Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2019/2020


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Morant jest niesamowicie szybki. Niektóre akcje przypominały młodego Westbrooka. 2-3 sekundy akcji. Widać ,że rywale wciąz nei mają rozpracowane jak atakuje kosz. Dużo widzi , dobrze kreuje. To już jest najlepszy gracz Memphis . Dobrze rzucsa po zasłonach . Ma bardzo dobry floater

Za to Jaren Jackson przereklamowany niesamowicie. Jego technika rzutu to jakaś karykatura. W ataku ma problem kreować cokolwiek. Valanciunas był od niego lepszy. Pewnie sa mecze w których wygląda lepiej ale ogólnie to jak na zawodnika ,który niby miał być taki hiper super to jednak słabo.. Przecież on nawet bardzo kiepsko ustawia sie do zbiórek i potem fauluje. Chyba 4 jego faule to przy zbiórkach gdzie nawet nie miał szans tego zebrać .

Trudno powiedzieć kto bohaterem Memphis dziś był czy Morant czy Brooks czy może jednak zblazowany Tony Allen , który podobno pierwszy raz pojawił się na trybunach. Ciekawe czy Morant nie zrobi większej kariery niż Zion

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Noo Morant trafia poki co w kurwe trudne rzuty, jest potencjal. Trae youngiem nie bedzie ale pod koszem wydaje się kończyć lepiej. 

Morant to gorsza wersja Foxa na ten moment. Gorzej rzuca, gorzej kreuje i największa różnica oczywiście obrona, gdzie jednak nie jest aż tak słaby jak przepowiadano przed draftem.

Ale potencjał jest spory i przyjemnie go się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mam większy zgrzyt jeśli chodzi o ocenę JJJ . Wchodził do ligi z nie mniejszym rozgłosem co Luka. Nadzieje ogromne a tu kolejny mecz w którym nei potrafi zastawić własnej tablicy. Za każdym razem jak schodzi Jonas to mam wrażenie ,że sypie sie obrona i zbiórka. Nie widziałem jeszcze meczu w którym by dobrze zbierał na bronionej tablicy i dane to potwierdzają

Jonas on drb% 84 bez niego 74

JJJ 78% bez niego 80

Niby to niewielka różnica ale dziś zawalił w końcówce 2 jak nie 3 zbiórki

ale jeszcze większe zdziwienie ze z nim Memphis ma obronę na 117 a bez niego na 108,5. Bustem nie jest ale jak na razie to nie jest nawet w połowie taki fajny jak zapowiadali spece od NCAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

Jackson był jednym z najmłodszych graczy w swoim drafcie, takim prospektom jak on, Ingram czy Isaac trzeba dać czas. 

Isaac jak już się wyleczył to pokazywał dlaczego tak wysoko poszedł a Jaren coś nie chce notować progresu a nawet ma problem utrzymać poziom, ale zobaczymy jak będzie dalej szło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis podobno przed meczem z Lakers ogłosiło ,że albo dojdzie do wymiany albo oni sobie poczekają do końca umowy Andre bo ten podobno nie chce odpuścić ani centa z umowy.

Na Zachodzie jeyny klub , który mógłby być na tyle zdesperowany ,że oddałby by wybór 1 rundowy to Blazers.Bazemore za Andre. A na Wschodzie chyba nikt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Josh Jackson chyba za rok będzie grał w lidze uzbekistańskiej... Nie dość ,ze Memphis nie chcę by grał z pierwszym zespołem to nawet na rezerwach go zawiesili na 2 mecze bo nie pojawił się na treningach czy jakoś tak. Spektakularny upadek

Ogólnie tamten draft wygląda dramatycznie słabo jeśli chodzi o czołówkę ale nawet i głębia nie wygląda jakoś dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirwir napisał:

Dałem lubię to za najdłuższego linka jakiego ostatnio widziałem

ja słyszałem o stronach, które skracają linki, ale minuty pracy to za dużo 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grizzlies od początku sezonu potrafią postawić trudne warunki nawet mocnym drużynom, a w ostatnich 10 spotkaniach mają bilans 6-4 i mają tylko dwa spotkania straty do ósmego seedu. Oni mają już tyle młodego talentu, ze nie muszą wcale tankować, bo materiał na g2g i franchise playera już jest w zespole. Kibicuje im z całego serca, żeby powalczyli o coś do samego końca, choć pewnie brak doświadczenia wyjdzie głębiej w sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.