Skocz do zawartości
matek

Lakers '20

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, momentami są irytujący, ale LeBron tak jak już zawsze: najpierw to mega irytujące kaboom w Miami, potem bardzo słaby duet Cavs z najgorszym color commentatorem we Wszechświecie, teraz to. Mógł iść do Sixers (delikatnie above average duet na moje oko), to naaah. ;] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio dużo oglądam Blazers i ich komentatorzy są bardzo przyjemni dla ucha

Nawet myślałem nad obustronnym tradem do Chicago 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, josephnba napisał:

Ostatnio dużo oglądam Blazers i ich komentatorzy są bardzo przyjemni dla ucha

True.

Komentator Pelicans mógłby mi czytać twittera Skipa do spania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, BMF napisał:

potem bardzo słaby duet Cavs z najgorszym color commentatorem we Wszechświecie, teraz to. 

Whaat? Carr slaby damn :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry not sorry, ten zapijaczony głos słyszałem stanowczo zbyt często przez te wszystkie lata. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

#nothatecontent Jak patrzę na footwork Kuzmy w defensywie to mam wrażenie żeby go Mutombo crossnął.

Ale i tak najbardziej zacięta rywalizacja w tym sezonie to KCP z wide open layupami vs RIM ♿

Edytowane przez ttr
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mój kolega to fanatyk Lebrona. Pół tablicy zajebane ankietami na NBA Polska najgorsze. Średnio raz w tygodniu ktoś zrobi ankietę o jordanie czy lebronie i trzeba czytać gównoburzę bo fan lebrona broni swojego boga. W 3 miesiace na grupie już z 10 razy widzialem taka ankiete. Tydzień temu jak napisalem siema do kolegi to jak tylko zobaczył ze napisalem to zapytal czemu nie glosuje w jego ankietach xD bo myślał, że wolę jordana

Druga połowa tablicy zajebana Awangardą, grupą dyskusyjną, klubem Ariela xD itp. Co tydzień ziomek robi objazd po wszystkich grupach na fb, żeby skompletować wszystkie opinie o lebronie. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę się oduczy ale teraz nie dosyć, że oglàda keepthebeata to jeszcze siedzi na jakichś grupkach dla dzieciarni i kręci gównoburze z innymi typami o top10 w histotii itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypi*****ić klawiaturę za okno. Kiedyś mnie wkurwił to założyłem tam drugie konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu lebron 3-6 haha lolkers. Pilorz nie nadążał z banowaniem i usuwaniem komentarzy. Aha, ma już na forum rangę Inicjator konwersacji, za najebanie 1000 postów.

"Jak jest mecz to co weekend oglądał cavs, a teraz lakers Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę ogląda skróty tygodnia a potem pierdoli o zaletach lebrona jako PG. Jak dostałem moderatora to typ przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że komentuję jego dużo postów i nie krytykuję lebrona.

Co sobotę budzi całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują oglądając mecz, jarając się wsadami i flopami lebrona.

Przy jedzeniu zawsze pierdoli o lebronie i za każdym razem temat schodzi w końcu na Los Angeles Lakers, ziomek sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie doceniaja tylko kradno MVP hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Gwiazdy Basketu żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na Christmas Game jersey lebrona. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i nawet spał w nim. Ubrał się w ten swój cały trykot jeszcze z cavs i siedział cały dzień w środku mieszkania. Obiad (taco) też w nim zjadł.

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich fanów lebrona w polsce to bym wziął i zapierdolił.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to ziomek jako prezent zaprosił mnie na mecz lakers z raptors w drodze wyjątku. Super prezent kurwo.

