Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie przejrzałem, oczywiście to nie jest tak ze 4 wolne dobre, reszta z dupy, ALE

 

4:40 to sie sam potknął o noge przeciwnika

5:15 śmiech

7:00 śmiech

jako bonus dam 7:19, kontakt był ale znowu śmiesznie wyglądało(żeby nie było, wolne prawidłowe)

Generalnie Davis dominował, ładował sie pod kosz i po prostu wykorzystywał przewagę. Dlatego nie wiem po co sędziowie jeszcze mu w tym pomagali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, iglo13 napisał:

a ja sobie przejrzałem, oczywiście to nie jest tak ze 4 wolne dobre, reszta z dupy, ALE

 

4:40 to sie sam potknął o noge przeciwnika

5:15 śmiech

7:00 śmiech

jako bonus dam 7:19, kontakt był ale znowu śmiesznie wyglądało(żeby nie było, wolne prawidłowe)

Generalnie Davis dominował, ładował sie pod kosz i po prostu wykorzystywał przewagę. Dlatego nie wiem po co sędziowie jeszcze mu w tym pomagali

4:40 obrońca spóźniony, faul jest ewidentny. 

5:15 można było puścić, pewnie gdyby nie to, że bronił rookie, to by nie było gwizdka

7:00 trudno stwierdzić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co dobrze, że gra bliżej kosza, bo jumperek wciąż jeszcze niepewny, zresztą podobnie jak u Jamesa.

Bradley dzisiaj wreszcie na plusie - bardzo mi się podoba jaką robotę wraz z Greenem robią dotychczas na obwodzie.

Howard w statystyce może nie wyglądał tak dobrze jak z Hornets, ale swoją niebagatelną rolę w zwycięstwie odegrał świetnie broniąc w 3 kwarcie. Cieszy jego zaangażowanie, pozytywne podejście, dobra chemia z Davisem czy szybkie przekonanie do siebie fanów (dzisiaj znów dostał spory aplauz przy wejściu z ławki). Byłem za jego podpisem w obliczu kontuzji Cuza i póki co nic temu posunięciu zarządu nie da się zarzucić.

Ktoś pisał o Rondo. Ja czekam na jego powrót, bo mam wrażenie, że będzie w stanie jeszcze lepiej wykorzystywać wysokich pod nieobecność LBJa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Geronimo napisał:

Bradley dzisiaj wreszcie na plusie - bardzo mi się podoba jaką robotę wraz z Greenem robią dotychczas na obwodzie.

LBJ przestał dawać ciała.

Na poważnie, powinien bronić na piłce szybkich G, na zasłonach lepszy jest KCP (w obronie) i DG od nich obu razem. Ale dawno nie widziałem, aby mały wychodził z własnej trumny po zasłonie w meczu przeciwko LAL.

Próba żadna, ale 4 obrona i 8 atak - może być. Jak utrzymają się w 10 O i D, można będzie strzelić frazes jak Nawałka "coś tam, coś tam, zarówno w ofenZywie jak i defenZywie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ usłyszał krzyki MVP przy wolnych Davisa ostatnio w Staples i dzisiaj postanowił przypomnieć kto wciąż dzierży palmę pierwszeństwa w drużynie. WOW.

Chyba najlepszy mecz Jamesa w Lakers biorąc pod uwagę zaangażowanie nie tylko w ofensywę (co było dzisiaj nie do przecenienia), ale i obronę, gdzie świetnie rotował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy fluke, czy LeBron w końcu ogarnął te wolne, 45/55 ma licząc preseason, i nawet wizualnie wygląda to bardzo dobrze. 

Szczęśliwa ta wygrana, nie oszukujmy się, ale zaskakująco dobrzy jak na ten etap sezonu są Lakers: LeBron i Davis w ~top5-ligi-formie, świetny Dwight, bardzo dobra obrona, Green, który trzyma poziom post-CY. Dużo do poprawy, ale myślałem, że będą zaczynali z trochę innego poziomu. 

Nie znoszę tej statystyki triple double, ale to akurat w sumie dobrze pokazuje jak wybitni są obaj jak na swój wiek. Świetnie się na to patrzyło. 17. sezon w lidze i 39-12-16-4, dajcie spokój. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron z tej swojej kriokomory, to co raz innego klona odmraża. Kapitalnie wygląda motorycznie,  więc reszta wiadomo.

Myślałem, że początek będzie gorzej wyglądał, ale podobno wszyscy podeszli wyjątkowo skupieni, z nastawieniem na szybkie zgranie.

 

Łysa mamba - dość spektakularny atletyzm, przy tych jego wsadach. Wygląda jak księgowy, ale który to już raz?

Pomysł bronienia LD  Bradley'em taki sobie, ale kim? Wyjątkowo pasuje Iguodala - Memphis pewnie czekają do 15 grudnia, ale wymiana jest mało realna (tam jest chyba nowy/młody GM - chce się wykazać).

Co jak co, ale LAL potrzebują obrony na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers tym meczem udowodnili, że będą w tym sezonie naprawdę groźni. Dallas u siebie to czołówka ligi.

LeBron James i Luka Doncić - dwa pokolenia, dwaj królowie. Wkrótce dojdzie do zmiany warty, ale jeszcze nie teraz, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.