Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Deltuś napisał:

A ilu jest fanów strony circa? Oprócz ciebie?

Ale co ma do tego jaka to strona? Liczy się treść artykułu napisanej przez kobietę katolika jakże inną niż ta babcia.

No i moze jeszcze komentarze sie liczą, a to czy to wisi na gazeta.pl czy na radiomaryja.pl czy circa.pl nic tu nie zmienia.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 16:51, quevas napisał:

chrześcijaństwo polega na "kochaniu bliźniego swego jak siebie samego", całą resztę makulatury dopisali ojcowie Kościoła katolickiego, by za pomocą rozmaitych kruczków wpędzać w konfuzję i niepokój wiernych, poszerzając zakres swojej władzy i stan majątku

"kochaj bliźniego swego i siebie samego" - nic więcej nie trzeba, by dostąpić zbawienia, jakkolwiek się je klasyfikuje

"Kochaj bliźniego swego swego, jak siebie samego", tutaj jest całe chrześcijaństwo

Szybko Ci sie zmieniło:) 

18 minut temu, quevas napisał:

 

zdziecinniała babcia zastosowała szantaż emocjonalny, a kochać można własną matkę albo idola z telewizji, w każdym innym przypadku używanie takiego frazesu ma sens zaprzeczający oryginałowi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sebastian napisał:

Kurde przecież ona nie mówiła o tej dziewczynie per "niepolscy". Obejrzyj raz jeszcze. 

tak 

 

6 minut temu, fluber napisał:

No ale co niepolscy? Przecież ona nie nazwała tej dziewczyny niepolska. 

ale to rozkminiamy babcia vs dziewczynka ? napisałem , że podział na nie-Polaków i Polaków jest dużo bardziej negatywny niż pitu-pitu małolatki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

 

ale to rozkminiamy babcia vs dziewczynka ? napisałem , że podział na nie-Polaków i Polaków jest dużo bardziej negatywny niż pitu-pitu małolatki . 

Większość ludzi na świecie to niepolacy. Nie ma w tym nic negatywnego. 

Nie ma nic negatywnego w nazywaniu niepolakami osób które komunizm stawiały ponad polskością w sytuacjach gdy trzeba było wybierać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Większość ludzi na świecie to niepolacy. Nie ma w tym nic negatywnego. 

lol

9 minut temu, fluber napisał:

Nie ma nic negatywnego w nazywaniu niepolakami osób które komunizm stawiały ponad polskością w sytuacjach gdy trzeba było wybierać. 

kiedy była taka sytuacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Deltuś napisał:

Pytałem @Tecuo konkretne przykłady pogardy babć wobec środowisk lgbt. Milczy.

Szczerze, to nie chce mi się marnować majówki i wyjazdu z rodziną by udowadniać, że moja opinia jest lepsza niż Twoja.

To tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać a ja nie muszę Ci udowadniać, że się mylisz. Bez urazy, to do niczego nie prowadzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Koelner napisał:

kiedy była taka sytuacja ?

Albo masz krótką pamięć albo jesteś głupi alternatywnie niedouczony.

Przez 45 lat tacy ludzie nami rządzili. Dostawali instrukcje z ZSRR i je wykonywali. Choćby wspomniana tu przez kogoś wizyta z czołgami w Czechosłowacji - ludzie tego nie chcieli - ale niepolacy zrobili to co im nakazał ich prawdziwy władca. Niepolacy tłumili strajki siłą, prześladowali "swój" naród, wprowadzali stan wojenny. Morodowali AKowców, Popiełuszkę i górników z kopalnii Wujek. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Deltuś napisał:

W głębokich czeluściach internetu odnalazłeś jakieś zapiski. Cóż więcej mogę napisać? Może czas najwyższy wyjść z tego intelektualno-sowieckiego wychodka?

Ta Pani która ja zacytowałem to siedzi w polityce:

https://1polska.pl/reprezentanci/iza_rostworowska_85

Więc sorry, ale próbując deprecjonować w taki akurat sposób strzelasz sobie w kolano, bo to babcia jest zupełnie anonimowa i z "głębokich czeluści". Tak więc zapomnijmy o babci zajmijmy się osoba z "KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"- Kraków

p.s Bardzo czesto się tu spotykam z takim dziwnym podważaniem faktów, jak sie nie podoba to podważamy źródło, a to ze wiki, a to ze na youtube a nie w encyklopedii brytyjskiej i dlatego sie nie liczy. W sumie powinieneś czytać tylko GW i tylko co tam napisza brac pod uwagę, bo przecież to uznana marka, bardziej znana niż radio maryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

W czasach młodości bohaterki filmiku który wrzucilem

to chyba żyła za granica . nasi rodzice uczyli się w szkole gdzie uczono mówić i czytać po polsku , obchodzili tysiąclecie państwa polskiego czyli de facto chrztu (1966) i Moczar z Gomułką to mogliby spokojnie dzisiaj być w PiSie ( w sumie Jarek Kaczyński nawet Gierka miał za patriotę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

to chyba żyła za granica . nasi rodzice uczyli się w szkole gdzie uczono mówić i czytać po polsku

Powiedz to pyjasowi, wisniewskiemu albo Popiełuszce. 

4 minuty temu, Koelner napisał:

 obchodzili tysiąclecie państwa polskiego czyli de facto chrztu (1966) 

No pewnie

W okresie uroczystości w 1960 na wielką skalę urządzono obchody 550 rocznicy bitwy pod Grunwaldem. W Gnieźnie 15 kwietnia 1966 powitanie salwami armatnimi marszałka Mariana Spychalskiego przybyłego na państwowe uroczystości zakłóciło mszę świętą celebrowaną przez arcybiskupa Karola Wojtyłę. Natomiast 16 kwietnia w Poznaniu I sekretarz Władysław Gomułka skrytykował prymasa Stefana Wyszyńskiego i kościelną koncepcje obchodów chrztu Polski. Skrytykował też ideę przedmurza Chrześcijaństwa jako będącą wymysłem antyradzieckim[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

W okresie uroczystości w 1960 na wielką skalę urządzono obchody 550 rocznicy bitwy pod Grunwaldem. W Gnieźnie 15 kwietnia 1966 powitanie salwami armatnimi marszałka Mariana Spychalskiego przybyłego na państwowe uroczystości zakłóciło mszę świętą celebrowaną przez arcybiskupa Karola Wojtyłę. Natomiast 16 kwietnia w Poznaniu I sekretarz Władysław Gomułka skrytykował prymasa Stefana Wyszyńskiego i kościelną koncepcje obchodów chrztu Polski. Skrytykował też ideę przedmurza Chrześcijaństwa jako będącą wymysłem antyradzieckim[

Jeśli to jest antypolskie to ja wysiadam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Jeśli to jest antypolskie to ja wysiadam 🙂

c*** tam że zabili nie wiadomo ile osób, przecież zrobili zajebisty festyn:) 

9 minut temu, Koelner napisał:

 Moczar z Gomułką to mogliby spokojnie dzisiaj być w PiSie ( w sumie Jarek Kaczyński nawet Gierka miał za patriotę )

Czyli nazwanie niepolskim autora ponizszych słów jest oburzające dla Ciebie? :)

Związek Radziecki jest nasza Ojczyzną

No ja wysiadam z tej dyskusji:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

 

Czyli nazwanie niepolskim autora ponizszych słów jest oburzające dla Ciebie? :)

Związek Radziecki jest nasza Ojczyzną

 

prześledź sobie jego działalność w latach 60tych - zobaczysz dużo podobieństwo do PiSu i będzie Ci smutno 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.