Przyszedlem do niego na chate, odpalamy streama, a typowi już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Zalozyl swoj stroj lebrona i obserwowal kazdy jego ruch na parkiecie. Po pięciu minutach mu się znudziło jak nie bylo meczowego na grupie więc włączył gwałt lebrona na raptors to go pierdolnąłem po głowie, że raptors zdobyli teraz tytuł, a lebron poza playoff. Jak mu to powiedziałem to zaraz krzyknal, żebym tak nie mówił bo kawhi odszedł i lebron z davisem zmasakrują jego clippers. 2 godziny musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na niego jak udaje, że jest w jakimś jebanym LA. Urodziny mam w grudniu więc jeszcze do tego lakers jeszcze mieli szanse na tytuł. W pewnym momencie ziomek wylaczył streama. Wytłumaczył mi, że jak lebron jest na ławce to nie ma sensu oglądać.

via @seb_niedzielski, nudził się chłopak ale muszę przyznac, że poprawiło humor XD

Edytowane przez polishllama69
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem się bać ze to twoja twórczość w rl ;) 

Całość to cytat czy początek własny? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

Zacząłem się bać ze to twoja twórczość w rl ;) 

to przerobiona pasta :P jest wersja o Knickzone też, le boję się, że jak to znowu opublikuję to moją babcię te cepy będą namierzać :D 

20 minut temu, ignazz napisał:

Całość to cytat czy początek własny? 

to jest oryginał, bardzo znany zresztą
https://copypasta.fandom.com/pl/wiki/Mój_stary_to_fanatyk_wędkarstwa.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj padły opinie o słabej obronie Lou Williamsa. Nie zaglądałem w statsy i nie wiem jak wygląda w liczbach, ale już w zeszłym roku wyglądał w D przyzwoicie. Oczywiście, że czasem popełnia błędy czy rywale wykorzystują jego braki. Za to widać po nim bardziej logiczną i zaangażowaną grę. Wynika to też z tego, że kryjąc najniższych na parkiecie to wie, że musi zrobić wszystko by nie dać rywalowi miejsca na open looka. Dlatego regularnie jest wyprzedzany i zatrzymywany na zasłonach, ale widać po nim, że zaraz stara się jak najszybciej wracać, odbudowywać lub przesuwać się wtedy do innych rywali. A mając obok Beverleya, Leonarda, a niedługo i PG13 to będzie miał jeszcze łatwiej. Generalnie przy słabych warunkach fizycznych lub zmysłach defensywnych to gracz musi nadrobić zaangażowaniem, a trener jasno nakreślić mu mniejsze zadania defensywie. I tutaj dochodząc do Kuzmy to nie wiem, czy to możliwe. Biorąc pod uwagę jego duże braki to pozycja dla niego w defensywie to SF maksymalnie. Im bliżej kosza i podkoszowych rywali to tym gorzej będzie objeżdżany i to już bez szans na naprawę przez kolegów. W tym sezonie dopiero zaczął grać to oceniać nie będę, ale pamiętam z ostatnich sezonów jego częsty brak zaangażowania w obronie. Musi się bardziej ruszać i przeszkadzać. Nikt nie oczekuję od niego bycie stoperem na kogokolwiek. Byle tylko nie dawał ciała po całości i to przy każdym ruchu rywala. No i Kuzma powinien wg mnie grać jak najwięcej, kiedy Davis gra na '4'. Brew na PF to średni pomysł, ale skoro tak chcę i Vogel z LeBronem się na to godzą to będzie to często grane. Ale wg mnie i tak będzie gigantyczny problem coś z tym Kuzmą sklecić, by on był dodatni graczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kapitalnie wykorzystuje materiał ludzki Vogel, coraz bardziej podkreśla ich wszystkie zalety i chowa wady (sposób użycia graczy w ofensywie zmienia się na coraz lepszy, defensywa wiadomo jak dobra jest u Lakers).

Widać, że faktycznie dużo pracował podczas przerwy od trenowania, bo wejście do Lakers pod względem coachingu ma świetne.

