Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

KCP mimo wszystko powinien się ogarnąć rzutowo jako-tako, za to Caruso jest w ataku bardzo słaby i z tokiem sezonu mam nadzieję, że wyleci z rotacji (dzisiaj +12 i wyjątkowo nie zrobił żadnej głupiej straty). Niestety on ma świetną reputację, bo jest biały, prawie-łysy, a potrafi w przechwyt i dunka, więc trochę to pewnie potrwa. Rondo bardzo dobrze pokazał się w 2nd unit, ale wszyscy wiemy, że następne mecze będzie grać wiele minut obok LeBrona, huura, dzisiaj na chwilę mieliśmy lineup Rondo-Caruso-Lebron-Davis-Dwight, perwersyjnie zacząłem żałować, że nie potrwało to dłużej. ;]

Dobry mecz dla Lakers, Suns grają najgorszą koszykówkę z perspektywy obrony Lakers (kilku ballhandlerów i obaj wysocy rozciągający grę na obwodzie), cenny materiał. Dopóki Baynes ma przez te 25 minut impakt naprawdę elitarnego rolesa, a Suns jako team są hot za 3 od początku sezonu - dopóty Suns są for real. Drugie-trzecie najlepsze zwycięstwo w tym sezonie tbh. 

Bardzo źle fizycznie LeBron wygladał te dwa ostatnie mecze... Mimo wszystko - 24 asysty przy 3 stratach, nie przeszło z Toronto, ale na szczęście dzisiaj świetny Kuzma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, january napisał:

Zle przeczytałem.

To, że Lakers po zeszłym sezonie woleli zatrzymać Kuzmę od BI to akurat jest wiadome.

A gdzie tam. :)

btw. dzisiaj widzę spokój od Kuzmy. :)

 

Bardzo fajnie już któryś mecz z kolei to funkcjonuje.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Williams jest w tym wszystkim regularny, od biedy coś wykreuje, nie ma problemu z rolą rezerwowego i w swoim primie (?) zarabia 7-8 baniek za sezon. Kuzma w Lakers miałby sens, gdyby ustabilizował rzut na sensownym poziomie, bo to w połączeniu z jego bieganiem do kontr i ścinaniem pod kosz dawałoby dodatkowe warianty na rozegranie akcji przy lepiej zorganizowanej obronie. Niestety obecnie Kuzma w ataku krząta się bez celu rażąc nieskutecznością, a w defensywie jest równie tragiczny co wcześniej. Póki gra za śmieszne pieniądze, to wielkiej krzywdy drużynie nie robi, ale dramat zacznie się wtedy, kiedy wyciągnie rękę po większą kasę i obawiam się, że na stawce Sweet Lou się raczej nie skończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

myślisz że ktoś się nabierze na  niego jeszcze😆 ?

Z Bradley'em pisałeś podobnie. Za tą kwotę kontraktu, nie da się dostać nic poza końcem ławki. Kuzma był aktywem w rs, dzisiaj to żaden asset. I tak jak od początku wiadomo było, że Ingram potrzebuje 3 lat, tak Kużma w 1 roku przebił swój sufit.

Też chętnie zobaczyłbym go w innej ekipie za cokolwiek podobnego do winga 3&D, ale realnie nie ma na to szans. Deng zarabia 2,5 x tyle.

Jak nie ma dnia, powinien siedzieć na d, na końcu ławki i tyle. KCP podobnie. 

 

Myślę, że Pelinka przerżnął deal za AD, ale raczej nie było szans na zatrzymanie Ingrama (z Kuzmą czy bez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jendras napisał:

 

Bardzo fajnie już któryś mecz z kolei to funkcjonuje.

 

czy to standardowi komentatorzy lokalnej stacji Lakers czy jacys zastepczy? akurat ogladalem mecz z ich komentarzem i kiepscy moim zdaniem, a jednak w LA spodziewalbym sie czegos z gornej polki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, momentami są irytujący, ale LeBron tak jak już zawsze: najpierw to mega irytujące kaboom w Miami, potem bardzo słaby duet Cavs z najgorszym color commentatorem we Wszechświecie, teraz to. Mógł iść do Sixers (delikatnie above average duet na moje oko), to naaah. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega to fanatyk Lebrona. Pół tablicy zajebane ankietami na NBA Polska najgorsze. Średnio raz w tygodniu ktoś zrobi ankietę o jordanie czy lebronie i trzeba czytać gównoburzę bo fan lebrona broni swojego boga. W 3 miesiace na grupie już z 10 razy widzialem taka ankiete. Tydzień temu jak napisalem siema do kolegi to jak tylko zobaczył ze napisalem to zapytal czemu nie glosuje w jego ankietach xD bo myślał, że wolę jordana

Druga połowa tablicy zajebana Awangardą, grupą dyskusyjną, klubem Ariela xD itp. Co tydzień ziomek robi objazd po wszystkich grupach na fb, żeby skompletować wszystkie opinie o lebronie. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę się oduczy ale teraz nie dosyć, że oglàda keepthebeata to jeszcze siedzi na jakichś grupkach dla dzieciarni i kręci gównoburze z innymi typami o top10 w histotii itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypi*****ić klawiaturę za okno. Kiedyś mnie wkurwił to założyłem tam drugie konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu lebron 3-6 haha lolkers. Pilorz nie nadążał z banowaniem i usuwaniem komentarzy. Aha, ma już na forum rangę Inicjator konwersacji, za najebanie 1000 postów.

