Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a nie będzie to traktowane gorzej poprzez brak PO?

W jakim sensie? Lepiej wziąć Giannisa 18/19+19/20, niż 17/18+18/19, tak samo jak lepiej wziąć Jokicia 18/19+19/20, niż 17/18+18/19. A że Giannis nie zagrał w tym sezonie w playoffach, to siłą rzeczy działa na minus, ale nie dlatego, że ktoś mu odejmie za to jakieś punkty, a dlatego, że ma taką, a nie inną reputację, więc stracił szansę jej ,,naprawy''. :) 

Dlatego ten sezon jest brany pod uwagę, bo inaczej byłoby sztucznie, gdyby ktoś musiał wziąć Giannisa 17/18-18/19, skoro każdy wie, że obecnie jest lepszy niż 2 lata temu. Tak samo z Kawhim, gdzie nie można byłoby wziąć de facto jego mistrzowskiego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Kurna, Ziomki c***owo że akurat dzisiaj zaczęliśmy bo akurat pierwszy raz od dwóch miesięcy mam chlanko przez skype z przyjacielem i nie dam rady wybrać :( wybaczycie?

Bierz Kobiego

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

a)Ciekawe, bo na ogólnym to raczej panowała narracja, że Curry jest bardziej wartościowym grajkiem w tym zespole.

b)Nie wiem, dla mnie Durant jest problematyczny do oceny. Jako opcja do obudowania znakomity biorąc pod uwagę jak się wkomponował do Warriors, ale ja bym szukał kogoś z większym impactem do roli pierwszej opcji przy tak wysokim numerze.

a) bo tak właśnie było

b) wydaje mi się że impact do roli pierwszej opcji przy składach typu all time fantasy nie jest tak istotny jak w real NBA. W sensie 3-4-5 opcja to cały czas będą jacyś legitni grajkowie z rzutem, jakąśtam kreacjo i w ogóle. To samo 6-7. Więc rola pierwszej opcji nie jest tak kluczowa.

Anyway, o czym my tu rozmawiamy? Ile lepszych pierwszych opcji niż KD w tych czasach nowożytnych było? tzn były, ale niewiele. + gość ma bardzo uniwersalny skillset, i to nie taki że 'ale wiecie, w all-fantasy team grałby inaczej' (ale tak naprawdę to nie wiadomo) tylko faktycznie przez te 3 lata w GSW świetnie potrafił się dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

a) bo tak właśnie było

b) wydaje mi się że impact do roli pierwszej opcji przy składach typu all time fantasy nie jest tak istotny jak w real NBA. W sensie 3-4-5 opcja to cały czas będą jacyś legitni grajkowie z rzutem, jakąśtam kreacjo i w ogóle. To samo 6-7. Więc rola pierwszej opcji nie jest tak kluczowa.

Anyway, o czym my tu rozmawiamy? Ile lepszych pierwszych opcji niż KD w tych czasach nowożytnych było? tzn były, ale niewiele. + gość ma bardzo uniwersalny skillset, i to nie taki że 'ale wiecie, w all-fantasy team grałby inaczej' (ale tak naprawdę to nie wiadomo) tylko faktycznie przez te 3 lata w GSW świetnie potrafił się dostosować.

Możesz mieć racje. Nie doceniłem go trochę w tej roli dla zabawy. Może być elitarny w każdej roli jakiej się znajdzie, bo głębia będzie tu zupełnie inna niż w RL NBA i oczekiwania od superstara mogą być zupełnie inne.

Wciąż nie wziąłbym go nad przykładowo Shaq, ale przyznaje racje, że to bardzo dobry pick, nawet jak na dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ciekawe, bo na ogólnym to raczej panowała narracja, że Curry jest bardziej wartościowym grajkiem w tym zespole.

bo był 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.