Dobry strzał z tym niedogadaniem się z Tyronem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, january napisał:

wejście do Lakers pod względem coachingu ma świetne

Mój człowiek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lou Williams jest fajny i legit, a potem przychodzą playoffy i jest 10pts na 35% i dziura w obronie. Nawet jak grał fajną serie z GSW i przyszło co do czego to przytulił sobie 3/22 FG i -30 w +/-.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, ttr napisał:

Lou Williams jest fajny i legit, a potem przychodzą playoffy i jest 10pts na 35% i dziura w obronie. Nawet jak grał fajną serie z GSW i przyszło co do czego to przytulił sobie 3/22 FG i -30 w +/-.

wez pod uwage ze bedzie gral za leonardem i paulem na ktorych obrona bedzie skupiona calkowicie ,  bedzie mial duzo miejsca, miejsza odpowiedzilanosc  , lepsi obroncy nie beda go bronic . wiec jest szansa ze po nastepnych PO lou nie bedzie smierdziec .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, mistrzBeatka napisał:

wez pod uwage ze bedzie gral za leonardem i paulem na ktorych obrona bedzie skupiona calkowicie ,  bedzie mial duzo miejsca, miejsza odpowiedzilanosc  , lepsi obroncy nie beda go bronic . wiec jest szansa ze po nastepnych PO lou nie bedzie smierdziec .

On nie będzie grał z Leonardem i PG jednocześnie dużych minut. Lubie go jako grajka i naprawdę fajnie się go ogląda w ataku, ale on najwięcej daje w RS. Zobaczymy jak będzie, ale do tej pory w PO zawodził i imo nic się tu nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszy kolejna wygrana, ale na pewno nie styl zwycięstwa. W szczególności w końcówce.. Kings rzucili strasznie dużo "3" - chyba 2/3 punktów zdobytych przez Sacramento bylo za 3 😕 Caruso to w obronie jest beznadziejny, gdy drugi białas go gubi już na pierwszym kroku to trzeba coś wymyślić innego.  KCP i Rondo to też takie kasztany, że szkoda gadać. Najlepiej ich spakować i wysłać do Memphis :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak LeBron albo AD mają day-off pod względem scoringu, to właściwie wiadomo, że będą męczarnie. Ale KCP zagrał najlepszy mecz w sezonie. Kuzma też pokazuje, że jeżeli byłby w stanie trafiać na dobrym procencie trójki, mógłby być dobrym fitem dla tej drużyny w ataku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, BMF napisał:

Jak LeBron albo AD mają day-off pod względem scoringu, to właściwie wiadomo, że będą męczarnie. Ale KCP zagrał najlepszy mecz w sezonie. 

No. Ale to 2 mecz bez Bradley'a i 2 gdzie LAL nie bronią 3. A wypada na 2 tygodnie. Próba żadna, ale coś jest na rzeczy.

Do myślenia daje też fakt, że kontuzje odniósł z SAS a MRI zrobiono po 2 meczach i w 1 nawet zagrał.

Ku...a nic się w tym sztabie medycznym nie zmieniło od 30 lat, a taki profesjonalizm obiecują co roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Bradleyem na parkiecie, rywale Lakers rzucają 31% za 3, bez Bradleya na parkiecie rzucają 33%, ale przy tej dawce to jest różnica czterech-pięciu trafionych trójek, i wciąż ścisła czołówka, a Lakers bez AB bronią tak samo jak z nim.  

Lakers nie bronili źle, po prostu grają dużo poniżej swojego potencjału w ataku, więc ciężko jest im łatwo wygrywać takie mecze. Dzisiaj bez LeBrona zdobyli chyba 9 pkt i -10 przez 9 minut, z LeBronem - Lakers mają najlepszy atak w lidze (+2,5), bez niego najgorszy (-4,2). 

A sam LeBron wyglada słabp jako scorer (najgorsze statsy pod obręczą w całej karierze), ale wybitnie jako kreator w tej nowej roli, 11.1apg i 3.3tov to wyższa szkoła jazdy. Pewnie z czasem wzrosną mu straty i TS% (te 64% pod obręczą i 30% za 3 to słabiutko), ale przyjemnie się to ogląda na razie, 49 asyst i 9 strat w czterech ostatnich meczach..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi