Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, eF. napisał:

Stockton/Duncan mega duo, ale mi się najbardziej widzi Robinson/Pippen, mógłbym się zakochać w takim teamie

jak kolega tego nie spierdoli to będzie w czubie... 

..............................................................................................................................................................

btw Wallace (uwielbiam!) czy Webber przed sir Charles'em to niezły mindfuck

Dzięki za docenienie . udało mi się wybrać 2 z pośród 3 graczy jakich chciałem od początku (Garnett,DRob,Pippen).

Natomiast odnośnie K Malone, Barkleya to ow wyborze najlepszych zawodników  bezwzględnie powinni być w top20. Jesli chodzi o budowę normalnych drużyn pewnie tez (Barkley szczególnie) to uważam że ich obudowanie w ATF jest trudne. Barkley słabo bronił żeby być efektywny potrzebował mieć piłke czym będzie ograniczać innych graczy. jego wybór to duże prawdopodobieństwo że wady pozostają a cześć zalet zniknie albo u niego albo u partnerów.  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W regulaminie jest, że pod uwagę bierzemy jeden, ale to fikcja. Webber zagrał zajebisty sezony 00-01 (4ty w głosowaniu na MVP - spokojnie na poziomie Karla w prime), ale i tak dużo wyżej będzie Malone za swoje longevity.

2. Rozpierdala mnie jak czytam o zajebistym ficie Malona z Kawhi. Mailman klepał całą swoją karierę to samo ze Sloanem i Stocktonem, ale na forum już wiadomo, że świetny fit z Leonardem. Skąd ta pewność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gregorius napisał:

Barkley słabo bronił żeby być efektywny potrzebował mieć piłke czym będzie ograniczać innych graczy. jego wybór to duże prawdopodobieństwo że wady pozostają a cześć zalet zniknie albo u niego albo u partnerów

Obudowanie Barkleya może być trudne, ale akurat KD jako partner na skrzydle, to idealny fit, a sam Chuck ma wielką zaletę, bo jego skillset bez problemu przełożyłby się na dzisiejszą ligę. No i znowu mam wrażenie, że nie kojarzycie wersji Barkleya z Sixers, gdzie większość jego punktów to były cuty, zbiórki w ataku i transition, iso też było, ale absolutnie nie dominował piłki. Kto nie kojarzy, to wrzucam filmik, Barkleya nie było tak łatwo objechać, to raczej on objeżdżał innych ;)

Dla mnie dużo gorzej pod względem fitu w odniesieniu do dzisiejszych czasów wypada Ewing, a nawet Hakeem. 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

1. W regulaminie jest, że pod uwagę bierzemy jeden, ale to fikcja. Webber zagrał zajebisty sezony 00-01 (4ty w głosowaniu na MVP - spokojnie na poziomie Karla w prime), ale i tak dużo wyżej będzie Malone za swoje longevity.

Penny łyka ten sezon C-Webba będąc trzecim w głosowaniu na MVP za MJ'em i D-Robem mając skuteczność 60TS% ;) - ale obawiam się, że faktycznie to założenie jednego sezonu będzie tutaj fikcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Obudowanie Barkleya może być trudne, ale akurat KD jako partner na skrzydle, to idealny fit, a sam Chuck ma wielką zaletę, bo jego skillset bez problemu przełożyłby się na dzisiejszą ligę. No i znowu mam wrażenie, że nie kojarzycie wersji Barkleya z Sixers, gdzie większość jego punktów to były cuty, zbiórki w ataku i transition, iso też było, ale absolutnie nie dominował piłki. Kto nie kojarzy, to wrzucam filmik, Barkleya nie było tak łatwo objechać, to raczej on objeżdżał innych ;)

Dla mnie dużo gorzej pod względem fitu w odniesieniu do dzisiejszych czasów wypada Ewing, a nawet Hakeem. 

masz o tyle racji że własnie oglądam mecz 3 z tej serii. nie gra w ataku tak jak w czasach Phoenix ktore najmocniej wbiły mi się w pamieć.  Natomiast jego obrona w tym meczu jest po prostu okropna. Dużo gorsza niż pamiętałem. Jak już jego przeciwnik ma piłkę i Barkley jest blisko to jest w miarę ok (choć wzrostu nie oszukasz) ale prawie w każdej akcji zostawia za duzo miejsca Pippenowi, gubi się na zasłonach, niepotrzebnie udziela pomocy. Jest gorzej w obronie niż myślałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał:

Penny łyka ten sezon C-Webba będąc trzecim w głosowaniu na MVP za MJ'em i D-Robem mając skuteczność 60TS% ;) - ale obawiam się, że faktycznie to założenie jednego sezonu będzie tutaj fikcją.

a Jokic łyka ich obu

dojada 3ema pizzami, 4ema paczkami czipsów i popija 5 litrami coli

jako prawdziwy MVP Ludzkich Serc ❤️

Twarz jego kolegi z zespołu wyraża więcej niż tysiąc słów:

Dwyane Wade cried before the Heat's Game 7 win | For The Win

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

dokładnie tak jest

do startu głosowań masz czas na rachunek sumienia i poprawę

trzymamy kciuki!

New trending GIF online: sports, nba, basketball, yes, sport, woo ...

jako bezbożnik nie mogę się wyspowiadać a także wykonać dalszych ruchów, więc niepotrzebnie, cóż śmietnik też pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

przecież pominąłem spowiedź

rachunek sumienia -> poprawa

obejdzie się bez księdza

i komu mam ten rachunek wystawić, zresztą oszukiwanie samego siebie to też grzech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Duża zmiana do poprzednich X ATFów, gdzie zawsze były dwulatki, mnie zaintrygowała, bo mocno miesza kolejność.

jak patrzę jak niektórzy mieli wystrzały jednosezonowe to może być ciekawie . dlatego wziąłem Russa . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

jak patrzę jak niektórzy mieli wystrzały jednosezonowe to może być ciekawie . dlatego wziąłem Russa . 

jeden z najsłabszych MVP w historii (Rose poza zawodami), może być ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.