"Jak jest mecz to co weekend oglądał cavs, a teraz lakers Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę ogląda skróty tygodnia a potem pierdoli o zaletach lebrona jako PG. Jak dostałem moderatora to typ przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że komentuję jego dużo postów i nie krytykuję lebrona.

Co sobotę budzi całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują oglądając mecz, jarając się wsadami i flopami lebrona.

Przy jedzeniu zawsze pierdoli o lebronie i za każdym razem temat schodzi w końcu na Los Angeles Lakers, ziomek sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie doceniaja tylko kradno MVP hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Gwiazdy Basketu żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na Christmas Game jersey lebrona. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go rozpakował i nawet spał w nim. Ubrał się w ten swój cały trykot jeszcze z cavs i siedział cały dzień w środku mieszkania. Obiad (taco) też w nim zjadł.

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich fanów lebrona w polsce to bym wziął i zapierdolił.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to ziomek jako prezent zaprosił mnie na mecz lakers z raptors w drodze wyjątku. Super prezent kurwo.

Przyszedlem do niego na chate, odpalamy streama, a typowi już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Zalozyl swoj stroj lebrona i obserwowal kazdy jego ruch na parkiecie. Po pięciu minutach mu się znudziło jak nie bylo meczowego na grupie więc włączył gwałt lebrona na raptors to go pierdolnąłem po głowie, że raptors zdobyli teraz tytuł, a lebron poza playoff. Jak mu to powiedziałem to zaraz krzyknal, żebym tak nie mówił bo kawhi odszedł i lebron z davisem zmasakrują jego clippers. 2 godziny musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na niego jak udaje, że jest w jakimś jebanym LA. Urodziny mam w grudniu więc jeszcze do tego lakers jeszcze mieli szanse na tytuł. W pewnym momencie ziomek wylaczył streama. Wytłumaczył mi, że jak lebron jest na ławce to nie ma sensu oglądać.

 

via @seb_niedzielski, nudził się chłopak ale muszę przyznac, że poprawiło humor XD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Zacząłem się bać ze to twoja twórczość w rl ;) 

to przerobiona pasta :P jest wersja o Knickzone też, le boję się, że jak to znowu opublikuję to moją babcię te cepy będą namierzać :D 

20 minut temu, ignazz napisał:

Całość to cytat czy początek własny? 

to jest oryginał, bardzo znany zresztą
https://copypasta.fandom.com/pl/wiki/Mój_stary_to_fanatyk_wędkarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj padły opinie o słabej obronie Lou Williamsa. Nie zaglądałem w statsy i nie wiem jak wygląda w liczbach, ale już w zeszłym roku wyglądał w D przyzwoicie. Oczywiście, że czasem popełnia błędy czy rywale wykorzystują jego braki. Za to widać po nim bardziej logiczną i zaangażowaną grę. Wynika to też z tego, że kryjąc najniższych na parkiecie to wie, że musi zrobić wszystko by nie dać rywalowi miejsca na open looka. Dlatego regularnie jest wyprzedzany i zatrzymywany na zasłonach, ale widać po nim, że zaraz stara się jak najszybciej wracać, odbudowywać lub przesuwać się wtedy do innych rywali. A mając obok Beverleya, Leonarda, a niedługo i PG13 to będzie miał jeszcze łatwiej. Generalnie przy słabych warunkach fizycznych lub zmysłach defensywnych to gracz musi nadrobić zaangażowaniem, a trener jasno nakreślić mu mniejsze zadania defensywie. I tutaj dochodząc do Kuzmy to nie wiem, czy to możliwe. Biorąc pod uwagę jego duże braki to pozycja dla niego w defensywie to SF maksymalnie. Im bliżej kosza i podkoszowych rywali to tym gorzej będzie objeżdżany i to już bez szans na naprawę przez kolegów. W tym sezonie dopiero zaczął grać to oceniać nie będę, ale pamiętam z ostatnich sezonów jego częsty brak zaangażowania w obronie. Musi się bardziej ruszać i przeszkadzać. Nikt nie oczekuję od niego bycie stoperem na kogokolwiek. Byle tylko nie dawał ciała po całości i to przy każdym ruchu rywala. No i Kuzma powinien wg mnie grać jak najwięcej, kiedy Davis gra na '4'. Brew na PF to średni pomysł, ale skoro tak chcę i Vogel z LeBronem się na to godzą to będzie to często grane. Ale wg mnie i tak będzie gigantyczny problem coś z tym Kuzmą sklecić, by on był dodatni graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.