie muszę zbytnio rozpisywać, ehh

jaki jest problem z Paytonem? albo inaczej, czemu się czepiali Twojego Paytona :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

mam DPOY na PG i GOATA na SG, przecież tutaj nawet się nie muszę zbytnio rozpisywać, ehh

jaki jest problem z Paytonem? albo inaczej, czemu się czepiali Twojego Paytona :D 

a to pytaj czepialskich :P 

dla mnie to b.spoko grajek, chociaż do Jordana pewnie w pierwszej kolejności bym dobierał jakiegoś wysokiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

a to pytaj czepialskich :P 

dla mnie to b.spoko grajek, chociaż do Jordana pewnie w pierwszej kolejności bym dobierał jakiegoś wysokiego

wprawdzie miałem mało czasu, ale nic się nie bój... tworzy się plan w głowie, zrealizujemy go :D

a Payton to zajebisty team player, który robi różnicę w obronie, nie wiem jak można go nie doceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.